Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Re: От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Не бих се изтъпанил пред потенциален работодател с руска поща. Особено пък ако става въпрос за западна Европа. Директно те дисквалифицира в дълбоки резерви, преди още да са ти погледнали CV-то!

Ммм, това я е така, я не е така. Ще разчитам на някой с поща в yandex.ru, отколкото в abv.bg, но въпрос на схващане. Използваните ресурси и тулове говори за нивото на кандидата. Това, че не ползва тефтер, а ивент календара на Google, примерно.
 
От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Mail.ru ползвам от 2007 година и съм изключително доволен също така и облака се държи на ниво и до ден днешен за мен това е най-добрата и сигурна поща.
Относно регистрации по сайтове и т.н. ползвам Abv защото не мисля че стават за нещо по-сериозно.

От Mail.ru имам 1ТБ - взех ги безплатно преди време. Небях влизал от много време в облъка но нещата си стояха. Имах запълнени около 3ГБ и то простотии. Само неудобството е че нямат кош и ако се изтрие един файл няма как да го възстановиш ако използваш само браузер версията на приложението. Имам 1ТБ в OneDrive и там е много по-удобно. Имейла на mail.ru съм го ползвал само един път и мисля, че е добър.
 
От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Мен не ме кефи как направиха интерфейса на пощата. Супер динамичен и малко объркано. Аз се кефя на изчистените неща. Да влезеш и да си гледаш само пощата. Но спам филтъра на нортан, с който сканират атачмънтите им е добър. ;)

Според мен като се използва приложението на Поща на Winodws 10 не ти прави впечатление интерфейса на пощата.
 
Re: От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

Според мен като се използва приложението на Поща на Winodws 10 не ти прави впечатление интерфейса на пощата.

За жалост само на телефона ползвам приложение за пощите си. Обичам да влизам през уеб като съм на компа. И определено това на Yahoo Mail дразни, но пък ми е от сериозните пощи, които ползвам. Преди време ползвах мейл клиенти, и съм супер доволен от Тъндърбърда и бих го ползвал отново, но имам само 6 пощи, с които оперирам и честно казано при 10+ ще се замисля отново да се върна към него. :)
 
От: Re: От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

За жалост само на телефона ползвам приложение за пощите си. Обичам да влизам през уеб като съм на компа. И определено това на Yahoo Mail дразни, но пък ми е от сериозните пощи, които ползвам. Преди време ползвах мейл клиенти, и съм супер доволен от Тъндърбърда и бих го ползвал отново, но имам само 6 пощи, с които оперирам и честно казано при 10+ ще се замисля отново да се върна към него. :)
При над 10 пощи лесно се пренасочват всички към една, така можеш да ползваш стотици и дори хиляди едновременно :) стигал съм до 500 известно време :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Кои каза че АБВ пощата е бавна ?

При над 10 пощи лесно се пренасочват всички към една, така можеш да ползваш стотици и дори хиляди едновременно :) стигал съм до 500 известно време :)

Оо, толкова се надявам никога да не имам. Това сигурно отнема цял ден за проверка и отговори, ако са активно ползвани. ;)
 

Горе