Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

В България зъболекарите ги обучават още в университета да използват упойка само в най-крайни случаи, тоест, ако човекът вече е на ръба да загуби съзнание както си седи на зъболекарския стол. Не знам защо е така и какви са мотивите. На мен като ми правят пломба в САЩ задължително слагат инжекция с упойка и по принцип всички процедури се правят без никаква болка. Единственото неприятно усещане е бодването от инжекцията. Нищо друго. Има принципни разлики между зъболечението в различните държави. В България ако искаш да не те боли трябва да си много настоятелен. Не кажеш ли изрично на зъболекаря те чакат големи болки.
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Душеееее, затапиха го всичко ми излезна 50 кинта. :)
 
От: От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

В България зъболекарите ги обучават още в университета да използват упойка само в най-крайни случаи, тоест, ако човекът вече е на ръба да загуби съзнание както си седи на зъболекарския стол. Не знам защо е така и какви са мотивите. На мен като ми правят пломба в САЩ задължително слагат инжекция с упойка и по принцип всички процедури се правят без никаква болка. Единственото неприятно усещане е бодването от инжекцията. Нищо друго. Има принципни разлики между зъболечението в различните държави. В България ако искаш да не те боли трябва да си много настоятелен. Не кажеш ли изрично на зъболекаря те чакат големи болки.

Може и така да е ако ходиш при кварталния ... :D
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Душеееее, затапиха го всичко ми излезна 50 кинта. :)

А, честито.:D Надявам се, след един месец да не пуснеш нова тема: ''падна ми пломбата'' и всичко да е ок. :)
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Няма душе обещавам. :)
А, честито.:D Надявам се, след един месец да не пуснеш нова тема: ''падна ми пломбата'' и всичко да е ок. :)
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Няма душе обещавам. :)

Е, то не зависи от теб, душе.:) На мен последната ми пломба се пукна - още не се е отчупила напълно, ама натам вървят нещата. Не знам материалите ли са или майсторлъка, ама ми писна 5 пломби да се правят по 5 пъти.
 
От: Зъбар да си на днешно време: Дай седем лева, че си изцапах инструментите.

Душееееее, скибай сега: :D

Отишал един врачанец на зъболекър. Зъболекъра го погледнал и му казал:
Е па то те требе го вадиме.
Човека казал:
Е па вади го да го ева.
Оня извадил зъба.
И човека му казал, ама мое ли ми го завиеш у една хартийка?
Забара, е па що?
Е па нема значение.
Завил му извадения зъб, човека се прибрал в къщи, влезнал в тоалетната и хвърлил зъбъ вътре, и рекъл.
Е па кат нещеш да ядеш ляб ся ей-на яж говна. :lol: :lol: :lol:
 

Горе