Петък е! Плакат на атака!

От: Петък е! Плакат на атака!

Ти къде беше като Тиквоции сложи феса и се кланя на Ердоган и викаше Мархаба Аскер на площада в Анкара? Къде беше ти и другите като теб, когато ГРОБ безрезервно подкрепи Турция за ЕС? Ами същия този като сложи еврейската капа и ходи да целува краката на евреите? КЪДЕ БЯХТЕ ТОГАВА? Значи министър председателя и цялото правителство предава българските интереси и няма проблем. А когато Сидеров прави политически еквилибристики да не позволи на същия тоя предател да се върне на власт оревавате орталъка? Това ако не е най-долно лицемерие...


ко каза че Боленчо не осра и потурчи всички свои последователи един нов ПОП КРЪСТЬО а
сега лае ама не хапе другите избори го пиши кат костов в мемоарите си затва пуснаха и абв и барека
ама народът глупав по-глупав!
 
От: Петък е! Плакат на атака!

Ти къде беше като Тиквоции сложи феса и се кланя на Ердоган и викаше Мархаба Аскер на площада в Анкара? Къде беше ти и другите като теб, когато ГРОБ безрезервно подкрепи Турция за ЕС? Ами същия този като сложи еврейската капа и ходи да целува краката на евреите? КЪДЕ БЯХТЕ ТОГАВА? Значи министър председателя и цялото правителство предава българските интереси и няма проблем. А когато Сидеров прави политически еквилибристики да не позволи на същия тоя предател да се върне на власт оревавате орталъка? Това ако не е най-долно лицемерие...

ГЕРБ са фворитите на целокупния български народ!:) убаво го разберете
 
От: Петък е! Плакат на атака!

ГЕРБ са фворитите на целокупния български народ!:) убаво го разберете
В момента парите са фаворитите на целокупния български народ.
Всички партии ги пиши под нулата:)
 
От: Петък е! Плакат на атака!

ГЕРБ са фаворитите на повечето баби и дядовци, които са срещу БСП, а също така на всички свинари, овчари, чобани, козари и др.
 
От: Петък е! Плакат на атака!

Това добре, ама коментирай и това което ти написах:)

комшии сме значи те кат идват тук слагат народни носии смешен си ей таквиз булгари все си мислят че сме у булгаристан
 
От: Петък е! Плакат на атака!

комшии сме значи те кат идват тук слагат народни носии смешен си ей таквиз булгари все си мислят че сме у булгаристан

Аз съм бил смешен... една адекватна дума нямаш. И тука пак нищо не каза. Комшии сме били...
 
От: Петък е! Плакат на атака!

На мен също не ми харесва, да се излагаме пред чужденците. Има си начини за показване на недоволство. Не като се боядисват паметници и се ходи по митинги. Хитри начини. Цивилизовани.
 

Горе