Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

От: От: Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

Ротация или без

Няма ротация в смисъла, който се влага при банер-ротацията. Всички sms-линкове се показват, но на random-принцип като позиция.
 
От: Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

Аз пуснах един sms да пробвам. Сайта е добър - поздравления

10x, добре дошъл :) Ако направиш нещо подобно при теб с линковете ще ти върна жеста. Може и да измислим нещо с rss-новини от теб, липсват ми оригинални новини от автомобилните. А всяка новина все пак си е сигурен линк към първоизточника.
 
От: Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

Някои ден като си поразвия сайта ще пускам смс-и :) Допада ми, но няма смисъл да рекламирам недоразвит блог.Надявам се до 1-2месеца вече има смисъл да пускам смс :) Успех!
 
От: Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

Зависи, то, общо взето, идеята е да се развиват не съвсем разработени сайтове. Трафикът от посетители едва ли ще е много голям (в момента варират 1200-1500), но повече си струва заради индексирането от сърч-ботовете и гугълския PR - за сравнително дребна сума почваш да гониш PR4.
То си е стъпаловиден процес, но всеки етап е все по-скъп - аз пък с този сайт (PR4) се набутвам доста повече да го класирам за PR5-6... там с цена за есемеси някак си не става :) (мисля, че само sport1.bg го правят, но пък при тях седиш прекалено кратко време на страницата).
Успех и на теб и поздрави на всички престрашили се.
 
От: Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

10x! Де от такива невинни забежки да падаше ПР-а, по-лесно щяхме да му схванем алгоритъма :)
 
От: Продавам линкове чрез sms - 1.20лв. на седмица

10x! Де от такива невинни забежки да падаше ПР-а, по-лесно щяхме да му схванем алгоритъма :)

Само не ме предизвиквай ...... ще си пусна и по грозните линкове при теб, после ще се наложи ти да рекламираш при мен :eek: Остани с приятелски пожелания.


П.П. бастун съм в тая сфера ама ме кефи, просто ми се смейте това ми дава сили да продължавам :)
 

Горе