спориме

От: спориме

Мхм Добре сега виждам темата , ще пиша и аз в нея, свързах се с човека и му казах , че съм се опитал да направя ДНС настройките , но несъм могъл. И , че искам той да направи домейна - сайта да се отваря, като аз му дам парола за хостинг и домейн. Да , но сайтът не се отваря.. ? Според вас трябва ли да му платя в такъв случай ?! След като съм казал , че когато видя , че сайта се отваря ще му платя.. :) :clap:
 
От: От: спориме

Според вас трябва ли да му платя в такъв случай ?! След като съм казал , че когато видя , че сайта се отваря ще му платя.. :) :clap:

Крайно време е да започне да се плаща за свършена работа!
 
От: спориме

Чака се до 48 часа за да се обновят настройките на DNS. Понякога става и за няколко минути.
 
От: спориме

Предполагам очаква да му направиш DNS настройките.:)

предполагаш като мен преди 6 дена

Не, разбира се.
Драсни ми едно ЛС и ш'ти ги оправя за 2 минути.

аз това го направих....
но явно той иска и нещо друго ...
питай го ...

Права си , и аз това му казах , но момчето не е съгласно с мене предполагам за това е и пуснало темата...



абе ей, не си ми казал че искаш да ти се отваря сайта ве................

от къде да знам че воъбще е имало сайт
аз мога сега да кажа че не е имало !


ТИ ИСКАШ ДА СЕ НАПРАВИ СЛЕДНОТО КАТО СЕ ЗАРЕДИ ЕДИНИЯ ДООМЕЙН ДА ОТВАРЯ СЪДЪРЖАНИЕТО НА ВТОРИЯ
АЗ КАКВО СЪМ ВИНОВЕН ЧЕ САЙТА ТИ НЕ Е ДОБРЕ ?

ДОМЕЙН И САЙТ НЯМА НИЩО ОБЩО ВЕ !
МНОГО МРАЗЯ ТАКА ХЕМ НЕ РАЗБИРАШ ХЕМ СЕ ПРАВИШ ЧЕ РАЗБИРАШ

Чака се до 48 часа за да се обновят настройките на DNS. Понякога става и за няколко минути.

goddady са печени
опресняването става не за повече от 6 часа !
но това няма знач. в случая
писах му тук лс сигурно 2-3 дена след като оправих днс-те, да ми плати

домейна беше готов още същия ден !
 
От: От: спориме

Айде по-малко нерви. За 1-2лв. тука ...
как по-малко нерви ? аз скоро не съм се яосвал така ... баси лапетата където са се навъдили тук.....

не са 1-2 а 3 лв. ! :evil:

още чакам някой да каже кой е прав, аз или interfena
 
От: спориме

Кажете поне кой е новия домейн или поне какво има на хоста. Така компетентния съд ще се произнесе по-справедливо.:)
 
От: спориме

Петров, обновяването не зависи от домейн регистратора, а от доставчиците на всеки от потребителите.
Нормално някой като иска да си насочи домейна, да иска да му се отваря сайтът.
 
От: спориме

Годеди нали поддържаха редирект, какво толкова има за правене.
 
От: От: спориме

Петров, обновяването не зависи от домейн регистратора, а от доставчиците на всеки от потребителите.
Нормално някой като иска да си насочи домейна, да иска да му се отваря сайтът.


добре но мина вече повече от едмижа
вече днс-ите трябва да се се обноили не мислиш ли ?

Пробвлема е че хоста му е 000webhost

или от "САЙТА"му
аз какво съм виновен че не го е направил да работи?
той не се оваря на стария домейн а той иска на новия да се оваря
хах
баси тъпака

Годеди нали поддържаха редирект, какво толкова има за правене.

е как какво ?
трябва новия домейн да с паркира в 000webhost
и да се променят nameservers-ите в goddady ...
 
От: спориме

Аз ще приключа до тук щото ме мързи да пиша повече , ти ме убеждаваш , че си направил всичко , но сайт не се отваря ?! Продадох домейна на човек от форума , трансферирах му го в годадди.... и сайта остана на хостинга ( като той не е имал достъп до него ) Казах ти , че искам с н овия домейн да се отвори сайтът ? Отваря ли се ? - НЕ - когато се отвори , тогава ще има и пари..... !
 
От: От: спориме

Аз ще приключа до тук щото ме мързи да пиша повече , ти ме убеждаваш , че си направил всичко , но сайт не се отваря ?! Продадох домейна на човек от форума , трансферирах му го в годадди.... и сайта остана на хостинга ( като той не е имал достъп до него ) Казах ти , че искам с н овия домейн да се отвори сайтът ? Отваря ли се ? - НЕ - когато се отвори , тогава ще има и пари..... !

Пренасочих ли домейна ?

и не си исал да се отваря сайта, искаше да се пренасочи!
 

Горе