Продавам сайт - по-скоро бизнес !

От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Не мога да схвана малко схемата ти продаваш развит бизнес за 70к . Това включва ли магазините за цветя с цветята или само сайта ?
 
От: От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Не мога да схвана малко схемата ти продаваш развит бизнес за 70к . Това включва ли магазините за цветя с цветята или само сайта ?
Да интересно. Без бизнеса с цветята за какво ти е сайта?
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Нема пълно щастие !!!
Предлагам онлайн бизнес с мнооого потенциал и необходимо присъствие пред монитора, изискващи оптимизация, редизайн и труд!!
Магазините не се продават - продава се онлайн магазина ! Нова цена 80К - дн посещения - 400-500 таргети - 200 не съм скрил тиксо брояча, така, че.... И нека да минем на Л.С.!
П.С. - Апостол е Динозавър
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

ЗА ТОВА се регнах в този форум, авеее ти нормален ли си ? тОЙ НЕ ИСКАЛ 80.лв , а 80.000 ебаси - колко такива сайта искаш да ти направя ?
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

А защо го продаваш?
Аз на твое място бих инвестирал едномесечния доход в редизайн, и бих наел един работник да се занимава с него.
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Пълни глупости... абе пич ти не можеш да пишеш пък ми казваш, че печелиш 7-8к от тоя умрел сайт.
 
От: От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Пълни глупости... абе пич ти не можеш да пишеш пък ми казваш, че печелиш 7-8к от тоя умрел сайт.
Това не е сайт направен с цел печалба от AdSense, това е фирмен сайт с реален бизнес, доколкото разбирам и вносител на цветя.
 
От: От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Пълни глупости... абе пич ти не можеш да пишеш пък ми казваш, че печелиш 7-8к от тоя умрел сайт.


аз с колко по умрял сайт прая такъв оборот че и по-голям даже ...

така че красотата не е мерило ...

Знам едни много красиви сайтове които и 500 лева не правят на месец :) :twisted::clap::D

Но този сайт щом е за без бизнеса, а само сайта никой няма да го купи освен някой много надъхан конкурент !
с 80 000 лева ще направя такъв сайт и ще надмина оборота ти за по малко от 3 месеца с реклама за 79 900 другите 100 лева ще са за домейн и хостинг :)
Каква ми е ползата да купя само сайт без бизнес? и после да купувам цветя от теб? или да разчитам на друг доставчик ?
не става така, сайтът сам по себе си струва 2500 лева останалото не го преценяваш правилно просто гледаш само от едната стана и затова така преценяваш :)

п.п. Все едно аз да продам фирмения си онлайн магазин без да продам и бизнеса с него ? - каква полза за купувача? като няма стоката и база ?
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

бизнеса му прави толкова а не сайта...
Така ,че би трябвало сайта да е ДООООООСТА по-малко!
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Продавам яко разработен сайт за онлайн търговия над 1000 клиенти , доход 106К годишно, посещения [url]http://www.tyxo.bg/?66789[/URL] 400-500 !
Мембър към един от най-големите межд.сайтове (от там постъпват към 1К евро месечно) за доставка на цветя. В бг определено е №1! Това са приходи само от продажби т.е ако се пипне , оптимизира, сложи афф.програма и му се закачи виртуален ПОС терм (ама за директно плащане с КК и ДК) приходите ще се утроят за месец, защото се оказва, че малко са регистр. в пейпал или ипей и като не платят веднага - бегат!! Сиреч - добре е да се администрира от бела държава ! Добри позиции Гуглето !
Цена 70К и ако може без спамене и идиотски коментари!Ще се радвам обаче на полезни препоръки!
Ако тук не е мястото за такава продажба - моля, кажете къде !
[url]http://saksia.com/[/URL]
благодаря!

Не искам да е офтопик, но тук не виждам да споменаваш за tsvetq домайна че е клининг на skaksia, иначе бях заинтересован. Не казваш и какво се сучва с tsvetq sслед продажбата, и има ли други клонинги. Има ли 301 редиректи кум някой от 2та сайта (и особено на саксия) по ключови думи, и ако да идват ли с продавжбата.
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Аз даже и не знам кой галфон я ъпна тази тема! Не се продава вече - т.е продава се , но в момента има сериозни купувачи и сериозни преговори.
Нека набързо отговоря -1. продавах целия бизнес със всичките домейни
http://saksia.com/
tzvetya.com ,
podnesi.com ,
http://moibuket.com
http://sladkarnica.eu
http://iznenadai.com/ с една дума монопол в тази ниша и още два онлайн магазина, дето не искам да ги публикувам сега
+ клиенти + куриери в цялата страна + кореспонденти(магазини) пак в цяла България
Някой беше написал, че ще вложи 79 900 в реклама и готово ще прави много повече - лошо нема, аз пък съм вложил 10 години от живота си!
Интересно ми е - как ще навиеш над 120 партньора да ти изпълняват поръчките , а ти да им платиш в края на месеца - защото иначе не си ликвиден???
Да има нужда от редизайн и СЕО , обаче като влезеш в един магазин първо гледаш каква стока има, а не какви са плочките, витрините и стените - то и МЕТРО има нужда от редизайн, ама се скъсва от оборот!
А на кретенчето с ник - супермен - просто не знам какво да отговоря, то поне да беше батман!
И накрая - продавам го защото ми писна да правя бизнес в Абсурдистан - тва е!!
 
От: От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

И накрая - продавам го защото ми писна да правя бизнес в Абсурдистан - тва е!!

И аз по тази причина искам да заеба всичко ...
обаче ми е рано :) надявам се след няколко годинки да тегля една майна на всички и държавни служители и клиенти :) и да ходя да си паса кравите някъде из гората :twisted::twisted::twisted:
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

Така е бате - аз пък ще си направя развъдник за немски овчарки и ще контактувам с умни същества , галфон нарекох някой си supermen, не съм обидил никой друг !
П.С. - Дано да е успешна, щото иначе ще има статия "Собственик на онлайн магазин преби до смърт лигав клиент, който не знае каво иска, докато онзи го плашел с Комисията на потребителите, данъчните, полиция, Бойко Борисов и 1411 мутри поимено!"
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

еЙ Я МОЯТА ЛЮБОВ ГОЛЯМА - Лейди Амбър

LADY-AMBER.jpg
 
От: Продавам сайт - по-скоро бизнес !

И понеже темата е супер осрана да добавя - по-важно е един интернет магазин да е функционален отколкото красив !
За да се върнем към пазара - ПРЕДЛАГАМ партньорство!
От мен стоката и всичко, свързано с работата по бизнеса - от партньора дизайн и СЕО всички домейни са доволно известни, пък да видим ще прави ли сайта повече от Саксията !!!!:clap::clap:
 

Горе