Петък: Да пребием ли matt cutts?

Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Кой знае - кой не, редно е да спомена - http://karakehayov.com/
А доколкото разбрах от Калин определено мисли да ги 'гони' НЕ само на локално ниво.

Аз го четох във Facebook и групата на SEO Meet, но не ми стана ясно. Дано даде повече информация. ;) Скоро ще получим на мейл, ако сте записан, какво ще прави. ;)
 
От: Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

За какво точно иде реч, аз нещо нищо не мога да разбера, да не провежда битка срещу гошо?
Аз го четох във Facebook и групата на SEO Meet, но не ми стана ясно. Дано даде повече информация. ;) Скоро ще получим на мейл, ако сте записан, какво ще прави. ;)
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Никой, ли няма да каже, аз бих подкрепил колегата веднага!
 
Re: От: Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

За какво точно иде реч, аз нещо нищо не мога да разбера, да не провежда битка срещу гошо?

Бате, никой нищо не знае. Освен, че в понеделник май ще се разбере. ;) Може да следиш във фейста - групата е SEO Meet. :) Но, ако има нещо, ще пиша и аз тук, че и на мен и е интересно. А,че ще получи подкрепа, 100%. :) Всички са набрали на чичо Гошо. :)
 
От: Re: От: Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Братле спомняш си , че още преди доста време бях направил такава група, ама нищо не се получи, иначе дано да има успех този път. :)

Ще чакам, инфо, а утре ще се впиша в групата, сега мисля да си пусна един ретро сериал като Спартак. :)

Бате, никой нищо не знае. Освен, че в понеделник май ще се разбере. ;) Може да следиш във фейста - групата е SEO Meet. :) Но, ако има нещо, ще пиша и аз тук, че и на мен и е интересно. А,че ще получи подкрепа, 100%. :) Всички са набрали на чичо Гошо. :)
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Никой, ли няма да каже, аз бих подкрепил колегата веднага!

Директен цитат от Калин, останалото в Понеделник:
Накратно Google малко прекали с ръчните наказания на сайтовете ни и ще правим малко PR кампания в световен мащаб. Трябва ми подкрепа за разпространението на открито писмо сред Webmasters и SEOs извън България. То ще е готово съвсем скоро и ще е доста интересно четиво - хич няма да е само мрънкане. :)
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Благодаря за подкрепата! Понеделник стартираме борбата :) Няма да го пропуснете, ще пусна и специална тема тук.
 
Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Благодаря за подкрепата! Понеделник стартираме борбата :) Няма да го пропуснете, ще пусна и специална тема тук.

Да, задължително. Ще има силен интерес. ;) Успехи.
 
От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Включвам, се но не разбирам защо само за извън бг.?
 
От: Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Е, само в форума, имаме поне едно 1000 човека, приблизително може да са и 10 000 които имаме бг. сайтове. Като ще се борим да го правим интернационално, спомняш си призива ми, да блокираме тотално бота на гугъл, и да видим какво ще показва в търсачката си тогава.
Заради обхвата бате. Тук за Бг имаме сигурно 2-3ма българи съпорт от там. :) Пазарът е водещ. ;)
 
От: Re: От: Петък: Да пребием ли matt cutts?

Иначе, от доста време ми се искаше, да видя и други навити за такива действия, аз се опитвах още при първите им панди и животни.

https://www.facebook.com/groups/360754050680081/
 

Горе