хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговорност

testkiwi

Well-Known Member
Абе аз мисля да пробвам със 100$ само за ташак и след една година трябва да имам 5669 $ лудница :lol:

Четете на своя отговорност!

http://sergey-mavrodi.com/
 
От: хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговор

Добре, че не знам руски :p
 
От: хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговор

Начи готово, писах на един от списъците дето си избираш, малко е потайна работа, ама тоя явно не разбира от компютри и екипа му куца. Не вдъхва доверие така като системата не е автоматизирана, например - регваш се, превеждаш сумата и после във всеки момент можеш да продадеш или да изтеглиш спечеленото.
Тука е - пишеш на някой, той ти обяснява и му превеждаш парите. После всичко е на добра воля :D Ако е автоматизирано ще се включат не 30, а 300 милиона балъци.

Още малко ще помисля, ама вероятността да спечелиш от тва е като да спечелиш милиони от ЛР :D Ако беше без да имам връзка с други хора от които да зависиш дали ще т иизплатят нещо и с 1000 бих се включил и накрая да взема 56 000 ама сега едва ли хаха, кво мислите вие
 
От: хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговор

Когато промениш възприята на човек за велико светло бъдеще, а от него се иска малко, за да получи много - стават големи красоти. В момента в който надцениш бъдещето и твоето решение се базира на мнение и огормни очаквания и като настъпи реалността, тогава балона се пука и осъзнаваш как си навлязал до гуша в лайната
 
От: хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговор

аз влезнах с 300$ най-накрая. ще ви кажа след около месец дали ще получа нещо. но пича, койо отговаря за мен е голям пичага (дори и след като препратих парите в неизвестна посока) и си лафим
ако някой иска да пробва, да ми пише, ще му обясня :)

между другото, доста хора от бг биха се хванали на въдицата, имаше в замундата реклама на един, който е от първите явно нашенци. важно е да си от първите, щото колкото доведеш хора и пак взимаш пара. така че да живей далаверата :D
 
От: хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговор

Минало е доста повече от месец. Спечели ли милионите :)>
 
От: хахахааа бях го забравил тоя "чувак". Внимание - Пирамида, четете на своя отговор

о, бях забравил :D Ми, на мен ми писна и съм го оставил на самотек - те нещо фалира май 2011 с 20 милиарда долара загуби :D
Сега е 2012 и май има риби, аз вкарах 300$ и за не знам колко време всъщност са станали 1400 някъде. курса на тая ташак валута зависи от типа лихва -от 1.5 някъде за 10% влог до 13-14 за 75% ама е сложно да имаш такъв процент, такива имат само тия с навързани 100 000 човека :D

Схемата е проста - намираш си десятник - някой, който да отговаря за теб (има списъци или от нета) - той ти казва да си откриеш сметка в произволна банка в твоята страна. Вкарваш парите и пращаш документ че има такава сметка (клетка). След тва почваш с 10% олихвяване, парите са още при теб и въпреки тва почваш да трупаш някакви долари. След тва може да купиш (окажеш помощ) с тази сума - има си форма за оформяне на заявка, по едно време получаваш детайли къде да пратиш парите. Сметка в някаква страна на някой, който никога не си нито виждал, нито чувал. Пращаш всичко както е описано и почваш да получаваш 30% на твоя депозит + 20% от първия привлечен от теб човек, който направи депозит, 10% от втория неговия първи и т.н. абе пирамидално.

т.е. - почваш с 300$ - пращаш тия реалните 300 на някой, но на сайта ти вече има 320$ докато ги пратиш от 10% на месец и после по 30% на месец, ако излъжеш някой за реферал получаваш и 20% от неговите примерно 100$ и т.н.

моят напредък - http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1513/31573905414657042781350604888aEmva6PIU47U9ItopaHX.PNG

После ако имаш късмет - поискваш да продадеш - правиш заявка и чакаш някой като теб когато си почвал да ти прати парите, Който не праща на другите - гонят го. Ако фалира - губиш :D

НЕ ПОДКАНВАМ НИКОГО ДА ПРОБВА! РИСКЪТ ДА НЕ ПОЛУЧИШ НИЩО Е 99.99%
 

Горе