Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

To be able to post links or images your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.
Ако някой ги иска да пише на ЛС да им ги пратя даже съм ги качил на bg хостинг :)

Ти ги закопа направо с лопатата :lol:
 
От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Еми събери толкова текстове и ги продай ти за 20 лева..човека си е играл и си иска цената :)
 
От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Знаете че това вече е нелегално в доста страни и се преследва от закона за интелектуална собственост нали?
 
От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Ако говориш за текстовете, то мога да ти кажа че си в грешка ;)
 
От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Да, точно за текстовете говоря. Copyrighted са и е illegal да се ползват без разрешението на автора им.

Ако говориш за текстовете, то мога да ти кажа че си в грешка ;)
 
От: От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Да, точно за текстовете говоря. Copyrighted са и е illegal да се ползват без разрешението на автора им.

Ако ги ползват за друга песен, видео и т.н. да, но така не мисля, че е нелегално.
 
От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Текстове на песни са без проблем.Имам такъв сайт от 1.5 години и нямам проблем с Ads.Предполага се, че се ползват от потребителите за заучаване и пеене на маса.Alus1onZ правилно е отговорил.
 
От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Просто не са те усетили. Имаше голяма олелия с това в US и доста уеб страници затвориха, други бяха съдени.


Текстове на песни са без проблем.Имам такъв сайт от 1.5 години и нямам проблем с Ads.Предполага се, че се ползват от потребителите за заучаване и пеене на маса.Alus1onZ правилно е отговорил.
 
От: От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Просто не са те усетили. Имаше голяма олелия с това в US и доста уеб страници затвориха, други бяха съдени.
Ето ти един от най-големите сайтове за lyrics в Интернет.
http://www.metrolyrics.com/the-climb-lyrics-miley-cyrus.html
Явно и тях не са ги усетили.:)
За mp3 съм съгласен, но хайде да не объркваме понятията.
 
От: От: От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песни

Аз говоря от личен опит..

Текстовете както и музиката са copyrighted и могат да бадат използвани/предлагани само с разрешение на притежателя на правата.

Ето ти един от най-големите сайтове за lyrics в Интернет.

Явно и тях не са ги усетили.:)
За mp3 съм съгласен, но хайде да не объркваме понятията.
 
От: От: От: От: Продавам база данни с ~ 16 000 изпълнители и ~ 450 000 текста на песн

Аз говоря от личен опит..

Текстовете както и музиката са copyrighted и могат да бадат използвани/предлагани само с разрешение на притежателя на правата.
Да, ако ги влагаш в друг проект - рекламна кампания, филм, видео и т.н.В случая обаче сайтът с текстове ги предлага на потребителите си за пеене и кеф.Т.е. с некомерсиална цел.Ти като запееш някоя песен, дето и знаеш думите, плащаш ли всеки път на автора ?
 

Горе