Кви са тия спамери бе ?

От: Кви са тия спамери бе ?

Ако трябва да те пробият - ще те пробият.

Говорим за най-често срещаните случаи - там те вършат работа без да затрудняват human клиента.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Strana е хитър. Вместо 2+3, ще зададе корен трети от 27.:D
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Ето това е защита. Ще можеш необезпокояван само ти да си четеш статиите. :)
 
От: От: От: Кви са тия спамери бе ?

Аз се чудя защо толкова време никой не успя да ти открие wmz номера или каквото там се наричаше, а то само за да стигне до него човек, е необходимо да издържи пълен кандидат студентски изпит по математика в МИ. :)
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Тоя, който го търсеше, е математик :)) Може би затова не се сети просто да ме попита за него.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Изобщо не е задължително въпросът да е математически. Може да е нещо от сорта на "Какъв цвят се получава при смесването на синьо и жълто?".
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Изобщо не е задължително въпросът да е математически. Може да е нещо от сорта на "Какъв цвят се получава при смесването на синьо и жълто?".

Ще се стигне пак до многоезичните форуми. Там това няма как да стане, докато аритметичните операции са разбираеми за всеки.
Примерно, тук в Предприемач всичко е ОК с въпроса, но в смесен българо-англоезичен форум няма да е така. Трябва да се въвеждат променливи.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Няма никакъв проблем с езиците. Грам грижи няма.

Въпрос: "What color do you get when you mix blue and yellow? / Какъв цвят се получава при смесването на синьо и жълто?"
Допустими верни отговори: зелено, zeleno, green

(Английският не ми е силна страна, тъй че не гарантирам за граматичната точност на горното изречение.)
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Няма никакъв проблем с езиците. Грам грижи няма.

Въпрос: "What color do you get when you mix blue and yellow? / Какъв цвят се получава при смесването на синьо и жълто?"
Допустими верни отговори: зелено, zeleno, green

(Английският не ми е силна страна, тъй че не гарантирам за граматичната точност на горното изречение.)
Леле ... ами ако му свърши синьото или жълтото как ще разбере?:D
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Е да де, ама примерно имам класация за европейски сайтове по страни. Основното меню - ОК, на английски всички ще схванат какво е login, password, name description и banner, ама за капча-въпроса не е сигурно, а на 20 езика да се питат не върви. Ще има да борят боичките, докато не заприличат на Шагал у ранния му период.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Ако имаш класация за европейски сайтове и съответно таргет аудиторията може да не знае български или английски, не знам. Предавам се
e090.gif
.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Повечето дори не разбират (или не ги интересува) в коя категория или страна си добавят сайтовете, камо ли да се оправят с цветовете или да знаят кога Радж Капур се е снимал в Холивуд. Така че и аз се предадох и въведох прости аритметични капчи, които сменям веднъж на месец. Вършат работа в 99% от случаите.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Резултатът от смесването на синьо и жълто се учи във втори клас. Аз лично не бих искал някой, който е пропуснал втори клас да драска по сайтовете ми, но... "Разни хора, разни идеали".
 
От: Кви са тия спамери бе ?

За резултата и какво се учи е отделна тема. Не знам що, но си мисля, че и в този форум половината няма да знаят отговора. Те не владеят родния си език, камо ли да се оправят с такива сложнотии. Мотото им е "ръгай линк у боба, се е файда". Но основният проблем при многоезичието е не отговорът, а разбирането на въпроса. При 20 езика това куца. T.e., ще затрудниш не само ботовете, но и хората.
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Резултатът от смесването на синьо и жълто се учи във втори клас. Аз лично не бих искал някой, който е пропуснал втори клас да драска по сайтовете ми, но... "Разни хора, разни идеали".
.

От посочените 7 изречения изберете сложно съчиненото и напишете сказуемото в полето отдолу... да видим дали сте човек и дали помните какво беше в 5-ти клас
blum_mini.gif
biggrin_mini2.gif
 
От: Кви са тия спамери бе ?

Резултатът от смесването на синьо и жълто се учи във втори клас. Аз лично не бих искал някой, който е пропуснал втори клас да драска по сайтовете ми, но... "Разни хора, разни идеали".

Синьо и жълто правеше кафяво нали ?
 

Горе