Кой и как печели от положението в България?

От: Кой и как печели от положението в България?

Вискяр гледа гъби-халюцки :lol:
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Една интересна статия по темата.



Мнение на конституционния съдия Белчев.



Да те питам що циганите не искат автономия - щото циганска държава не може да съществува?

Да те питам сега по-сериозен въпрос - защо турския етнос въпреки че притежава земя и е населен в компактни райони на България - що не иска автономия?

Сега ще ти кажа - щото автономията не става за ядене.


За да искаш автономия ти трябва да си по-добър в управлението на ресурсите от този дето мислиш да се отделяш. Ако не си по-добър в това управление, което да компенсира недостатъците на автономията ти нямаш сметка да се отделяш.

За това и турците в Германия не искат автономия. Щото не могат да се управляват сами по-добре от германците. Затова и в България не искат автономия - щото ще има повече недостатъци, отколкото преимущества.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Това, че не е поискал автономия (етносът), не значи че няма да поиска автономия и след това да се обедини с Турция. Но това със сигурност ще се случи, те турците вече дефакто са си извоювали автономия и отделни райони на България са изцяло турски. Откъде си сигурен, че тия процеси няма да почнат, след като след 30 години станем малцинство? И до колкото ми е известно, Турция не граничи с Германия, все още. Ти доводи срещу тези процеси нямаш, а само пожелателни теории. А какво ще направим, АКО случайно стане? Защо да създаваме условия за процесите и да отричаме възможността те да се случат?

А циганите не искат автономия, щото паразитът не може да живее без да паразитира, т.е. трябва му приемник.
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Призовавам всички педераси да се въздържат да ми дават отрицателни репутации в други раздели заради тази тема, визирам всички червени боклуци.
Спрете с тая партизанщина мамка му!
 
От: Кой и как печели от положението в България?

Вискяр гледа гъби-халюцки :lol:
Добра идея за бизнес - малообемна стока, транспорта се поема от купувача, няма касови апарати. :roll: Трябва да се проучи. Пейпал имам.

Доставка на вашите мечти!
До всяка точка на Земята.
От Градина Вискяр!

Добре стои.
А и може да намали безработицата. Ще компенсирам ефекта от автоматите за кафе. :beer:


Призовавам всички педераси да се въздържат да ми дават отрицателни репутации в други раздели заради тази тема, визирам всички червени боклуци.
Спрете с тая партизанщина мамка му!
Да си удариш една политическа чекия с червен картон, там където не е разрешено - оргазма е несравним!
 

Горе