Ето как действат щатските полицаи на улицата!

От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Ами братле дано си прав щото мен честно вече нищо не може ме учуди в ГРОБАРИТЕ и политиките им, нали Боко щеше да влиза в учебниците по история вече може да са се договорили да сменят него с Левски.

Спирам да коментирам обаче за да не обърнем пак темата в политическа. :)

не са виновни само политиците, да не мислиш, че те само взимат всички решения? ще ми се.. но не е така.. и тях ги контролират от нива за които не искам и да си помислям (САЩ...)
 
От: Ето как действат щатските полицаи на улицата!

Ами братле дано си прав щото мен честно вече нищо не може ме учуди в ГРОБАРИТЕ и политиките им, нали Боко щеше да влиза в учебниците по история вече може да са се договорили да сменят него с Левски.

Спирам да коментирам обаче за да не обърнем пак темата в политическа. :)

Тия американци нещо много взеха да се вживяват в ролята си на директори. Те пък какво общо имат с Левски или Ботев ? Те изобщо имат ли понятие кои са тези герои и каква им е била каузата им, че наричат Левски терорист? Това се нарича клевета по национален герой. Бойко ако е умен сега е момента да ги даде на съд в Страсбург за клевета че обиждат национални герои като престъпници и да им смъкне някой долар и да облажи социално-слабите и инвалидите. Ама нищо чудно и бате ви Бойко да се съгласи на това и да изпълни заповедта. Излиза че май нашите депутати нямат право на собствено мнение, щом някакви си американци си позволяват да ни дават наставление какво да вкарваме в учебниците и какво не.

Ако трябва да говорим истната, USA няма никаква история защото е създадена от придошли европейци които са били преследвани от властите в държавите си, като преди това тази територия е била девствена природа с коренното население индиански племена, а сега не стига че са завзели тази земя насилствено с избиване на индианците и зверствата които са правели с тях, ами оцелелите индианци са изтласкани в най неблагоприятните части на тази земя, като са принудени да живеят в резервати. А по уестърните ги дават че индианците са враговете, само как изопачават нещата. Ами много ясно че те отиват със сила и агресия да колонизират, естествено че индианците ще се защитават.

Между другото в Германия пък от следващата учебна година щели да въвеждат постепенно в историята Хитлер като историческа личност. А до сега в Германия е било строго забранено в историята да се споменава за Хитлер, но постепенно всяка година щели да го въвеждат в учебниците. Как така са решили това тия хора там, и какво ли ги е мотивирало, не мога да си обясня...
 

Горе