Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 26.06
Банка: 391 лв.

Залог:

Германия v Словакия:
- Корнери над 10,5 - (1.95 коеф.) - 30 лв.;
- Добавено време - първо полувреме: 3+ минути (25 коеф.) - 10 лв.

Унгария v Белгия:
- Първо полувреме - Х (2.05 коеф.) - 20 лв.;
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Търсих залога за добавеното време и за втория мач, но нещо не го намирам. :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата: 26.06
Банка: 391 лв.

Залог:

Германия v Словакия:
- Корнери над 10,5 - (1.95 коеф.) - 30 лв.;
- Добавено време - първо полувреме: 3+ минути (25 коеф.) - 10 лв.

Унгария v Белгия:
- Първо полувреме - Х (2.05 коеф.) - 20 лв.;
Колко беше добавеното време че не обърнах внимание?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

За следващия мач какво мислите?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Аз все още чакам да видя мненията на хората, които продават успешни прогнози... ако не се появят, ще си заслужат подигравките.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

За мен следващия ще е много завързан и си мисля , че ще играят на високи обороти и двята отбора. Многомилионния отбор на Белгия го считат за.фаворит , но пък Унгария.се справят доста добре до момента и няма какво да губят. Всичко от тук нататък за тях ще е успех.
И да отговоря все пак на въпроса м к сля си че Белгия ще бият минимално с гол разлика , но по скоро бих се.насочил към корнерите (както съм и направил в залога си по-горе ).
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Кой продава прогнози от тук ?

Поразтърси се из форума и ще намериш достатъчно теми и никнейми, кой от кой по-голям специалист.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Поразтърси се из форума и ще намериш достатъчно теми и никнейми, кой от кой по-голям специалист.

Да засичал съм , мисълта ми беше от участващите дали има и как,се движат в класирането .
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Пиша от телефона и ще ме извините надявам се за евентуални грешки в писането ми .
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Унгария - Белгия , точен резултат 2-0 , коеф 32 , залог 200 лева.

Бърни, убиваш ме с тия прогнози. :D

Само заради твоите залози си струва да се следи темата. Като влакова катастрофа - ужасно е, но не можеш да спреш да гледаш. :lol:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

За мен следващия ще е много завързан и си мисля , че ще играят на високи обороти и двята отбора. Многомилионния отбор на Белгия го считат за.фаворит , но пък Унгария.се справят доста добре до момента и няма какво да губят. Всичко от тук нататък за тях ще е успех.
И да отговоря все пак на въпроса м к сля си че Белгия ще бият минимално с гол разлика , но по скоро бих се.насочил към корнерите (както съм и направил в залога си по-горе ).
Играл съм го гол-гол. И аз мисля че ще е силен мач с попадения. Но и за Хърватска -Португалия така мислех...:)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 

Горе