Да се похваля малко аз ;)

Аз не знам кой следи нещата по медиите наше време. Попадна ми една много добря статистииа, която беше споменат огромен % от хората, които нямат никаква вяра на медиите. За това - майката им. Умните се осведомяват по други начини.

А добрите ще си бъдат добри. Да не ви пука от тях. Не ги отразявате и това е. ;) Ти си следвай твоето. ;)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Естествено, че на нищо няма да те научат. Големия плюс на този университет (племенницата ми учи там) е че през третата година не се учи а се кара стаж в някоя голяма фирма (IBM, HP и т.н.) и тогава действително се създават много и полезни контакти и се придобива истински опит - това е което го няма в БГ университетите, иначе се преподават и по-големи безсмислици от тези в нашите вузове.
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Не да се правя на умен, но човек желае ли истински да успее - ще успее и още как! Даже горе шанса да изпъкнеш сред всичките английски глупаци е огромен, защото имаш получаваш равен старт с тях, а ние по рождение сме по-интелигентни от тях. Нагледах се на олигофрени горе, така, че успехът ти е в кърпа вързан!

Само наистина, гледай да се върнеш в България после. Помни ми думите, България ще се оправи скоро и всички, които са останали горе много ще съжаляват! :)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Нищо не може да се научи, но за разлика от тук, където той губи, там ще получи възможност, която си струва живота далеч от родното място. Успех ти желая приятел, сбъдни мечтите си, покажи им как се правят нещата като един истински Българин и се върни тук, за да промениш хората, особено тези, които работят на мястото, на което си се снимал!
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Нищо не може да се научи, но за разлика от тук, където той губи, там ще получи възможност, която си струва живота далеч от родното място.
Възможностите са навсякъде, и тук ги има.
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Благодаря на всички ви.
Да обещавам като си дойда там където съм се снимал да ида и да им обясня как става :)
Иначе да възможност има на всякъде, но просто на много места е по-лесно да стане нещо от колкото в нашата малка страна.
Обещавам,че ако замина и всичко е ок ще се върна тук :)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Разликата между Тук и Там е в това, че Там има повече корпорации (и като брой и като големина), но това ще е до един момент
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Те другите ти пожелаха успехи, аз пък ще ти пожелая хубаво време, че в Англия малко липсва... :D :D
После ще разказваш как е там :)
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Разликата между Тук и Там е в това, че Там има повече корпорации (и като брой и като големина), но това ще е до един момент

Разликата между тук и там е, че тука _баха мамата на качественото образование, влизаш лесно, дипломираш се още по лесно
 
От: Да се похваля малко аз ;)

Благодаря на който не съм и ето резултата от 2рият университет:

Dear Mr Ivanov

Congratulations, Newcastle University has asked us to tell you that they are offering you a place for Economics and Business Management, LN12; starting in September 2014, at point of entry 1.
 

Горе