Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

2 атаки 2 гола. Бах тъпите испанци... Имат сили, но нямат класа, като че ли разградчани.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Трябват и такива загуби за да застанат до най-големите. Момчетата имат сърца , другата година дано стигнат и по далеч!
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Жалко за нашите, но все пак евала! :)
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Кво евала бе братле, те не могат играят, куци и съкати дърва, това тяхното не е футбол. Ние си изгонихме класните играчи сега с негри и тикви ще попълваме. Направо ме е яд, че отделих време да гледам това ръгби........ и сватбарски шутове........... пълна скръб.....
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Уф, второто полувреме много безидейно
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Не се знае Домуса какъв точен резултат го е играл :)

Точно пък тоя мач... Нали се се сещаш че коефициента за победа на Лудогорец е по-висок.

Докато печелеха нещо не ги хранехте....
Аз пък казвам, че резултата е нормален. Много нов отбор, на фона на нашата действителност колкото и да не ни се иска това е максимума. Браво на момчетата.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Ей това е футбол:

[video=youtube;7lcSYZ866Lk]https://www.youtube.com/watch?v=7lcSYZ866Lk[/video]
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Няма как, Валенсия си е класа. Който е наясно с футбола, знае нивото на испанските отбори. Разликата се видя, но все пак не е срамно да паднеш от по-добър съперник, срамно е когато те шляпат отбори като Тампере Юнайтед, които вече май не същестуват :(
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Според мен каръка беше това пиле дето прати Лацио. Ето и каква беше неговата съдба : :beer:
1891114_232814056907918_929493052_n.jpg
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Нямахме късмет и това е... никакъв късмет, иначе да, не е срамно, добра игра се получи.
 
От: Лудогорец - Валенсия 1/8 финал

Абе може и да сме паднали, но не сме легнали, според мене и затуй ще си сипя едно
 

Горе