1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

leonssss

Well-Known Member
Вече тройния картел се разспадна след навлизането на Теленор

новите супер програми за гладния и беден народ.Цени приемливи за всички

Вивател 14.99 - 1000 мин 2гбнет 2 години договор
Теленор 14.99 - 1000 мин 4гб нет 2 години договор
Боб 15.00 - 2гб нет без договор


За всеки по нещо и пей:)

ps.
боб предлага и други програми
slim: 100+100 - 2.90
smart+ 500 минути +500 MB 9.90
boombob+ 1000 минути + 2000 MB 14.90
 
Последно редактирано:
Теленор колкото и гигабайта нет да предлагат, файда няма, при положение че почти нямат покритие на 3G мрежата.
 
От: Re: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Теленор колкото и гигабайта нет да предлагат, файда няма, при положение че почти нямат покритие на 3G мрежата.

прав си но поне тяхната е LTE!
 
От: Re: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

LTE, ама къде? В София, на центъра? А другаде?

е така пишат поне
аз съм на вива имам мтелска карта също!

всъшност някой знае ли златен номер на мтел , колко струва?

примерно 0888 888 8**
продава се!
 
Последно редактирано:
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Минутите вече се дават на килограм, а sms-ите умряха отдавна. Аз ползвам предимно вайбър за говорене и съобщения, така че ми е все едно колко минути имам. Важен е само интернета.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Минутите вече се дават на килограм, а sms-ите умряха отдавна. Аз ползвам предимно вайбър за говорене и съобщения, така че ми е все едно колко минути имам. Важен е само интернета.

От нета на вива съм доволен , ползвал съм нета и на Глобито и той става , но никога не съм ползвал нета на бобчето за това не мога да кажа дали си струва , но говоря за Варна за по малките градове не знам как седят нещата.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Да бе, тяхната кожа, колко време ни драха...
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

От нета на вива съм доволен , ползвал съм нета и на Глобито и той става , но никога не съм ползвал нета на бобчето за това не мога да кажа дали си струва , но говоря за Варна за по малките градове не знам как седят нещата.

Аз съм тествал и на трите оператора в цялата страна и мога да кажа, че този на виваком е най-добър, а на глобул е най-зле.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Леонсио,
къде видя БОБ слим за 2,90
гледах им на сайта и няма
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Бях на Теленор и нета им не е добър. На Виваком е по-добре със сигурност.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Аз съм адски доволна от мобилния нет на Виваком - прилично ГБ с уникалното покритие ;)

За нет от Теленор - без значение какви пари плащам, въпросът е, че имам 50 МБ на "супер скорост" хахахаха
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Минути не ползвам, минах на ваучер от как имам мобилен интернет. Ползвам картата от флашка на вивата. За 6 лв имам един гб бърз и бавен колкото си искам. Бързия ми е със същата скорост като уи-фи на домашния рутър. Бавния съм го достигал само ведннъж след като изкарах 2 седмици на път. И повярвайте ми, ако не бях получил смс от вивата нямаше да разбера, че е свършил бързия.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

През вайбъра всекидневно звъня на няколко Вивателски и Глобулиски номера в София.
Почти всеки път се свързвам с Вивателските и доста рядко с Глобулските - Незнам как е из страната но за София Вивател са по добре от Глобул
Ползвал съм мобилен на Мтел в София не съм имал забележки.

В Глобул имам корпоративна група и съм супер недоволен от обслужването на отговарящите за групата - Сто пъти ги сменяха и всеки път само лъжи и мотане на време - Ако някоя карта искаш от висок план да я върнеш на нисък направо получават епилепсия и ти скъсват нервите.

Щом ми изтече договора другата година ще им бия шута.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

В петък - 28.02 подписах нов договор във Виваком за офертата с 2гб интернет и 1000 мин. за 19.99лв. В понеделник гледам офертата е на 14.99. Малко съм прецакан, но телефона си заслужаваше. Взимайте докато можете.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Нямаше ли някакъв срок в който можеш да развалиш договора? - За две години разликата е над 100лв

Аз подобно дърво гризнах от Кантек - Гледам една копирна машина Рико на промоция 1800лв - предният модел го бях купувал за 2200лв и викам ей и аз веднъж да хвана промоция - Обадих се и викат бързай че промоцията свършва - Купих я и след една седмица гледам новата промоция на 1200лв
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Не, няма смисъл за 5лв. Иначе за да развалиш договор трябва да платиш 6 месечни такси. От 1-ви май тази година, мисля че влиза новият закон за 3 месечни такси.
 
Re: От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Бях на Теленор и нета им не е добър. На Виваком е по-добре със сигурност.

Да, Теленор са яко злета. Аз бях на тях, още като бяха великите Глобул и са супер зле с 3G-то. Дори не знам с какво самочувствие си рекламират мобилния интернет. На мен не ми трябва нет където има още 1000 фри WI Fi-та. :) А там където няма. :)
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Леонсио,
къде видя БОБ слим за 2,90
гледах им на сайта и няма

понеделник ги пускат и трите програми

slim: 100+100 - 2.90
smart+ 500 минути +500 MB 9.90
boombob+ 1000 минути + 2000 MB 14.90
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

до една седмица имаш право да се откажеш
брой и почивните дни

теленор също са пуснали 60 мин за 2.90лв линк
вивата също на максикол xs дават 60мобилни+60стацион. за 2.90лв линк

супер предложения има вече
 
Последно редактирано:

Горе