Купувам Predpriemach.com

От: От: Купувам Predpriemach.com

[/QUOTE]Самите те/той са толкова потайни, че дори с GPS неможе да ги открия. Тука ми се дават някакви предположения от форума за модератори и т.н., които нямат явно власт и решение, а страницата за Контакти е нямам дума. Изпратих 2 запитвания - но уви! Домейн whois инфото - още по-зле "Domains by Proxy, Inc."..

Ще почакам още малко и ще се насоча към друг сайт, който съм набелязал за купуване.

За любопитните, моля разберете - естествено, че цената е над 1000 лева или дори 5000 лева. Принципно не си давам парите напразно и щом съм преценил, че тук мога да ги вложа, значи си заслужава.. ама някой от вашите коментари просто.. още малко и ще ме изгонят от форума![/QUOTE]


Не допускаш ли,че не иска да го продава и да го занимават:)
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

За любопитните, моля разберете - естествено, че цената е над 1000 лева или дори 5000 лева. Принципно не си давам парите напразно и щом съм преценил, че тук мога да ги вложа, значи си заслужава.. ама някой от вашите коментари просто.. още малко и ще ме изгонят от форума!

5 ИЛЯДО ЛЕВА ЗА ФОРУМ ? - МОГА ДА ДАМ САМО ЗА ФОРУМА НА БГ-МАМА ЗА ДА БАННА СИЧКИ КРАВИ ТАМ И ДА ГИ ГЛЕДАМ КАКА РЕВАТ И ПЛЮСКАТ МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД В ПАНИКА И СЕ ЧУДЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ ...ще сложа надпис да им се появява " Вие сте баннати от този форум поради СВРЪХ ЦЕЛУЛИТ!!!"
може пък така да се размърдат и да си възпитат копеленцата или пък да свалят някое и друго кило ГАДНИТЕ 20 ГОДИШНИ БАБИ...
този форум е ценен да но цената му е друга и не е за всеки самия форум ако ми предложат да го купя лично аз не бих дал повече от 1-2 000 за него - ако е мой и ми предложат да го продам не бих го дал за по малко от 15-20 000
така че тук са малко по различни нещата... :twisted:
 
Re: От: Купувам Predpriemach.com

За 85% от писалите в темата ще кажеш, че са на заплата зачислени към предприемач.ком. Спира се човек на сергия за някоя по-интересна стока и веднага се накачулват наоколо бройка сеирджии да "помагат" в пазарлъка...

Не се ли усещате, че вероятно вредите на заинтересования(-ите)? И то без самите вие да сте директно заинтересовани от ситуацията. Човек иска да купи/продаде нещо, трябва ли да се пънете да го набутате? Обичайният български комплекс, че някой има малко повече пари или просто е по-предприемчив от вас?

В друг форум въпросните коментатори и експерт-ценообразуватели биха изяли шутовете (бановете). Ама ние сме на Капалъ Чарши. Една от причините сайтът да не струва спряганите забавни суми.

ПС: дефакто и аз излагам мнение относно евентуална цена - правя го основно за да неутрализирам (поне малко) смешните предположения дето видяхме досега.


Пазара по принцип е за пазарлък :) коментарите помагат много некачествени / некоректни сделки да бъдат предовратени което дава сигурност на купувачите да пазаруват по уверено => предпочиташ да си добавиш офертата в 1000 сайта да се заключи темта и ако се мине някои купувач мине или в един където наистина има уверени да пазаруват купувачи ? Сори ама в нашия форум няма да оставим никои да бъде прекаран в сделка ако е можено да бъде предотвратено с коментари...

В другия форум банват за офтопик в пазара защото най-горе на форума има 10 последни коментирани теми и като мине някои през пазара и се изкаже с лек офтопик 5 теми дори и за нередности по сделката размества пет интересни коментирани теми за деня и затова им е такава политиката....


пп и една леко тролска техника да покажа: Само човек при които има нещо нередно в предложението му за продажба би искал да не му се коментира темата, защото реално коментарите бутат темата нагоре и ще бъде видяна от повече хора и има по голям шанс да сключи успешна сделка:clap:кажете че не така :p
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Купувам Predpriemach.com

Докато админ не отговори в тази тема според мен няма смисъл да спорите. а иначе според мен този сайт трябва да е над 1000 лева.


само джантите на колата на единия админ (оригинално OZ - са над хиляда лева - застраховат се отделно ) да не говорим за зимния дънлоп и летния мишлен колко струват....

казахме не се продава форума
 
Последно редактирано от модератор:
От: Купувам Predpriemach.com

казахте вие ама хората не вярват на титли :)
искат админ да има да им отговори ... иначе при втория отказ би трябвало да са се изяснили нещата :)

казахме не се продава форума
 
От: От: От: Купувам Predpriemach.com

5 ИЛЯДО ЛЕВА ЗА ФОРУМ ? - МОГА ДА ДАМ САМО ЗА ФОРУМА НА БГ-МАМА ЗА ДА БАННА СИЧКИ КРАВИ ТАМ И ДА ГИ ГЛЕДАМ КАКА РЕВАТ И ПЛЮСКАТ МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД В ПАНИКА И СЕ ЧУДЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ ...ще сложа надпис да им се появява " Вие сте баннати от този форум поради СВРЪХ ЦЕЛУЛИТ!!!"
може пък така да се размърдат и да си възпитат копеленцата или пък да свалят някое и друго кило ГАДНИТЕ 20 ГОДИШНИ БАБИ...

Това е най-свежото и най-оригинално мнение, което четох днес!
Евала! Само една забележка, бг мамата я продадоха миналата година за около 700 000 лв. :)
 
Re: От: Купувам Predpriemach.com

Поздравления Noke, просто не съм очаквал, че се намират хора от твоя ранг във форума. Идеята ми да взема форума е от доста време и смятам, че тук може да се създаде по-добро място, точно споменатото от теб, но явно сегашните собственици не желаят сайта да се развива и тъпчат на едно място от месеци, години.

Самите те/той са толкова потайни, че дори с GPS неможе да ги открия. Тука ми се дават някакви предположения от форума за модератори и т.н., които нямат явно власт и решение, а страницата за Контакти е нямам дума. Изпратих 2 запитвания - но уви! Домейн whois инфото - още по-зле "Domains by Proxy, Inc."..

Ще почакам още малко и ще се насоча към друг сайт, който съм набелязал за купуване.

За любопитните, моля разберете - естествено, че цената е над 1000 лева или дори 5000 лева. Принципно не си давам парите напразно и щом съм преценил, че тук мога да ги вложа, значи си заслужава.. ама някой от вашите коментари просто.. още малко и ще ме изгонят от форума!


Бате сега да ти обесня ситуацията на контак ъс страницата не сме го написали (наш пропуск - които скоро ще е оправен) но сме обеснявали и преди това Отговаряме на запитвания понеделник-петък от 9-17 Eastern Standard Time страем се да връщаме отговор до един бизнес ден. Никъде не пише че сме машини занимаващи се 24/7 с подръжка на форума а работим по много проекти (над 50) раполоагаме с хостинг в пет държави и седем щата доста клас ц-та и още утре например можем да си отворим и хостинг компания с параметри за сео хостинг за които бг фирмите могат само да си мечтаят, но нямаме време да се занимаваме със съпорт (в началото докато наемем хора читави хора) и за това не сме го направили..... Иначе ако искаш да подпомогнеш форума :) даи предложение как да стане по добро :) ние ще инвестираме сами :) но пазара няма да го бараме обясних защо в поста отговор до ноке.... и написахме че не се продава

а и форума е забавен в тази си форма това не може да се отрече и уебмастърите са хора трябва да отпускат от време на време .....
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Купувам Predpriemach.com

казахте вие ама хората не вярват на титли :)
искат админ да има да им отговори ... иначе при втория отказ би трябвало да са се изяснили нещата :)


мдам ади усер идто ми е 2 на блинки е 3

http://www.predpriemach.com/member.php?u=2

с юзер ид 1 е cooliceadmin акаунт които се ползваше само за административни цели като сменихме phpbb-то с vbulletin

утре през деня след 9 ест преди 17 ще бъде отворен и меила на контакт ъс формата и ще бъде върнат същия отговр и там
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: От: Купувам Predpriemach.com

5 ИЛЯДО ЛЕВА ЗА ФОРУМ ? - МОГА ДА ДАМ САМО ЗА ФОРУМА НА БГ-МАМА ЗА ДА БАННА СИЧКИ КРАВИ ТАМ И ДА ГИ ГЛЕДАМ КАКА РЕВАТ И ПЛЮСКАТ МЕКИЦИ С ТЕЧЕН ШОКОЛАД В ПАНИКА И СЕ ЧУДЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ ...ще сложа надпис да им се появява " Вие сте баннати от този форум поради СВРЪХ ЦЕЛУЛИТ!!!"
може пък така да се размърдат и да си възпитат копеленцата или пък да свалят някое и друго кило ГАДНИТЕ 20 ГОДИШНИ БАБИ...
този форум е ценен да но цената му е друга и не е за всеки самия форум ако ми предложат да го купя лично аз не бих дал повече от 1-2 000 за него - ако е мой и ми предложат да го продам не бих го дал за по малко от 15-20 000
така че тук са малко по различни нещата... :twisted:


въпрос на препочитания бате :) някои след някоя година като успешен уебмастър може да е поискал да си има уебмастърски форум и с много труд да го е постигнал и форума да има голяма сантиментална стоиност за него... за друг може да не струва....
 
Re: От: От: От: Купувам Predpriemach.com

Това е най-свежото и най-оригинално мнение, което четох днес!
Евала! Само една забележка, бг мамата я продадоха миналата година за около 700 000 лв. :)


да и аз се забвлявах на мнението особено как ще ги банне за целулит :D:lol: иначе написах златото за едни може да неструва за други ...
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

Поздравления Noke, просто не съм очаквал, че се намират хора от твоя ранг във форума. Идеята ми да взема форума е от доста време и смятам, че тук може да се създаде по-добро място, точно споменатото от теб, но явно сегашните собственици не желаят сайта да се развива и тъпчат на едно място от месеци, години.

Самите те/той са толкова потайни, че дори с GPS неможе да ги открия. Тука ми се дават някакви предположения от форума за модератори и т.н., които нямат явно власт и решение, а страницата за Контакти е нямам дума. Изпратих 2 запитвания - но уви! Домейн whois инфото - още по-зле "Domains by Proxy, Inc."..

Ще почакам още малко и ще се насоча към друг сайт, който съм набелязал за купуване.

За любопитните, моля разберете - естествено, че цената е над 1000 лева или дори 5000 лева. Принципно не си давам парите напразно и щом съм преценил, че тук мога да ги вложа, значи си заслужава.. ама някой от вашите коментари просто.. още малко и ще ме изгонят от форума!
Много харесвам хора, дето гледат вече направено нещо, работещо и функциониращо и започват да му намират мани и кусури и как , ако е тяхно ще го оправяти ще цъфти !
Защо не си направиш тогава сам и да го сложиш на "правилните релси"?
Пък и пише - НЕ СЕ ПРОДАВА !
ПМ - Някой да купува ТЪЩИ - имам на супер промоция 99% отсъпка ?:shock:
 
От: Купувам Predpriemach.com

Тази тема трябваше да изглежда така:
-Купувам предприемач, колко пари искате?
-Не се продава!
-ключ.
Невероятно е как , без да има дори никаква сделка , вие пак успявате да се пазарите за цени и за други неща нямащи абсолютно никакво влияние , след като е споменато , че форума не се продава.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Темата съвсем закономерно се превърна в лаф-моабет и по принцип няма лошо.

@кулайс: То ясно че така се предотвратяват измами, ама в случая се появи човек, искащ да ДАДЕ пари, не да продава. И реакцията беше подобна - "Къде си тръгнал да купуваш ве?! Туй пари ли са? Я беги у лево ако нямаш 50 хилядо кинта!"

Извод - форумът не предлага добри пазарни условия за нормални сделки. И съответно кой знае каква практическа файда за хора, опитващи се да въртят бизнес. Засегнатият утре ще види, че тоя дето го е плюл, се опитва да продава преводачески услуги и ще му го върне сечено в коментарите... Ни единия, ни другия ще осъществи сделките, на които се надява.

Даже аз съм пример. Пуснах един път обява за дадена услуга и се "нарадвах" на олигофрении. Сега пък аз нямам морални задръжки и притеснения да си коментирам и хейтвам на воля из офертите.

Та форумчето в тоя си вид е именно за махленско лафене, разпускане и псуване.
 
От: Купувам Predpriemach.com

АЗ ПОНЕЖЕ СЪМ МИЛОЗЛИВ...
мога да ви продам почти същия форум на двойно по ниска цена ...
разликите са минимални :)
даже и на име го докарва... има мноого постове ...
profesionalisti.com

Posts: 26,780, - ухааааааааа

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Купувам Predpriemach.com

Сега пък аз нямам морални задръжки и притеснения да си коментирам и хейтвам на воля из офертите.

Та форумчето в тоя си вид е именно за махленско лафене, разпускане и псуване.

Може би е хубаво админите да почнат да раздават банани вече, че някои хора свободата я обръщат на свободия... :mad:
 
От: Купувам Predpriemach.com

АЗ ПОНЕЖЕ СЪМ МИЛОЗЛИВ...
мога да ви продам почти същия форум на двойно по ниска цена ...
разликите са минимални :)
даже и на име го докарва... има мноого постове ...
profesionalisti.com

Posts: 26,780, - ухааааааааа
дааа, супер са ти темите :)



icon1.gif
ЯЙЦА В ЗАДНИЦЕ

ГЕЙ АНАЛ ФОТО

мастурбирующая подружка на...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Купувам Predpriemach.com

наблягаме на количеството :)
исках да видя до къде ще им стигне наглоста на спамерите
и съм го оставил 4 месеца без надзорно :)
 
От: Купувам Predpriemach.com

Темата съвсем закономерно се превърна в лаф-моабет и по принцип няма лошо.

@кулайс: То ясно че така се предотвратяват измами, ама в случая се появи човек, искащ да ДАДЕ пари, не да продава. И реакцията беше подобна - "Къде си тръгнал да купуваш ве?! Туй пари ли са? Я беги у лево ако нямаш 50 хилядо кинта!"

Извод - форумът не предлага добри пазарни условия за нормални сделки. И съответно кой знае каква практическа файда за хора, опитващи се да въртят бизнес. Засегнатият утре ще види, че тоя дето го е плюл, се опитва да продава преводачески услуги и ще му го върне сечено в коментарите... Ни единия, ни другия ще осъществи сделките, на които се надява.

Даже аз съм пример. Пуснах един път обява за дадена услуга и се "нарадвах" на олигофрении. Сега пък аз нямам морални задръжки и притеснения да си коментирам и хейтвам на воля из офертите.

Та форумчето в тоя си вид е именно за махленско лафене, разпускане и псуване.
Изводът ти е грешен. Правилно си разбрал повечето коментари ("Къде си тръгнал да купуваш ве?! Туй пари ли са? Я беги у лево ако нямаш 50 хилядо кинта!"). Който е несериозен бързо го отказват така, защото тук не става въпрос просто за даване на пари, а за даване пари за нещо, което може да струва много по-скъпо (т.е. яка набутвация за продавача).
Моето предложение е не да се правят ограничения за писане в чужди теми, а да се даде долна граница за цена на сделка (кокошкарските да си ги уреждат по ЛС-и), че да не оклепваме пазара с псевдосделки за по 10-20лв. Такива теми за "сделки" съсипват бизнес имиджа на сайта и води до отказване на много рекламодатели да рекламират в perdpriemach.com
 
От: От: Купувам Predpriemach.com

Изводът ти е грешен. Правилно си разбрал повечето коментари ("Къде си тръгнал да купуваш ве?! Туй пари ли са? Я беги у лево ако нямаш 50 хилядо кинта!"). Който е несериозен бързо го отказват така, защото тук не става въпрос просто за даване на пари, а за даване пари за нещо, което може да струва много по-скъпо (т.е. яка набутвация за продавача).
Моето предложение е не да се правят ограничения за писане в чужди теми, а да се даде долна граница за цена на сделка (кокошкарските да си ги уреждат по ЛС-и), че да не оклепваме пазара с псевдосделки за по 10-20лв. Такива теми за "сделки" съсипват бизнес имиджа на сайта и води до отказване на много рекламодатели да рекламират в perdpriemach.com

Принципно съм съгласен. Но 10-20 лева за какво? Защото за линк на месец, това не са чак толкова малко пари.
 
От: Купувам Predpriemach.com

Тъй като стана лаф моабет дай и аз да си кажа мнението.
Към "Купувача" : Абе пич, като искаш да направиш по-добро място от този форум, що се мъчиш да купуваш. Направи си нов сайт според твоите виждания, парите които си готов да дадеш ги инвестирай в него.
 

Горе