ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Re: От: От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Всъщност Моторола са с най-хубави батерии :)

Е как, те са едни от пионерите в мобилните комуникации. :) Както се викат военните техники са Моторола. :)

Вчера един приятел ми звънна да ме пита кой модел на Lenovo да ис избере с договора към Vivacom. Знаел, че има, но съм бил доволен, но реално аз по друга причина не съм доволен, а именно, защото официалния им вносител на бранда не можеше да поеме ремонт на телефоните си. Но и това вече не е проблем от август месец. :)
 
От: Re: От: От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Е как, те са едни от пионерите в мобилните комуникации. :) Както се викат военните техники са Моторола. :)

Вчера един приятел ми звънна да ме пита кой модел на Lenovo да ис избере с договора към Vivacom. Знаел, че има, но съм бил доволен, но реално аз по друга причина не съм доволен, а именно, защото официалния им вносител на бранда не можеше да поеме ремонт на телефоните си. Но и това вече не е проблем от август месец. :)

Lenowo li
s860 с 4000 ampera
 
От: ЛЕНОВО не са сертифицирани за употреба !

Моторолите държаха рекорда съвсем до скоро, но не са пускали нов модел от доста време.

В момента конкурент за титлата е:
Huawei Ascend Mate 2 - 3,900 mAh, но като цяло не ги разбирам тия фаблети или каквото там го водят

Все пак трябва да се има предвид останалата част от телефона какви ресурси използва, а не само големината на батерията : )
 

Горе