10 евро за 11 лева =)

nedqlkov

Member
Понеже още не мога да пускам тема в пазара реших да драсна тук набързо.

С две думи : Давам PSC ваучер на стойност 10 евро за 11 лева в епей .

PSC - Pay Safe Card . В Европа се продава основно за използване в онлайн игрите за заплащане на кредити и т.н.
Това е сайта на PSC - paysafecard.com/bg/

С paysafecard можете да плащате в повече от 3.500 Webshops/Уебмагазини. Games, Skill Games, интернет телефония, сваляне на музика, Dating – paysafecard ви предлага всичко това и още много.

Давам пример ...

В икариам например за да използвате ваучера трябва предварително да изберете за държава Германия и тогава ви излиза като препоръчан метод за плащане с което получавате и бонуси. Мисля , че може да се ползва почти за всички онлайн игри.

10 евро - 11 лева :-o
 
От: 10 евро за 11 лева =)

Може ли да дадеш малко повече информация.
Аз лично нищо почти не разбрах от тази тема.
А и си потребител с малко мнения,откъде да те знаем какъв си и що си......
Дай снимки на акаунти заредени с такива ваучери.Или пък магазини от които е пазарувано.
Просто от темата почти нищо не се разбира :)
 
От: 10 евро за 11 лева =)

Ето от ikariam.bg снимка

44022896c4b73bd8.jpg

Както казах почти във всички онлайн игри може да се плати с този ваучер.
Ваучера може да се проверява също на този адрес - customer.cc.at.paysafecard.com/psccustomer/GetWelcomePanelServlet
Другото което е ... Знам , че съм нов потребител въпреки , че се регнах отдавна и съм навит първи да дам ваучера. Не искам пари предварително.
 
От: 10 евро за 11 лева =)

Става да . Ще получиш срещу този ваучер 135 bloodstones . Инак с SMS треа да дадеш 5 (4.80лв) за 20 :D
 
От: 10 евро за 11 лева =)

Мен е интересува повече за магазините.
Не съм много по браузърните игри.
 
От: 10 евро за 11 лева =)

asafasfasdasdasdasgasdasasdasdadsfasf.jpg
 
От: От: 10 евро за 11 лева =)

Мен е интересува повече за магазините.
Не съм много по браузърните игри.

Ами не мога да ти кажа точно в кои става да се плати с psc , но знам , че са над 3500.

С paysafecard можете да плащате в повече от 3.500 Webshops/Уебмагазини. Games, Skill Games, интернет телефония, сваляне на музика, Dating – paysafecard ви предлага всичко това и още много.

Например мисля, че skype кредит може да си купиш
 

Горе