Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Да,на полувремето 0:3 за Милан,после Ливърпул обърнаха до 3:3 през второто,продължения и...Дудек с маймунджълъците си спечели мача и титлата :lol:

Ако не бяха продали Суарез тази година щяха да са на финал гарантирано, но сега с Балотели ще ги видим :D
 
От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Ако не бяха продали Суарез тази година щяха да са на финал гарантирано, но сега с Балотели ще ги видим :D

Crazy Forest ще ги нагласи :)
 
Re: От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Crazy Forest ще ги нагласи :)
Вие се шегувате, но така се прави история и победи - като подцениш противника. :) Както писаха испанските издания - ще играят до кръв с Реал Мадрид, защото няма какво да губят. :)
 
От: Re: От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Вие се шегувате, но така се прави история и победи - като подцениш противника. :) Както писаха испанските издания - ще играят до кръв с Реал Мадрид, защото няма какво да губят. :)

Ливърпул излиза от групата 100%, няма какво да се съмняваме в това. Имат чудесен отбор в момента.
 
От: Re: От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Вие се шегувате, но така се прави история и победи - като подцениш противника. :) Както писаха испанските издания - ще играят до кръв с Реал Мадрид, защото няма какво да губят. :)

Изобщо не се шегувам. Точно това имам предвид, че ще ги подценят. Очаквам силно представяне. ЦСКА биха Ливърпул, а Лудогорец са (поне според мен) по-добри от тях.

Ливърпул излиза от групата 100%, няма какво да се съмняваме в това. Имат чудесен отбор в момента.

Не съм много сигурен. Винаги има прецеденти и невероятни отпадания... Припомни си само какво се случи на световното (като последно мащабно футболно събитие).
 
От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Абе не знам за вас, ама аз още от сега се чудя как да си осигуря билети за финала, където ще играе Лудогорец! Остава само да разберем кой ще е съперникът. :)
 
От: Re: От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Изобщо не се шегувам. Точно това имам предвид, че ще ги подценят. Очаквам силно представяне. ЦСКА биха Ливърпул, а Лудогорец са (поне според мен) по-добри от тях.


Не мисля. Онзи отбор на ЦСКА беше по-добър и то доста, макар и да беше почнал да запада.
 
От: Re: От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Абе не знам за вас, ама аз още от сега се чудя как да си осигуря билети за финала, където ще играе Лудогорец! Остава само да разберем кой ще е съперникът. :)

Xaxaxaxaxa :lol: :lol:

Не съм много сигурен. Винаги има прецеденти и невероятни отпадания... Припомни си само какво се случи на световното (като последно мащабно футболно събитие).


Прав си, обаче състава в момента е много добър. Според мен по-реално би било Реал да отпаднат, понеже сега те ще подценят всички, както и Лудогрец, и Базел, това може да изиграе много лоша шега на Реал. Но мисля, че ако има изненада то Базел ще вземе мястото на втори класиращ се, а не Лудогорец, понеже Лудогорец са в по-лоша форма от Базел, като игра.
 
Re: От: Re: От: Танцът на вратаря! Правила за изпълнение на дузпа

Изобщо не се шегувам. Точно това имам предвид, че ще ги подценят. Очаквам силно представяне. ЦСКА биха Ливърпул, а Лудогорец са (поне според мен) по-добри от тях.
В момента нито ЦСКА, нито Левски са на това ниво. Извинявам се, че го казвам, но бих подкрепил (както го направих за Левски като бяха в ШЛ) всеки един БГ отбор, тръгнал към купата, но за жалост в момента само един е на това ниво. Другите си правят някакви си посредствени мачове тук и това е. ;) Но всичко е пари и треньори. :)
 

Горе