Продавам домейна letwest.com на 6г.

Явно не си го посетил, защото пише на всяка статия кога е публикувана - от преди няколко години! И това не може да се манипулира. А и не четеш - написал съм, че домейна беше за продажба и препращаше към друга страница, където беше "рекламна". Къде съм разправял, че е вървежен, постоянно говоря, че продавам домейн, а не сайт :D
 
Ти да не страдаш от шизофрения? В другата тема обясняваш за домейн и сайт, тука за сайт с хипотетичен трафик :)
В тази тема си забравил за цената която търсиш :) успех
 
Ти да не страдаш от шизофрения? В другата тема обясняваш за домейн и сайт, тука за сайт с хипотетичен трафик :)
В тази тема си забравил за цената която търсиш :) успех
Е, като толкова знаеш, какво ме питаш :D Колко пъти трябва да споменавам цената :D
 
Нищо няма да ти каже. Това е поредния "журналист" който проучва цените и губи времето на хората.
Аз бих му дал $1 и нито цент повече.
Ти за 1 долар не можеш да си вземеш домейн никога, запознай се с цените, отвори някой сайт за домейн и хостинг и се образовай. Цената вече съм а коментирал и чакам офери на лично.
 
Ти за 1 долар не можеш да си вземеш домейн никога, запознай се с цените, отвори някой сайт за домейн и хостинг и се образовай. Цената вече съм а коментирал и чакам офери на лично.
Смешник, има оферти и за $0.99
Ти закай от умрял писмо
 

Горе