Диктатура = searchengines.bg

От: От: Диктатура = searchengines.bg

ПП. А и щом Алф не се разплака, значи всичко е било в рамките на културния тон :twisted:

Да си призная нямах време да чета цялата тема, само реших да хвърля малко интрига (зле ми действат тука някои хора :) ), но бях разконспириран веднага.

Така, че нищо не се знае, може и да се разплача ако остане време :mrgreen:
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Всеки път когато пусна там нещо се намира някакъв всезнаещ, който ръси само и единствено глупости. Може и добър специалист да е дадения индивид...това, обаче, не значи, че е единствен и може да прави каквото си поиска.

Поради тази причина си стоя тук редовно, тъй като админите са пичове и готини хора, както и повечето потребители.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

И аз след една тема с "всезнаещи" отговори преустанових влизането в другия форум, даже с времето спрях да го чета. Един от ветераните юзъри там, да не кажа най-известният успя да олигофрени всичко.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

И аз спрях да влизам там, пуснах една тема почнаха да ми са направят на шефове , казах направо да ме баннат , че повече няма да влизам , така и направиха. Просто откакто има нови собственици оня форум не струва.. давам им още максимум 1 година след което няма да останат хора там.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

И аз спрях да влизам там, пуснах една тема почнаха да ми са направят на шефове , казах направо да ме баннат , че повече няма да влизам , така и направиха. Просто откакто има нови собственици оня форум не струва.. давам им още максимум 1 година след което няма да останат хора там.

Да, и аз бях написала, че няма да влизам повече така и направих. Но от друга страна ги разбирам тамошните админи. Темите са много специфични, да не кажа, че повечето са наистина насочени за уебмастъри и юзърите, които отговарят на тези теми са точно тези юзъри от които всички се оплакват. Затова се толерират, ако не са те, няма кой да участва във форума.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Да, и аз бях написала, че няма да влизам повече така и направих. Но от друга страна ги разбирам тамошните админи. Темите са много специфични, да не кажа, че повечето са наистина насочени за уебмастъри и юзърите, които отговарят на тези теми са точно тези юзъри от които всички се оплакват. Затова се толерират, ако не са те, няма кой да участва във форума.
пълни тъпаци са ако питате мен
защото не си знаят интереса...все разбирачи са се навъдели, като почнеш с манджите и свършиш в/у тях умрял от глад ...
ай сиктир ,няма да им се молим на хубавиците
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Абе незнам, ама понеже има тей да се каже висш представител на другия форум, аз да попитам - до кога ще ви седят надписите на английски и ше дава грешка, че нема нови мнения и тн. Не мислите ли, че е ултра несериозно място, където бръмчат секакви програмери да седи бъгаво и недооправено. Аз лично бих умрел от срам
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Абе незнам, ама понеже има тей да се каже висш представител на другия форум, аз да попитам - до кога ще ви седят надписите на английски и ше дава грешка, че нема нови мнения и тн. Не мислите ли, че е ултра несериозно място, където бръмчат секакви програмери да седи бъгаво и недооправено. Аз лично бих умрел от срам

Английския не пречи. Скивай тука ко става :)
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Да, и тук има много неща - и превод и правописни грешки, но като цяло е много по-пипнат.

Не знам до колко ги вЧепатлява, но отстрани изглежда адски несериозно
 
От: Диктатура = searchengines.bg


vBulletin Message

You have been banned for the following reason:
No reason was specified.

Date the ban will be lifted: Never


просто без коментар
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Някои от оплакалите се по-горе и аз бих ги баннал.

Спамещи и бъмпващи тъпите си офертички, постващи само когато искат безплатна услуга/помощ, генериращи нискокачествен/безполезен (откъм СЕО) контент, без грам contribution към къмюнитито... За кво да ги държиш?
 
От: Диктатура = searchengines.bg

мен ли визираш?
Някои от оплакалите се по-горе и аз бих ги баннал.

Спамещи и бъмпващи тъпите си офертички, постващи само когато искат безплатна услуга/помощ, генериращи нискокачествен/безполезен (откъм СЕО) контент, без грам contribution към къмюнитито... За кво да ги държиш?
 
От: Диктатура = searchengines.bg

мен ли визираш?

Споко човече, за теб не знам, но аз съм в тази графа 8) заради рок темата. Не си разваляй деня :beer:.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

Радвам се че на толкова много хора им пука за мнението ми :) , но не - не съм визирал писара.
Тя е добър контент-генератор и демонстрира наклонности да интерактва с къмюнити-единиците. Тва че имам проблеми с част от output-a й, си е чисто субективно.
 
От: Диктатура = searchengines.bg

ми просто не ми харесва някУй да ме визира без да има причина.
Споко човече, за теб не знам, но аз съм в тази графа 8) заради рок темата. Не си разваляй деня :beer:.
 

Горе