трябва ми мини записващо устройство с памет.

naskobg

Well-Known Member
Занчи трябва ми мини записващо устройство с памет да записва 8-10 часа нещо подобно на това:
http://www.detective.bg/skrita-kamera-v-himikalka-4gb-640-480-150mm-15mm
само че да не е химикалка..а нещо примерно голямо колко токибрит.ако има такова устройство.
Няма да подслушвам жена си...
Ако някой знае откъде да взема/купя да пише .
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

ако не намериш точно такова каквото ти трябва, и си сръчен в ръцете може да си сглобиш нещо ....
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

по принцип не съм много добър в електротехниката но все пак..
иначе бих дал до 100 лв.за такова устройство. и да е малко по възможност.
ако не намериш точно такова каквото ти трябва, и си сръчен в ръцете може да си сглобиш нещо ....
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

по принцип не съм много добър в електротехниката но все пак..
иначе бих дал до 100 лв.за такова устройство. и да е малко по възможност.

не ти трябва да си много добър
трябва да се отвори и да се преместят нещата в новата кутиика...

ти само микрофон или и камера искаш?

ако е само микрофона ще ти е ище по-лесно ...

ако не намериш, направо вземи се провабай, няма нищо сложно ...
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

Камера, която да записва 10 часа за 100 лева няма да намериш. Виж ако искаш да записваш 8-10 часа само звук погледни този цифров аудиорекордер

Ако искаш видео, по-добре се спри на рекордер, който се активира от движение. Няма да ти се налага да гледаш 8 часа видео, а ще гледаш само когато е имало какво да се записва. Имаш доста варианти като например:
- безжична камера плюс такъв безжичен видеорекордер с активиране от движение
- скрита камера в настолен часовник
- погледни и камера с детектор за движение, скрита в ръчен часовник

Накратко разгледай шпионски магазин SPY.BG и ако имаш въпроси се обади на телефоните ни от 9 до 22 часа в работен ден и от 10 до 16 в събота и неделя.
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

Виж в ebay - преди време търсих на вуйчо ми записващо устройство, имаше едни пепелници, записваха звук и се прослушват от разстояние чрез gsm - записва само като има звук и пести батерия и памет(той искаше да записва жена си, на дърти години и затова му казах, че няма нищо като за него:)
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

notrant - само да записвам аудио без видео искам.
spybg - искам само аудио да записва. и после на пс да мога да преслушвам записа.а по малко от флашка има ли ?макар че и тази флашка ще ми свърши работа.
 
От: трябва ми мини записващо устройство с памет.

Няма по-малко от флашката. Записа е с добро качество (микрофона е чувствителен). Записва над 8 часа. Няма светещи диоди, които да усъмнят някого. Батериите устискват. Може да се използва и като нормална флашка и записа да се прослушва директно на PC-то.
 

Горе