Продавам Гривни Power Balance

От: Продавам Гривни Power Balance

Maverick няма никаква разлика в ефекта на гривните от 80 лв и тези от 2 долара. Всичко е в главата на тези които я купуват. Потърсете в гугъл и ще разберете, че е една голяма измама използвайки както Kirev каза плацебо ефект
 
От: Продавам Гривни Power Balance

А за пътуване във времето нямаш ли?
Едва ли ще си готов да заплатиш сумата. По евтино ще ти излезе една разходка в космоса. :)
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Не че вярвам много на тези гривни, но как ще докажеш, че ти не си ги купуваш от ebay за 2$, а си купуваш от пройзводителя оригинални?
 
От: Продавам Гривни Power Balance

А защо трябва да ти доказва?
Човека ги продава на такава цена и толкоз, отиди да ти доказват хляба дали не го купуват за 45ст. и дали не ти го продават за 60ст.
Защо злобеете толкоз? Завистта и злобата са лоши съветници и дърпат назад, не го ли разбирате?

Не че вярвам много на тези гривни, но как ще докажеш, че ти не си ги купуваш от ebay за 2$, а си купуваш от пройзводителя оригинални?
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Не ме разбра. Просто тези от ebay.com не са оригинални, както е написано и в официалния сайт.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Аа за това дали са оригинални там и тук не знам, но и мисля, че няма голямо значение. :)
Извинявам, се ако си нямал на предвид цената.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Искам да си купя гривна ама автора на темата не ми отговори какъв трябва да е ефекта в 15-те минути в които мога да направя рекламация. Айде дай да си купим, молим ти се, заинтересовани сме ...
 
От: Продавам Гривни Power Balance

ефекта е същия какъвто ще е след 1,2,5, 50 часа.
 
Re: От: Продавам Гривни Power Balance

ефекта е същия какъвто ще е след 1,2,5, 50 часа.

и по-конкретно - никакъв :)
 
От: Re: От: Продавам Гривни Power Balance

и по-конкретно - никакъв :)

Не е вярно. Аз продавам едни подобни, обаче са за пенис и вършат страхотна работа. Само след 15 минути пениса започва да изпълнява всякакви команди от рода: "стани", "плюй" и т.н.. Има обаче един малък проблем, гривните работят най-добре в комбинация със 18-20 годишна едрогърда девойка.

P.S. Сори, за офтопика, ама темата така или иначе вече е разводнена :)
 
Re: От: Re: От: Продавам Гривни Power Balance

Има обаче един малък проблем, гривните работят най-добре в комбинация със 18-20 годишна едрогърда девойка.

Е, в такава комбинация и наколенките на доктор Ливайн правят чудеса :). А ако си сложа и космодикса направо не я мисля тази девойка ...
 
От: Re: От: Re: От: Продавам Гривни Power Balance

Е, в такава комбинация и наколенките на доктор Ливайн правят чудеса :). А ако си сложа и космодикса направо не я мисля тази девойка ...
Е да, ама без гривната няма да имаш "баланс, сила и гъвкавост", както е посочил авторът на темата.
 
От: Продавам Гривни Power Balance

Не вършат работа много ясно. Вършат по-малко от наколенките на д-р ливайн :) Един познат има онлайн магазин за джунджурийки и продава тези гривни. Сподели че са голям хит, но не вършат работа. :)
 

Горе