Кой и как печели от положението в България?

От: От: Кой и как печели от положението в България?

Това мнение щеше да е меродавно ако не беше внушителния външен дълъг оставен от управлението на комунистическата партия преди 89 година. Относно това как просперира Китай затрупвайки света със стоки менте и народ, който яде хлебарки няма да коментирам! Съд за комунистите!
Какъв е дълга 89-та и какъв е дълга 2013?
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Те са същите герои с нови имена, няма какво друго да кажа!
Ами точно за това не е просто безсмислено, а си е направо вредно да се говори за комунисти и прочее глупости. Нито един от тия "комунисти" не се бори за някакъв си митичен комунизъм. Нали осъзнаваш, че комунизъм вече не може да има просто щото го няма СССР. Новите комунисти са неолибералите, тъй че ако си антикомунист трябва да си и против либерализма. Пораженията върху България се случват заради сегашната система, заради фасадната либерална демокрация, а не заради нещо, което го няма от над 20 години. Ей, 20 години са много време, от 0-та да бяхме почнали да я стром тая България, за 20 години щяхме да я изправим на крака.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Виж сега за мен децата на руските шпиони, които са бивши агенти на ДС в момента са в парламента, за мен това не са либерали, а комунисти, защото са били пряко свързани със СССР (пърдон Русия) и дори някои обучавани там.

И да вярно е, че на скоро една голяма част от тях се скри в миша дупка, тъй като усети как бурята се задава. Имената са ясни вече си ги писахме, а ти почна да ми пращаш снимки на Прошко Прошков ?!?

Да допуснем, че в твоите теории има нещо вярно, кой представлява каузта на националистите в България Волен Сидеров :) :) :) ли, държа да ми отговориш?

Или кой ВМРО ? БНРП? БНС? Кажи ми кой?

P.S.

Ти гласува ли на тея избори и ако да за кой ... Ама моля те не ми казвай това си е моя работа, аз ти казах кажи ти за да можем да говорим ...
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Руски шпиони, бля, бля. Американските шпиони да не са по-стока? Докато едно време комунистите поне са се възползвали от суровините на СССР, то сега ние даваме на Запада. Даваме им пари, даваме им хора, изсмукват ни кръвчицата. Ей, скоро ще им дадем и пълен достъп до земята си.

А комунизмът е идеология пич, а тия хора не са комунисти и не се борят за това, за което са се борили истинските комунисти от едно време. Либералите изповядват сходни, да не кажа същите културни ценности и най-важното - там където ни водеше комунизма, либерализмът ни води два пъти по-бързо. Както вече стана ясно, западната икономика си е изцяло планова, дори и уж да не е такава. Ако се чудиш къде е това и дали теориите ми са вярни, провери демографската статистиска. Ако пък ти е трудно да си го представиш, чети и гледай Буковски. Човекът много хубаво ги обяснява нещата.

п.с. Каузата на националистите в България не я представлява никой, все още. Волен е продажник и не виждам какво да го коментираме. БНРП не съществува, а БНС не е партия. Единствено имам някакви симпатии към партията на СКАТ, защото съм виждал да правят много хубави неща безкористно - т.е. без да търсят печалба. Дали обаче ще го правят, ако реално имат власт, няма как да знам.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Аз не съм казал, че БНС е партия, а попитах кой защитава каузата на националистите в България. Оказва се, че това са НФСБ бате обра ми точките, очаквах нещо повече! СКАТ ??????
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Каузата на националистите я защитава всеки националист. Като ми пишеш "СКАТ?!?!" можеш да се аргументираш що имаш лошо мнение за тая медия. Аз мога да ти изкарам 100 аргумента защо ми харесва ;) Със сигурност обаче каузата на националистите не се защитава нито от СДС, нито от ДСБ, нито от нещо друго синьо (тук изключвам синята агитка, която се е доказала като националистическа). Да не ти припомням думите на Гаргамел "Днес погребахме българския национализъм" ;)
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Абе с две думи да им еба мамата на всички комунисти!
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Чудих се в коя тема да го пусна, че не ми се отваря нова а никой не коментира мораториума за земята.

След държавата и общините най-голямата компания която притежава земя в България е .... познайте от три пъти - руска бе, тези дето ни обичат най-много искат да ни изкупят на безценица - никви чужденци чисти руснаци. При това с фирми, фондове, акции и квото се сетиш. Така се прави. За кво ще се мориш да купуваш земя като физическо лице - като може да я купуваш като юридическо.


Та въпросната компания притежава близо 1 милион декара и не ги обработва, а ги отдава под наем. Капитали неясни - най-вероятно червени - български и руски.


http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2013/08/12/2121179_romfarm_veche_ima_900_hil_dekara_zemedelska_zemia/
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Това, че една фирма е регистрирана в Русия - не я прави руска. Кой знае кой е истинския собственик. И Газпром е "руска", ама всъщност въобще не е руска.

Юридическите лица не могат да искат автономия, докато физическите могат. Схващаш ли разликата, осъзнаваш ли го? Аз, ти и още 10 000 собственика на земя обединени по етнически признак може да поискаме автономия от държавата, докато фирмите не могат.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Не виждам що им е да са собственици на земя? Те може да си искат автономия, дори и без да притежават земята.

Примерно, аз не притежавам земя ама искам автономия от комунисти, националисти, фашисти, социалисти и други исти - пък ние либерастите да си се отделим и да не се занимаваме повече с промити мозъци.


И кво точно пречи на това юридическо лице да си плати на 10 000 човека да искат автономия в тоя край дето са им земите.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Отделно става въпрос за покупка на земя от чужденци граждани на ЕС.

Така, че си е чиста далавера да дойдат 10 000 германеца да изкупят част от земята и да поискат автономия. :lol: :lol: :lol: :lol:

Сичко живо ще иска да иде да живее и да работи при тяхната автономия.

Може само някви върли националисти да останат, даже и комундетата ще избегат у автономията на германците.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Щото баце, така става. Така създадоха Израел навремето, като изкупиха земята на арабите и после обявиха държавата. И арабите останаха с пръст в устата, щото земята не беше тяхна. Сега знаеш ли какво е наказанието за палестинец, който си продаде земята на евреин?

А това за юридическото лице - ми пречи, щото ще е българско юридическо лице. Пък тия дето са без собственост няма как да искат автономия на територии, които не са техни, сещаш ли се.

Българската земя - само за български граждани. Не само трябва да се удължи забраната, а трябва да се разследват всички сделки с офшорни дружества с неясни капитали и да се анулират/земята да се изкупи от държавата.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Отделно става въпрос за покупка на земя от чужденци граждани на ЕС.

Така, че си е чиста далавера да дойдат 10 000 германеца да изкупят част от земята и да поискат автономия. :lol: :lol: :lol: :lol:

Сичко живо ще иска да иде да живее и да работи при тяхната автономия.

Може само някви върли националисти да останат, даже и комундетата ще избегат у автономията на германците.
Простоват си. Има 4 милиона турци в Германия. Айде бягай пред СУ да громиш контрапротестърите.
 
Последно редактирано:
От: Кой и как печели от положението в България?

Една интересна статия по темата.

„под формата на гражданскоправни сделки ще бъдат разпродадени големи части от нашата обработваема земеделска земя, която е най-плодородната в цяла Европа. Поради спецификата на земеделското производство, купувачите на земеделска земя ще бъдат изключително и само от съседните ни държави. (…) Държавна политика ще стане на икономически по-силните и по числеността на населението по-големи наши съседи, настоящи и бъдещи членове на ЕС, да изпращат в нашата стана богати купувачи, които да закупуват големи площи земеделска земя. Постепенно и методично българският етнос ще бъде изтласкван от закупените и прилежащите към тях земи, а настанилите се там етноси в недалечно бъдеще ще поискат обособяването на автономни териториални образувания. Никакви гратисни периоди, дирижирани от ЕС и никакви последващи законови ограничения на свободния режим за закупуване на земя от граждани и юридически лица от други страни-членки на ЕС няма да спрат ерозията на единната българска държава. (…) Не може прокламираният от ЕС принцип за свободно движение на стоки, лица, услуги и капитали да бъде по-висш принцип от принципа за националния суверенитет. (…) Изведнъж държавата сама ще се постави в положение да бъде изхранвана от чужденци. А какво бъдеще има тази държава, която няма собствена земя и не може да изхрани собствения си народ?“

Мнение на конституционния съдия Белчев.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Поредния кьорфишек.
При толкова проблеми в България, се "занимаваме" ту с АЕЦ, ту със земя, ту с пчели...
А, пропуснах "ГМО":

TomTato-Ziemniako-pomidor-530x296.jpg
 
От: От: Кой и как печели от положението в България?

А, пропуснах "ГМО":

TomTato-Ziemniako-pomidor-530x296.jpg

Щом заговорихме за кьорфишеци, малко си в грешка. Това на снимката не е ГМО, а е постигнато чрез кръстосване на присадки.
Meet the TomTato: Tomatoes and potatoes grown as one
It is not genetically modified, as it was created through a process called grafting.

Grafting means successfully joining two plants into one, so that the flowering area of one plant (in this case, the tomato) is combined with the more sturdy or vigorous roots of another plant (the potato).
 
От: Кой и как печели от положението в България?

А що мислиш, че сложих ГМО в кавички?
 
От: От: От: Кой и как печели от положението в България?

Кръстосват се сортове. При възможност - и видове.
Не присадки.
 

Горе