нов PR Update ?

не по голяма от дп ;) а и аз затова казвам Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com ще има повече за всички дори само от някоя позабутана вътрешна страничка ни подкрепите ;)

иначе и аз на сайтовете които погледнах не съм усетил... нищо чакаме големият да видим там какво ще стане
 
От: нов PR Update ?

Да, тук подкрепям - скоро ще има голямото упгрейтче. До тогава се надявам все един от вас да си трупа линкове към сайтовете за да очаква с положително насторение какво му готви Google.

Както и аз ще бъда благодарен ако сложите по текст линк, бутонче или банерче към форума. Нещо като - ей тук вирея.:) Предварително благодариме, правиме го за всеки тук - колкото повече хора се събираме да обсъждаме онлайн маркеитнга, толкова повече нови неща ще изкочат от всеки по отделно.

Значи другия месец би трябвало ъпгрейда е факт, а раздвиждането е може би само временни промени. И аз нищо не съм усетил по сайтовете. Упсехи с катеренето на PR.:)
 
От: нов PR Update ?

Предварително благодариме, правиме го за всеки тук - колкото повече хора се събираме да обсъждаме онлайн маркеитнга, толкова повече нови неща ще изкочат от всеки по отделно.

Ихаааааа пък на мен постоянно ми се привиждат някакви банери с дроги :)
 
От: нов PR Update ?

Аз лично ще продължа да си пиша без да ми пука че няма линкове :)
П.П. нетсърфър определено на тиксото му трябва линк билдинг и особено точно на твоя брояч :)
 
От: нов PR Update ?

Аз лично ще продължа да си пиша без да ми пука че няма линкове :)
П.П. нетсърфър определено на тиксото му трябва линк билдинг и особено точно на твоя брояч :)
пречи ли ти??
Така знаеш ли колко много ми се вдига рейтинга в тиксо?
 
От: нов PR Update ?

http://www.tyxo.bg/?46221 мога да ти дам тоя брояч ако ти е толкова мерак да имаш брояч със PR??
супер, аз по принцип не ползвам тиксо, а където го ползвам е или с nofollow или с махнат линк :shock:
 

Горе