Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

Ей тъпак, видяхме снимката, няма нужда да я пускаш в 5 поста в различни теми. Поне сложи някакъв коментар, що за простак трябва да си да пускаш едно и също мнение 5 пъти. Типично за бойковец.
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

За заблудени комунисти , по 3 пъти докато си го набият в кратуните....

Тогава ми го пращай на лично щом смяташ така, простак, не си позволявай да обиждаш цял форум, като го спамиш.
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

аз не спамя и не обиждам цял форум. Изразявам мнението си и поствам снимков материал от днешните протести. Но башибозука мнение различно от неговото не приема.
Ти не дойде ли до София с влаковте/автобусите организирани от БСП и ДПС за митинга ? Може и парче пица да получиш...
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

Абе, я се върни тук в БГ. да ти видим колко си "бизнесмен" и да те видим дали след това ще подкрепяш тиквата и мутренските му похвати.

Дали ?
1455840_10202320561966485_806042162_n.jpg
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

Ти и мнение, са корено различни неща. Ти като гогата, и още някои заблудени овце дето се пръкнаха след като гроб падна (изключаем @ bioz той си беше заблуден и преди). Вече не ми се спори с вас, вие освен да обиждате и плюете друго не знаете...................

аз не спамя и не обиждам цял форум. Изразявам мнението си и поствам снимков материал от днешните протести. Но башибозука мнение различно от неговото не приема.
Ти не дойде ли до София с влаковте/автобусите организирани от БСП и ДПС за митинга ? Може и парче пица да получиш...
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

И за това са виновни БСП нали?

Как да се върне човек , като това което работя , ще ми го плащат 3но по малко в бг ?
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

Както и да е кажете по коя тв. ще дават мача
 
От: Каква Офшорка!! 94 бях ДИВ КАРАТИСТ!

Ти и мнение, са корено различни неща. Ти като гогата, и още някои заблудени овце дето се пръкнаха след като гроб падна (изключаем @ bioz той си беше заблуден и преди). Вече не ми се спори с вас, вие освен да обиждате и плюете друго не знаете...................

Секси, аз тук се пръкнах доста преди бойко да падне!!!
Ти днес беше ли в софията?
Да стъпиш на жълтите павета и да се возиш в метрото?
Май не и сега те е яд.
 

Горе