100 години славен Левски София

bgtifo

Well-Known Member
Днес на 24 май, 1914 година е създаден най-великият спортен клуб в България, а именно Левски София.

На 23 се игра приятелска футболна среща Левски-Лацио, която събра над 40 000 души левскари на стадиона, не ми се влиза в подробности какво шоу беше, защото всеки може да го види по клипове и снимки.

Само за 90 минути Левски сътвори нещо, което някои отборчета няма да направят никога. Най-красивото в цялата история е, че се усети тръпката и истинската подкрепа на хора, които са привърженици на даден отбор, а не просто поредните туристи.

Треньорът на Лацио сподели, че никога няма да забрави този ден и това не е никак случайно. Вероятно повечето плъхове са били заети и не са гледали за какво иде реч, ама това въобще не ме интересува, вие никога няма да стигнете нашето ниво ако щете да се пръснете ФАКТ!

...

Искам да честитя юбилея на всички ЛЕВСКАРИ във форума и да им пожеля да са живи и здрави. Левски е велик, защото нас ни има, другото са приказки от селски вечеринки!

Специален поздрав :)

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=66951

http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=66944

акцент върху 2:53 мин ...

ааааааа и 100 АНТИ БКП!
 
Последно редактирано:
От: 100 години славен Левски София

Това беше такъв автогол за Левски... не е истина направо. Коя умна левскарска глава измисли да играят мач с Лацио, при положение, че Лудогорец игра 2 пъти този сезон и ги отстрани в един супер мач?! И седнали да ми питат треньора и играчите на Лацио дали харесвали Левски и какво мислят за него... тъпи въпроси на тъпи журналисти. Ми, че какво да мислят - хората са взели пари от Левски за да дойдат тук, гости са, и да искат не могат да кажат ако не харесват Левски, защото идването им е купено!

Пълно унижение за Левски с този мач!

Иначе нека да им пожелаем да спечелят Шампионската лига, а след това и Суперкупата!
 
От: 100 години славен Левски София

Браво на феновете все пак. След такава изстрадана година , без трофей , без Европа, без победа над вечния съперник, си е подвиг тая публика... Честита годишнина.
 
От: 100 години славен Левски София

Това беше такъв автогол за Левски... не е истина направо. Коя умна левскарска глава измисли да играят мач с Лацио, при положение, че Лудогорец игра 2 пъти този сезон и ги отстрани в един супер мач?! И седнали да ми питат треньора и играчите на Лацио дали харесвали Левски и какво мислят за него... тъпи въпроси на тъпи журналисти. Ми, че какво да мислят - хората са взели пари от Левски за да дойдат тук, гости са, и да искат не могат да кажат ако не харесват Левски, защото идването им е купено!

Пълно унижение за Левски с този мач!

Иначе нека да им пожелаем да спечелят Шампионската лига, а след това и Суперкупата!

Това беше искане на феновете! Фенове изобщо не им пука за Лудогорец, евала играли са били са ги. Това си е Левски, вече Левски Вековенъ. Това, че този сезон нямаме нищо - така е. Последните години имаме слабо ниво на футбол, обаче пък доказахме, че можем да правим жестоко шоу ;) За което всички завиждат, а пък Лудогорец пък изобщо не могат да се мислят за товако нещо, понеже им трябват още 97 години :)


НЕ, че нещо...ама къде ги виде тия 40 хиляди..на Лудогорец на мачовете имаше повече хора.

Какво от това? Там са били фенове на футбола, Левскари, Цскари, всички фенове на футбола. Техни фенове е имало не повече от 10 хиляди :) Колко хора там бяха със шалове и дрехи на Лудогорец? Колко хора вече бяха нещо на Левски? Съпоставка не може да се прави :)

Лудогорец в момента има хубав футбол, никой не го успорва, но да се сравнява с Левски - просто е смешно :)

P.S. Честит празник на всички Левскари, а тези които снощи и днес не присъстваха на тържествата само могат да съжаляват!
 
От: 100 години славен Левски София

[video]http://www.sportal.bg/video.php?video=66944[/video]

Кой друг Български отбор е правил хореография и пиро шоу на целия стадион? Нито цска, нито лудогорец. Лудогорец се опитаха да направят във "В" сектор на мача с Лацио или Валенсия(не помня точно на кои мач) с Българското знаме, обаче не им се получи доста беше размешано.
По каквото и да сравнявате Левски с тях, Левски ще печели във всяко едно нещо. Да последните три години вижте колко победи имаме над тях. Да взимат титлата добре, играят добре, така е. Това не го отричам!
Обаче ми писна да гледам как всеки сравнява Левски с тях, което е невъзможно! Играли 18-на финал в Лига Европа, ние пък играхме още един кръг след този в които те отпаднаха(този преди полу-финалите), играли сме в ШЛ, а те две години се мъчат и не могат да влязат там.

Успех на Лудогорец в новата кампания (в Европа само), но стига сравнявахте Левски с Лудогорец, няма как просто :)
 
От: 100 години славен Левски София

НЕ, че нещо...ама къде ги виде тия 40 хиляди..на Лудогорец на мачовете имаше повече хора.

Абе не че нещо ама пичовете дето ходеха по мачове на Лудо не знам какво си там, дали 90% не бяха фенове на Берое, Миньор Перник, Славия, Литекс и т.н.

А къде съм видял 40 хиляди, видях ги на стадиона. Айде само да не си проявяваме злобата, защото фактите говорят и са видими, а ако се заяждаме на дребно казвай почваме веднага не ми пука.

Хореографията и пирошоуто са едно на ръка, повече от уникални. Но ако си си направил труда да видиш какви спортисти (не футболисти) присъстваха на този юбилей и знаеш какво са дали за България няма да ми говориш нелепици.

Оня селтик Домуса ли къв е там ходеше да плаща на ученичките по 10 кинта да дойдат да викат за луноселец ти на това ли се кефиш? Ако се кефиш искрено те съжалявам ама със злоба не става!

И пак ти казвам такива спортисти, които ЛЕВСКИ е произвел и такива фенове, които вчера бяха и платиха всичко НИКОГА не могат да виреят в клубчета тип Лудогорец помни го винаги и по всяко време!

С това драги дечица спира и моето участие по темата, мача не е важен, важното е как хората платиха едно огромно шоу пълен до дупка стадион, без сектор Г, уникални спортисти и т.н. не смятам, че трябва да коментирам повече.

Дали ще спечелим някаква купа или титла е най-малкия проблем искам да виждам ЛЕВСКИ вианги с пълен стадион и да чувствам тая тръпка, която апропо преди години беше нещо съвсем нормално и то не за международни мачове, а по принцип.
 
От: 100 години славен Левски София

Абе не че нещо ама пичовете дето ходеха по мачове на Лудо не знам какво си там, дали 90% не бяха фенове на Берое, Миньор Перник, Славия, Литекс и т.н.

А къде съм видял 40 хиляди, видях ги на стадиона. Айде само да не си проявяваме злобата, защото фактите говорят и са видими, а ако се заяждаме на дребно казвай почваме веднага не ми пука.

Хореографията и пирошоуто са едно на ръка, повече от уникални. Но ако си си направил труда да видиш какви спортисти (не футболисти) присъстваха на този юбилей и знаеш какво са дали за България няма да ми говориш нелепици.

Оня селтик Домуса ли къв е там ходеше да плаща на ученичките по 10 кинта да дойдат да викат за луноселец ти на това ли се кефиш? Ако се кефиш искрено те съжалявам ама със злоба не става!

И пак ти казвам такива спортисти, които ЛЕВСКИ е произвел и такива фенове, които вчера бяха и платиха всичко НИКОГА не могат да виреят в клубчета тип Лудогорец помни го винаги и по всяко време!

С това драги дечица спира и моето участие по темата, мача не е важен, важното е как хората платиха едно огромно шоу пълен до дупка стадион, без сектор Г, уникални спортисти и т.н. не смятам, че трябва да коментирам повече.

Дали ще спечелим някаква купа или титла е най-малкия проблем искам да виждам ЛЕВСКИ вианги с пълен стадион и да чувствам тая тръпка, която апропо преди години беше нещо съвсем нормално и то не за международни мачове, а по принцип.

Левски не е просто купи и титли. Левски е любов, гордост, чест и принцип. Не знам дали са били 35 хиляди фенове или повече, но в сектор "Б" около 80% от седалките имаш по 2-ма души.
Говорите за Лацио, как са ни хвалили, ми да вас кой да ви хвали? За какво да ви хвали? Единствената титла която ви я признавам, беше миналата година след като ние си отбелязахме авто гол, другите две с помощ на съдии, но хайде да не влизам в тази тема, че няма да ни стигне времето до следващия сезон.

Един пример с Литекс в началото му, там нещата също бяха така пари, титли, но когато парите си отидоха, какво се случи? Нищо, от тогава Литекс не е правил нищо. Единственото което направи е да развие школа, което Лудогорец няма как да направят.

Левски 5 години вече няма титла, най-лошия ни сезон и най-великото шоу в България до този момент. Някой ако ми каже, че е имало по-добро нека даде линк да го видя, понеже аз не съм виждал по-добро.

Левски е издържал какви ли не трудности. Дали ще са били кумунистите, дали ще са били финансови, много трудности е издържал и в момента уефа доказа, че Левски е един от топ 3 или топ 5 отбори по % на привържениците в Европа.

Чудя се дали да вляза в темата за колко ВЕЛИКИ спортисти е произвел Левски, не само футболни. За да ги изброя, няма отново да ни стигне времето.

И накратко казано - Левски не е купи! Левски е пламък във всеки един Левскар, пламък които се права в поколенията и няма да изгасне. Дали ще има купи и титли, няма значение! Можем и без тях, не ни трябват.
 

Горе