Има ли тук нумизмати ?

От: Има ли тук нумизмати ?

На мен не ги давай. Щом има кои да ги оцени от форума. Няма да се занимавам с моя приятел. Успех и дано да инат стойност.
 
От: Има ли тук нумизмати ?

На мен не ги давай. Щом има кои да ги оцени от форума. Няма да се занимавам с моя приятел. Успех и дано да инат стойност.
Защо споменаваш, че имаш приятел а после се дърпаш? Само си спамкаш ли?
Аз имам приятел, който се занимава с това. Както казват колегите - снимай ги.
 
От: Има ли тук нумизмати ?

Защо споменаваш, че имаш приятел а после се дърпаш? Само си спамкаш ли?

А ти защо задаваш тъпи въпроси, за да спамиш?! Мисля, че казах защо. Щом има хора от форума, които разбират от монети, няма нужда да им се мешам с трети лица. Лека вечер ти желая! :)
 
От: Има ли тук нумизмати ?

Ако беше тъп въпрос нямаше да се изказвам, малко си мъничък за бизнес не мислиш ли. От изказаното до тук аз виждам 0 в теб. Дай по твоята логика щом има хора във форума които правят уебсайтове ти да не правиш. Успехи от мен!
 
От: Има ли тук нумизмати ?

Ако беше тъп въпрос нямаше да се изказвам, малко си мъничък за бизнес не мислиш ли. От изказаното до тук аз виждам 0 в теб. Дай по твоята логика щом има хора във форума които правят уебсайтове ти да не правиш. Успехи от мен!

По-умният, т.е аз, разбира се, че ще остави форумния трол да победи в спора :)
 
От: Има ли тук нумизмати ?

Стан, прав си, колега! Обаче хейтърите не спят. Успех в сделката! :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Има ли тук нумизмати ?

В тоя аукцион.бг нищо не може да се продаде. От както го пуснахте тука до сега един счупен таблет за 2 лв. продадох само. Стоките който съм пуснал са от различни категории. При вас как е?
 
От: Има ли тук нумизмати ?

Към момента, на база оскъдния ми опит и моето мнение се препокрива с твоето.
 

Горе