ташак с бойко борисов по руската телевизия

От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Бъзикат се с България, не само с бойко борисав
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Не е нещо сериозно, че да му обръщаме сериозно внимание. В нашите предавания бая по-грубо се подиграват с тези и подобни неща.
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

това пък с кимането ми е голяма глупост, ама айде - онези копеленца като не вдяват контекста на разговара аз и кимам и си клатя главата за да и пак не, така че те щом само по визията се ориентира, ебаси и бунаците :D

И да никой при Да не си клати главата като замаен от ляво на дясно или обратно а в няква лека елипсовдна, част и съвесем леко не като халтав, ама карай шоу да става, ние да не им се присмиваме че техните велики мъжа са сформирали редица НПО-то за защита на мъжете от женския/съпружески бой :D
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Абе, важното е, че са решили да ни споменат. Щом ни споменават, значи сме интересни за тях. Само невзрачните никой не ги забелязва и споменава.
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Прав си ;)
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Сякаш па наш Славчо не се е бъзикал с Путин... Това са си шоута на разни поплювковци.
Ко се впечатлявате?

А руснаците просто ги сърби зарад щита и всичко Натовско.
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Аз па не мога да разбера защо реват за тоя щит? Как може нещо отбранително, те да го смятат за заплаха? Да си направят и те да ги е*а тогава. Тъкмо техните приятели тарамбуките и корейците ако откачат, няма да ги запукат и тях по погрешка.
 
Нека си се шегуват гражданите на Северна Азия. Това си е тяхно право.
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

Как може нещо отбранително, те да го смятат за заплаха?

Е как да не може? Хамериканските бомби ще падат безпрепятствено върху руските кратуни, а обратното да не е възможно :)
 
От: ташак с бойко борисов по руската телевизия

От кога руските дегенерати имали телевизия, да не би от както руснака Попов "откри" радиото .... в кенефа на двора разбира се :wink:
 

Горе