хостване на Angular app

mftw

Member
Препоръчайте нещо, което сте ползвали? Няма нужда от db. Ползвал съм Azure, но не ми се вижда оптимално в случая (по-скоро проектче без профит, което едва ли може дори да се самоиздържа).
 
Тестова среда или реален хостинг? Херукото не ти ли върши работа? Там са правил Мобайл апп на angular. Добре беше, но си е на събдимейн, мисля, че имаше опция за слагане на реален, но не съм стигнал до нея. Беше само демо среда като стайджинг, преди продъкшън.
 
Бях забравил за него! Май е точно каквото търся. Реално сайтчето е така да се каже "community полезно" и няма проблем да е на събдомейнче.
Даже имам спомен, към 2016-та херокуто имаха и безплатно ползване.
 
Бях забравил за него! Май е точно каквото търся. Реално сайтчето е така да се каже "community полезно" и няма проблем да е на събдомейнче.
Даже имам спомен, към 2016-та херокуто имаха и безплатно ползване.
Да. Безплатно е. И се връзва супер с IDE, и добре се сингваше с Битбъкета по спомени. Като задаваш рилиз бранча, разбира се. :)
 
Angular си се хоства на браузъра, закво е сървър?

Ако се има предвид че бекенда е на Ноде, на какъвто и да е гол/евтин линукс може да се сложи с PM2 да рестартира експреса или там какъвто е уебсървъра.

Хероку беше скъпо.
 
Да. То си се знае, че е фронт енд, но не е нужно да има бек, като голите хтмл-и. Средата, за която писхам в предните постове беше точно с Node.js. Базата MC SQL, като се достъпваше римулт. И аппа си разцепваше. :) Като за среда за демонстрации е идеална. ;)
 

Горе