Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Ами успех,аз не знам колко сайта и какви имаш. Тази за статии съм доволна. Спирам да спамя
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Пълнете ме с червени точки. Спрях да ходя на цирк на 10,но сега пак ми се налага. Този форум не е за жени и дами,това се е видяло. Благодаря на Амоун,

Преди се понасяше,не знам какво племе трябва да вирее тук :)))

Как какво племе? Малко от малко трябва да уважаваш колегите и малко от малко да си професионалист? Не знам ти тука всички ли ни имаш за балъци или какво?!
Всяко твое мнение си противоречи с предходното още от момента когато каза, че: "Аз не разбирам, но смятам че сайта трябва да струва толкоз" ( Цитирам по памет, но ако трябва ще го изровя това мнение ).

Дама (на латински: domina, госпожа), използва се също така лейди, е жена, принадлежаща към висшето съсловие, знатна госпожа, аристократка.
Ти с коя точно част от определението се отъждествяваш че нещо шарлатанка на дребно ми се вижда малко по различно.
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Брад, брат, сега всичките спамери ще ти пишат да вземат директорията, че да пращат спам :D



Радост - гледай си там фирмичката за сео и дизайн, въпреки ,че като гледам от сео разбираш точно толкова, колкото аз разбирам от фотошоп и дизайн, не виждам откъде се навъдиха толкова потребители тип професори като тебе, за нещо повече ли се имаш от нас, та всяко второ мнение обясняваш, че всички във форума сме били някакви, а ти каква си ? СЕО ГУРУ? Ти си ГУРУТУна малумието.



Сега ще ти обясня защо ти дадох червена репутация, защото явно не схващаш:
получих спам, пуснах тема, а ти като не си получила спам какво търсиш в темата и мен какво ме интересува, че ти не си получила? Нали аз съм получил, какво ме бърка, че ти не си получила, въобще не ме интересува, а пък и съм написал - вие сте си комбина - mjoy и радост - и май ще се наложи да си правите ваш форум някъде давам идея: seo-mama.bg ? Там ще се събирате сеУ гурутата, дето претендирате да кълвете във всеки пост.
 
От: От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Брад, брат, сега всичките спамери ще ти пишат да вземат директорията, че да пращат спам :D

Може и да си прав, но не пречи да опитам, преди да я затрия...
Може да се намери свестен човек.
За мен най-важното е всичко да работи коректно и да не се притесняват потребителите.
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Ма много приятна драма сте спретнали тука :) .

Жалко че не мога да взема страна.
Mjoy по общи впечатления е добронамерена. Ако е объркала нещо, сигурно не е било нарочно.
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Пълнете ме с червени точки. Спрях да ходя на цирк на 10,но сега пак ми се налага. Този форум не е за жени и дами,това се е видяло. Благодаря на Амоун,

Неуважаема поредна братовчедке на животното от опаковките на Милка.. Заради такива индивиди като теб, не обичам, педали, цигани, инвалиди и... женки...
защото когато ви изнася искате да сте равни, но когато ви е по-изгодно искате да сте специални...
Ти в нета не си жена!
Ти си поредният юзър и поредният списвач на статии и никак ама никак не ме грее дали си дебел крокодил или мис кравеферма 1973-та!
за мен дали си женско или мъжко няма разлика, освен ако не предлагаш по-разкрепостени услуги?

та с тия номера за дами и подобни олигофрении може да минеш във форума на чекиджиите или там във вашият си форум...

За мен няма разлика какво си, щом си зад компютър и общуваме виртуално. мъж жена циганин, кубинец или таджикистанец, не съм ти искал снимка, нито видеоклип нали?
Така че айде да си запазиш целулитните различия за себе си...

НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ КАКВА СИ - ЩОМ НЕ СПАЗВАШ ПРАВИЛАТА, ЩЕ СИ НОСИШ ПОСЛЕДСТВИЯТА!
ТИ НЕ СИ ДАМА
ТИ СИ ДОКАЗАНА:
СПАМЪРКА И ЛЪЖКИНЯ
 
Да уточня.. Радост не е пускала никакъв спам и тя няма нищо общо с директорията на Брад.

Аз бях тази, която пусна спама и НЕ беше нарочно. Вече опитах един път да обясня на AlanFort на ЛС и не се получи.
Целта ми не беше да пусна спам на всички потребители, защото знам колко досадно е това, тъй като и мен са ме спамили и то не веднъж.

Стига сте се нахвърляли на Радост за моята грешка, защото тя няма нищо общо точно с това.

Извинявам се публично на всички, които са получили спам!
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Ние сме Sunny Glow Web и сме независима фирма за уеб дизайн и SEO оптимизация. Фактът, че сме независими ни позволява да поддържаме конкурентно ниски цени за изработка на уеб сайт и SEO оптимизация, в сравнение с големите уеб дизайн фирми.

Абе не мога да разбера какво означава независима фирма? От какво е независима?
Че чак тази независимост ви позволява по-ниски цени ?
Наистина не го схванах този момент?

То така като гледам няма как да говорим за фирма?
щото нема ни булстат ни ет еоод ?
 
От: Re: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Да уточня.. Радост не е пускала никакъв спам и тя няма нищо общо с директорията на Брад.

Аз бях тази, която пусна спама и НЕ беше нарочно. Вече опитах един път да обясня на AlanFort на ЛС и не се получи.
Целта ми не беше да пусна спам на всички потребители, защото знам колко досадно е това, тъй като и мен са ме спамили и то не веднъж.

Стига сте се нахвърляли на Радост за моята грешка, защото тя няма нищо общо точно с това.

Извинявам се публично на всички, които са получили спам!

И историята се приближава към края си? Или не?

Значи Петко има директория която е оте*ал и дал на Стефка да я управлява. Един ден тя решила да изпрати бюлетин ( да не е спам че много грубо звучи) на потребители които разбира се били таргетирани и дабъл опт ин ;). Но не щеш ли нещо се объркало и гадния скрипт полудял и започнал да изпраща на всички (като разбира се пропуснал радост). Иван получил мейл и решил да си отмъсти на всички и всичко щото днес му било гаден ден и 157-мия спам който получил вече прелял чашата. Започнал разследване и чрез бързи и отиграни движения с мишката намерил гадния гнусен спамър и решил да скапе и неговия ден. Отворил предприемач.ком и цъкайки с език и тропайки с левия крак започнал да нарежда и да кълне собственика на сайта.

Петко стана от сън и изобщо не подозираше че лешоядите вече са изяли левия му крак и бавно, но целенасочено се насочват към ...да кажем по нагоре. И отвори той сайта и що да види... работата беше толкова сериозно че отиваше към бан за вечни времена, затвор. И в най-важния момент се включи царира радост. Със своя режещ като бръснач ум и рефлекси на дива котка веднага отвлече вниманието на най напористите и желаещи отмъщение. Задната й мисъл беше да покаже своето превъзходство над останалите дървени философи като ги принизи на нейното ниво и ги победи във словестната битка оповавайки се на дългогодишния си опит.

Но в този момент върлият враг на шарлатаните и бесен противник на земеделските животни - тип крава, Грирор се включи. С две бързи изречения успя да обиди царицата и тя привика царедворците да я защитят. Междувременно имаше и няколко свидетели който още не бяха взели страна в двубоя. Може би изчакваха да видят кой ще вземе превес и да го довършат? Или може би просто пийваха домашно сварената си ракия и подвикваха на жените си:" Жено, аре носи салатата и идвай, че панайрът по предприемача почна!"

Историята е измислена. Всяка прилика е случайна. По време на писането не бяха наранени никакви, крави, оцве, гъски и други селскостопански животни.

п.п. Пиша статии на всякаква измислена тематика. 500 думи без ключови думи. Уникални. Неповторими. Изключително скучни и скъпи. За контакти: село Долно Камарци, бившото ТКЗС, втората барака.
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Този форум не е за жени и дами,това се е видяло.
ХАХАХАХ :lol:

Да, този форум е за предприемачество и бизнес!
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Вие за едно писмо какви драми правите, а аз получавам всеки ден и по-много.

Директорията е моя. mjoy работеше преди за мен и ръководеше тази директория.
Реално сайта е мой, но не го ползвам и управлявам. Моя грешка!
Купих скрипта от един пич от форума, но понеже не съм наясно с него и нямам време, намерих човек, който да ръководи директорията. Това е, няма нищо за обясняване друго.

Може би е време да го изтрия и да не създава проблеми на потребителите...

Защо е твоя грешка? Щом mjoy е работила за теб и е проявила небрежност при изпълнението на служебното си задължение. Това са трудово правни взаимоотношения и виновна е фирмата.
Внимавай в закона е предвидено наказание за за подобен род действия, но незнам дали важи на територията на Обединеното кралствво. Отделяй повече време на сайтовете си, ако трябва вземи от времето за четене, писане и разглеждане във форумите, защото глобата е солена. Ръководи фирма, която е коректна към клиентите.

Да уточня.. Радост не е пускала никакъв спам и тя няма нищо общо с директорията на Брад.

Аз бях тази, която пусна спама и НЕ беше нарочно. Вече опитах един път да обясня на AlanFort на ЛС и не се получи.
Целта ми не беше да пусна спам на всички потребители, защото знам колко досадно е това, тъй като и мен са ме спамили и то не веднъж.

Стига сте се нахвърляли на Радост за моята грешка, защото тя няма нищо общо точно с това.

Извинявам се публично на всички, които са получили спам!

Приемам извинението. :)
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Хм,успех! На мен са ми интересни тези тематики,но нямам време
До нови срещи!
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Хм,успех! На мен са ми интересни тези тематики,но нямам време
До нови срещи!

Жалко, бих желал да имаш повече време... иначе и аз обичам да си бъркам в носа... Чао, лека вечер, всичко най-добро ти пожелавам.
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Popcorn-cinema-001.jpg
 
Re: От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

Хм,успех! На мен са ми интересни тези тематики,но нямам време
До нови срещи!

Ох недей! Нямаш ли време да се оплачеш от последвалите червени точки, както го направи на предната страница?
Осъзна отношението си ли, какво?

Мисля бях ясен с репутацията, ама дай да обясниш на останалите хора във форума, за какво племе говореше?
 
От: Престанете да ме спамите бе ей....webpossesor/ sunny web glow

От днес новият администратор на директорията е petrov321
Надявам се нещата вече да са оправени и да няма проблеми.
 

Горе