Велики битки в историята

От: Велики битки в историята

и битката за сталинград заслужава да и хвърлите един поглед,който не е гледал

[video=youtube;IcOmdw82M40]http://www.youtube.com/watch?v=IcOmdw82M40[/video]
 
От: Велики битки в историята

За любителите на WW2 препоръчвам да гледат трилогията за Сталинград
 
От: Велики битки в историята

Като ми обяснихте вашата гледна точка, ми се изясни как виждате картинката вие. Все пак мисля, че моето мнение може да е различно от вашето, поне що се отнася до история и до битки. И за да не се впускаме в излишни философски размишления - история е всичко, което се е случило преди днес, а битки могат да се водят не само с пушки, дим и бомби. Не претендирам, че съм права, но понеже съм нова във форума, редно е да се опитам да схвана какви са механизмите му - значи излиза, че ако НЕ мисля като всички в кюпа, си отнасям червена точка. Еми, значи наистина съм сбъркала форума.
 
От: Велики битки в историята

Като ми обяснихте вашата гледна точка, ми се изясни как виждате картинката вие. Все пак мисля, че моето мнение може да е различно от вашето, поне що се отнася до история и до битки. И за да не се впускаме в излишни философски размишления - история е всичко, което се е случило преди днес, а битки могат да се водят не само с пушки, дим и бомби. Не претендирам, че съм права, но понеже съм нова във форума, редно е да се опитам да схвана какви са механизмите му - значи излиза, че ако НЕ мисля като всички в кюпа, си отнасям червена точка. Еми, значи наистина съм сбъркала форума.

ма чакай ма... какво толокова се запъна за една червена точка?
ако така се ядосваше всеки месец като ти дойде цикъла, досега да си на инжекции в карлуково... релакс...
нормално е да хванеш по някоя червена точка...
да не мислиш че ние нямаме червени
нормално е на 22 мнения да имаш три червени петна :) а ти си на 5 зелени и резидави бре?
така че си в нормата, даже си прекалено добре, оди са намаай с едно шкембе и една бира и щи мини,
мога да ти кажа де го праят най-харно по Софията.
 
От: Велики битки в историята

Момчета, не се ядосвам бре, ама нали съм тука, белким ме научите на нещо, а вие с рогите напред:wink: Да взема да те питам къде правят това хубаво шкембе, ама пак шъ мъ обвинят в спам, че е извън темата, освен ако на мястото или в близост, барем, е имало битки. :beer:
 
От: Велики битки в историята

То шкембето е хубаво ама обстановката е грозничка...
на ъгъла на Пиротска и Константин Величков, безименна кръчма, но с най хубавото шкембе което съм ял.
И срещу ошипка в Люлин махала бива ма на мен там не ми харесва, но пък ламята го харесва щото е по ненатурално...
 
От: Велики битки в историята

Като ми обяснихте вашата гледна точка, ми се изясни как виждате картинката вие. Все пак мисля, че моето мнение може да е различно от вашето, поне що се отнася до история и до битки. И за да не се впускаме в излишни философски размишления - история е всичко, което се е случило преди днес, а битки могат да се водят не само с пушки, дим и бомби. Не претендирам, че съм права, но понеже съм нова във форума, редно е да се опитам да схвана какви са механизмите му - значи излиза, че ако НЕ мисля като всички в кюпа, си отнасям червена точка. Еми, значи наистина съм сбъркала форума.
cool_story_babe_now_go_make_me_a_sandwich_tshirt-p235225319537082401zxem7_400.jpg
 

Горе