три сайта: директория, игри и смартфони

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
otpada predlojenieto
Сайтовете са работили с години и са си избили всички разходи.
просто спирам всички стари проекти с които нямам желание и време да се занимавам.
Заразявани са с вируси - гледам единия го докладва като нападнат, чисти се и се пуска заявка в гогле - за няколко часа мисля че го махат това. просто не ми се занимава.

Мога да приема бартери или ввсякакви предложения които няма да ме занимават и да ми отнемат време. :)
 
Последно редактирано:
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Интересува ме директорията за статии - 1 - вия сайт ... Ориентирай ме в цената, която му търсиш ( в широки граници )за да зная дали да продължавам да мисля за оферта.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Това е директория за сайтове/линкове, не за статии. И мен ме интересува повече инфо, но на първо време се чудя защо не зарежда темплейта.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Кое не му зарежда, как е като пейдж ранк.
Бих приел васяка оферта която ще ме спаси от него, стига да не получа по висока за 24 часа :0) така добре ли е.

Само не мога да се сетя от кого го купих.


LISTINGS
Suspended: 14
Approval: 1904
Active: 12827
Banned: 20
Broken: 1
Non reciprocal: 14750
Reciprocal: 15
Featured: 13
Partner: 12
Total: 14765


Samo predi nqkolko 5-8 meseca moje да съм влизал, да одобря няколко сайта.
Сайта е на хостинг със засегнати сайтове от малуеър
и който си го вземе трябва да го прегледа дали няма и в него нещо заразено.

има 2000 аднати сайт акоито чакат одобрение ... малееееееее
колко съм мързелииив... ужасТ
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Май е 0 пейджа в момента. Има уеки наказанийца в серпа поради ЗАРЕЗВАНЕ :wink: Но мисля има и сериозни проблеми в системата, не ми зарежда изобщо темплейта, освен ако не е някаква странна защита на браузера ми :-o

Иначе системата редовна ли е, че съм имал много яки ядове с тия ако е нулната нещо

Иначе от биарото си го купил :) не че има значение изобщо :D
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Купувайте че имам още 20-тина за продаване.

съгласен съм вместо да продавам сайт да го дам на някой който ми гарантира доживотна реклама в него.
Но това ще е само при условие че се грижите за него и го подържате и при това искам да видя репутация и желание.
Офртата за реклама не важи за потребители които не познавам изобщо.

оторен съм и за други предложения,
НО НЕ И ЗА САЙТОВЕ КОИТО СА В ПОДОБНО СЪСТОЯНИЕ или още по лошо състояние ИЛИ ТАКИВА КОИТО ИСКАТ ГРИЖИ И ДА МИ СЪЗДАВАТ РАБОТА.
Нямам време за подобно нещо.
Знам че е тъпо но ми давайте конкретни предложения
не е срамно и 5 лев да предложите, сайтовете са пътници и без това :)
/ не че ще ги приема :p просто не е срамно/
по срамно е аз да кажа искам 1000 лева за нещо което не струва нищо. :)
Гледам има много такива в този раздел... цифромантери якооооооооооооу
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Ахахахаха ти ме счупи честно, сега видях категорията животни/говеда/биволи :D Евала яка е дирката и 14К са си 14К независимо колко треа се дилит. Аз имам интерес, но първо ще потърся консултация колко биха ми взели за импортиране на линковете в нова система. Ако излезе нещо относително тънко ще ти гарантирам рекламата вътре + некой лев все пак.

Ако някой случайно види темата и има оферта за линковете нека ми пише лс, ако пък през това време ме изпреварят и я закупят здраве да е
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Ахахахаха ти ме счупи честно, сега видях категорията животни/говеда/биволи :D Евала яка е дирката и 14К са си 14К независимо колко треа се дилит. Аз имам интерес, но първо ще потърся консултация колко биха ми взели за импортиране на линковете в нова система. Ако излезе нещо относително тънко ще ти гарантирам рекламата вътре + некой лев все пак.

Ако някой случайно види темата и има оферта за линковете нека ми пише лс, ако пък през това време ме изпреварят и я закупят здраве да е

Охаааа надушвам далаверата...
а това за категориите, май могат сами да си ги правят и аз мож да съм одобрил някоя идиотия бе да гледам..
ноо строго съм съблщдавак да няма морно, лурви и илачи.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Имаш ли възможност да напускаш всички сайтове в една и съща тема или
в другата с обявите пак да повториш и тези?
Явно си решил доста сайтове да чистиш и мисля, че така ще е по-лесно
за ориентиране.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Е вечна реклама 100 години Х 500 лв. на година са 50 000 лв ... ного скъпо ми се струва :) Предполагам, че моята оферта ще е по - дървена от тази на колегата, ама ще я направя утре, или вдруги ден на трезво.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Има още 20 -тина за продаване,
като успея да ги събера всичките.
кои ще се продават,
ще пусна една обща тема, това е като предястие един вид демо, да знам има ли смисъл да се трудя :)

Брад, тебе те помня аз... бая псуване беше...
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Е вечна реклама 100 години Х 500 лв. на година са 50 000 лв ... ного скъпо ми се струва :) Предполагам, че моята оферта ще е по - дървена от тази на колегата, ама ще я направя утре, или вдруги ден на трезво.


500 lewa? maliijjj àkaj è ne мога да свяря да превкча на кирилица ми се разтропа дванайстопръстника...
ако ми даваш 500 на година, целия сайт ще го накича с само с твои банери и линкове, и ще ти окача портрета в офиса! с литографски надпис - Стойнеф президент !!! :)
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Има още 20 -тина за продаване,
като успея да ги събера всичките.
кои ще се продават,
ще пусна една обща тема, това е като предястие един вид демо, да знам има ли смисъл да се трудя :)

Брад, тебе те помня аз... бая псуване беше...


Ок, засега ще мислим по демотата.:)

Сигурно пораснахме / или поостаряхме /, може и да поумняхме,
затова вече да не е приоритет това - да спорим де.:)

Ти много пари правеше от тези сайтове, даже снимки беше слагал,
защо така си ги зарязал изведнъж, жалко направо.:(
 
От: От: три сайта: директория, игри и смартфони

Ти много пари правеше от тези сайтове, даже снимки беше слагал,
защо така си ги зарязал изведнъж, жалко направо.:(


Човек като изкара пари и си променя мирогледа...
И забравя от къде е тръгнал и кой е бил.. кофти е но е така.
Сега изкарвам повече пари от други неща и така сайтовете изостанаха и умряха, като зарязана къща.

А няма време и възможностда се занимавам с тях.
А и както акзахме, остаряваме ипроменяме приориттите, най-важно ми е свободното време, стига съм работил вече :)
===================================

Само да спомена, не разбирам кой знае колко от кодове и няма да съм много полезен при преместването на сайтовете.

Но хубавото в сделката е че няма да излъжа никого с нищо. така че ако имате съмнения за нещо питайте.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

500 lewa? maliijjj àkaj è ne мога да свяря да превкча на кирилица ми се разтропа дванайстопръстника...
ако ми даваш 500 на година, целия сайт ще го накича с само с твои банери и линкове, и ще ти окача портрета в офиса! с литографски надпис - Стойнеф президент !!! :)

Офиса ти нали е на комуникативно място? Сега ако ми кажеш, че и повечето хора, които влизат в него и ще ми виждат портрета, ще идват там за да купуват... направо ще ти пратя снимка да ме заковеш на станата ..:mrgreen:
 
От: От: три сайта: директория, игри и смартфони

малко съм темерутест и рядко влизат хора, но като забия някое пиче и го водя там редовно, та може да се договорим да я сложа фронтално над дивана или срещу билярда :lol: със скайпа ти примерно...
не са много но пък матриала е качествен да ти кажа :):twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
Офиса ти нали е на комуникативно място? Сега ако ми кажеш, че и повечето хора, които влизат в него и ще ми виждат портрета, ще идват там за да купуват... направо ще ти пратя снимка да ме заковеш на станата ..:mrgreen:
 
Avast Ми изпищя на първите 2 сайта.
Дори до втория не ме допусна..

Виж да нямаш някви кофти реклами..?

gamexio.png

o_O
 
От: Re: три сайта: директория, игри и смартфони

Avast Ми изпищя на първите 2 сайта.
Дори до втория не ме допусна..

Виж да нямаш някви кофти реклами..?

Виж файлът 8825

o_O


Има да аз съм написал че ще пищшят аларми, не ми се занимава да чистя. ако някой иска сайта ще го чисти, ако не ще си изгори така докато му изтече и домейна или хостинга, важи за всички сайтове.
 
Re: От: Re: три сайта: директория, игри и смартфони

Има да аз съм написал че ще пищшят аларми, не ми се занимава да чистя. ако някой иска сайта ще го чисти, ако не ще си изгори така докато му изтече и домейна или хостинга, важи за всички сайтове.
Внимавай с адсенса на такива пищялки, щото онея от гоогле са шибани и последно време търсят да се заядът за какво ли не.. :)

Успех с продажбата! ;)
 

Горе