Когато си влюбен!

От: Когато си влюбен!

ТИ май си втория Женчо дето подкрепяш него
Яд ме е на КОНЯ че ми е дал отри реп з нещо ,което всяка жена ни прави !


А аз се радвам, че си глупак и те е яд.
 
От: Когато си влюбен!

Даласе край вече съм на 100% убеден, че си най- правилния човек за забавните битки. :D

Колкото до влюбения като си влюбен правиш всякакви глупости.
 
От: Когато си влюбен!

Даласе край вече съм на 100% убеден, че си най- правилния човек за забавните битки. :D

МЕРСИ МЕРСИ

все пак достигна до тези мисли!
 
От: Когато си влюбен!

То има и друго, разкриеш ли всички свои чувства... покажеш всичките си красиви мисли на едно момиче, тя в 95% от случаите губи интерес от теб, което се явява - яко цакане.

В повечето случаи се стига до раздели, винаги един мъж трябва да има жокери с които да изненадва и очарова. Дадеш ли всичко накуп/наведнъж - Край с теб.

Любов любов... води в Пирогов!


Ако някой попадне в такава ситуация не мисля че е добра идея да св превръща в мъченик, жените не харесват такива неща (само по филмите женките си падат по плачещи мъже!)
Главата горе и показваш че живота си върви, можеш и без нея, докато не забравяш да бъдеш креативен и готин в нейните и чуждите очи, така малко по малко нещата се оправят и случката остава като спомен за някаква грешка докато сте били някога помлади.
Естествено има вариации много, поне мои забележки и премеждия са ме довели до подобни мисли.

Фин.
 
От: От: Когато си влюбен!

То има и друго, разкриеш ли всички свои чувства... покажеш всичките си красиви мисли на едно момиче, тя в 95% от случаите губи интерес от теб, което се явява - яко цакане.

В повечето случаи се стига до раздели, винаги един мъж трябва да има жокери с които да изненадва и очарова. Дадеш ли всичко накуп/наведнъж - Край с теб.

Любов любов... води в Пирогов!

Охооо..... това го знам от опит. :) Разкриеш ли чувствата си към Нея... тя си казва така: "Край, този е луд по мен, той ми е вече в кърпа вързан" и започва да те върти както си иска на малкия си пръст. Патил съм от такова разкриване, и си взех поука че не трябва в началото на една връзка да се разкриваш. Трябва първо да разбереш Тя какво изпитва към теб, да си наясно дали те заслужава и чак тогава да пристъпиш към това разкриване. След известно време опознаване, когато си убеден че е жената която те заслужава, и наистина можеш да очакваш уважение от нея и подкрепа в трудни моменти, тогава можеш да пристъпиш към това разкриване, но постепенно, в никакъв случай на един път, иначе ставаш безинтересен и в очите и ще изглеждаш като един лудо влюбен наивник. Трябва много деликатно да се подходи в такива ситуации.
 
От: Когато си влюбен!

Да, деликатно е думата.

Деликатно се стига до връзка, деликатно трябва да е и по време на същата.

Ама и ние лошо правим мъжете, минава ни и на нас мерака като ни е в кърпа вързана каката, доста грешки правим и не слушаме май много жените. А те виииииинаги има какво полезно да кажат (пак зависи от жената, в предните постове разгадахме мистерията на успеха който може да доведе със себе си една жена).

Трябва да се отделя време - това е ключът, уважението е кода, деликатно е клчовата дума.

Че в този забързан живот в побъркан свят и век на технология и скорости... забравяме за човешките си качества и нужди...та даже и контакти с близки, любими, роднини и приятели.

Любов трябва да има, но с правилните хора, иначе си е просто насилване на нещата да искаш резултати от някой, който просто няма данните да ти даде.
 
Последно редактирано:
От: Когато си влюбен!

Че в този забързан живот в побъркан свят и век на технология и скорости... забравяме за човешките си качества и нужди...та даже и контакти с близки, любими, роднини и приятели.

Любов трябва да има, но с правилните хора, иначе си е просто насилване на нещата да искаш резултати от някой, който просто няма данните да ти даде.

Нещо познато за мен - аз например съм се отдал изцяло на работа, и само на работа. Все по рядко имам жив контакт с роднини и близки, само виртуално по скайпа.

Хубаво е да се слуша жената, но това не значи да се оставим да ни върти изцяло. Съгласен съм че трябва понякога да се вслушваме в съветите на жените, но да не стане хронично, иначе идва другата крайност. :) Но хубаво е и жените да ни слушат, понякога и те правят грешки когато си втълпят че разбират всичко.

Например в моята връзка всичко е по взаимно съгласие. Няма неща от сорта "постоянно единия да командва, а другият да му е подчинен". Както аз уважавам мнението на приятелката ми, така и тя на мен. В много други връзки това е нещо непознато, в повечето случаи винаги единия иска да се налага над другия, а това води само към един изход - краят на една връзка. Много е важно взаимното съгласие и компромисите, защото всеки има трески за дялане, няма идеални хора. Само че в компромисите не влизат изневерите.

еее... ама много ми куца правописа днес. Човек като не пие алкохол и му щукне да гаврътне една бира...бърка бутоните :)

Аз съм на Узо в момента ( 350 гр. мисля че ударих вече ), и после минавам на червено вино. Наздраве. :beer:
 
От: Когато си влюбен!

Наздраве за Жените. :beer: (с едно намигане, че без тях не можем... ама с тях понякога Чудесии)

Накъде отиде тя, и аз после ще цапна чаша червено, ритуал си ми е на мене по малко всяка вечер :)
 
От: Когато си влюбен!

Наздраве за Жените. :beer: (с едно намигане, че без тях не можем... ама с тях понякога Чудесии)

Накъде отиде тя, и аз после ще цапна чаша червено, ритуал си ми е на мене по малко всяка вечер :)

А също и жените не могат без нас :wink: Ако си мислят че могат, то това е голяма заблуда за тях. :) Светът е създаден за двама - мъж и жена. :)

Наздраве и от мен още веднъж, да сме живи и здрави. :beer: И при мен виното си е ритуал и закон всяка вечер..... ама като ми е сладко как да устоя :)
 
От: Когато си влюбен!

Когато всичко стане монотонно и еднообразно... сигурно и спокойно... една жена веднага би те зарязала. Това е така, защото може да мрънкат, че не могат да намерят такъв мъж, но когато той е до тях те започват да се оглеждат и виждат всички други, които ги свалят. Започва да се чуди кой живот да избере и изведнъж вижда светлина в края на тунала, а почти винаги е: "още ми се живее, а не ми се заробва". Мислят си, че ще им вървим след гъза и че ще се сринем, но става плашещо положението, когато видят, че не е така!

П.С. Снощи прекалих с пиенето, така че може да имам грешки и несвързани изречения :D
 
От: Когато си влюбен!

Но да не забравяме ,че зад всеки велик мъж има една жена!
 
От: Когато си влюбен!

Мислят си, че ще им вървим след гъза и че ще се сринем, но става плашещо положението, когато видят, че не е така!

П.С. Снощи прекалих с пиенето, така че може да имам грешки и несвързани изречения :D

Аз съм го казал, и пак ще го повторя: "След автобус и след жена не се бяга" :wink:

Пийвай си, лошо нема, веднъж се живее. :wink: И аз си пийвам всяка вечер та белким ми отпусне душата в тази "криза". :) :beer:
 
От: Когато си влюбен!

Аз съм го казал, и пак ще го повторя: "След автобус и след жена не се бяга" :wink:

Не е нужно да бягаш, като обичаш летиш. :wink:
 
От: Когато си влюбен!

Когато всичко стане монотонно и еднообразно... сигурно и спокойно... една жена веднага би те зарязала. Това е така, защото може да мрънкат, че не могат да намерят такъв мъж, но когато той е до тях те започват да се оглеждат и виждат всички други, които ги свалят. Започва да се чуди кой живот да избере и изведнъж вижда светлина в края на тунала, а почти винаги е: "още ми се живее, а не ми се заробва".

Най-смешното е, че такива се страхуват да не останат стари моми...
 
От: Когато си влюбен!

Не е нужно да бягаш, като обичаш летиш. :wink:

А да... ей на точно сега пък хукнах вече и да летя след жена :lol: мина това време когато бях на 21-22 години :) Хич даже не си и помислям аз да вървя след жена, трябва да ме хапе коня :lol: Която има зор - ще ме намери. Хич даже не се и церемоня да правя пазарлъци, оставам ги вече те да си тичат след мен. На този принцип преминах. :wink:

Между другото, колкото повече тичаш след жена, на нея толкова повече и се вдига самочувствието, и тя започва да ти се прави на още по недостъпна и започва да те върти още повече. Тя си го навива на пръста че си луд по нея, и започва да те манипулира както си иска. Аз и на приятелите ми съм го казал, казвам го и на вас тук - никога не бягайте след жена, ще ви изиграе лоша шега. :)
 
От: Когато си влюбен!

А да... ей на точно сега пък хукнах вече и да летя след жена :lol: мина това време когато бях на 21-22 години :) Хич даже не си и помислям аз да вървя след жена, трябва да ме хапе коня :lol: ...

Ако се стигне кон да те хапе боли :)... Исках да кажа, че самата любов те кара да летиш. Ти ми говориш да тичаш след някоя мацка в мола, а аз ти говоря за любов. За твоята приятелка няма ли да летиш?
 
От: Когато си влюбен!

Тя е сигурен "актив". За нея няма нужда да се лети. :)

Нищо сигурно няма да знаеш. Ако ще лети нанякъде :lol:, то трябва да е към нея.
 
От: Когато си влюбен!

Ако се стигне кон да те хапе боли :)... Исках да кажа, че самата любов те кара да летиш. Ти ми говориш да тичаш след някоя мацка в мола, а аз ти говоря за любов. За твоята приятелка няма ли да летиш?

Аха... сори :) погрешно разбрах поста ти. :) Да така е наистина, самата любов те кара да летиш. В последно време много хора не вярват в любовта, и казват че вече нямало либоФ а само пари и уважение.

Всеки би летял за човека който е опознал в течение на години, и е сигурен че човека с който си наистина си струва. Да летиш е хубаво, но да е за човек който си заслужава, а не... няма да казвам думата че е грозно. :)
 

Горе