честита 2012 година

От: честита 2012 година

Честита Нова Година на всички, аз отивам да продължавам с празнуването:D
 
От: честита 2012 година

Айде честита на всички и от менн. Много здраве и мингизи за всички :)
 
От: честита 2012 година

Честита Нова Година и от мен, а на всички именници - наздраве! Нека 2012 да е красива, като пролетта, топла като лятото, благодатна, като есента и силна и непреклонна, като морето през зимата! Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем! Маслинка, лед,мартини, наздраве за Много години!
 
От: честита 2012 година

Честита Нова Година и от мен, нека тази година бъде по-добра от предишната!
 
От: честита 2012 година

Честита Нова Година на всички! Много успехи и сбъднати мечти!
 
От: честита 2012 година

ЧНГ на всички и честит имен ден на именниците, живи, здрави и само успехи! :)

Света нема да свърши през 2012, нема такова пророчество от маите изобщо просто индийските спецЯлисти дето са превеждали календара с Г транслатора са объркали превода. :D

Чете тука:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4351711
 
От: честита 2012 година

Честита Нова 2012 година и от мен, пожелавам на всички много здраве, щастие любов и много професионални успехи на всички!
 
От: честита 2012 година

Честита нова година, дано тя бъде успешна за всички ни.
 
От: честита 2012 година

Честита Нова Година.. :)
Много РАБОТА и ЗДРАВЕ Ви пожелавам през новата година.. а пък от там всичко ще се нарежда малко по-малко..

Олей.. от кога не бях ставал в 5 часа :lol:
 
От: честита 2012 година

Честита Нова Година ! Много здраве и късмет, другото си го купете тая година, че може да е последна :D
Дано да е по-добра от миналата, с повече възможности и по-малко пречки. Да не се отървете от работа и ентусиазъм, мързела да ви подминава.

Мързи ме да пожелавам още, пък и се обърках с тия теми за честитене. Тая ли е официалната ?
 

Горе