1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Това имах в предвид че имаше някакъв гратисен период в който можеш да се откажеш от сключен договор - Ако си го сключил от разстояние например по телефон или през интернет страницата им би трябвало да е 2 седмици
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

И аз ги гледам тези оферти и май ще се възползвам – време е да разкарам вече тоя Play Loop. Май за сега печели BOB – нямат договор, но никога не съм имал вземане-даване с тях и трябва да се уверя за скрити условия. Другият вариант е VIVACOM.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Аз просто съм изумен от теленор...първо пускат такива простотии за реклами толкова агресивно, че накрая ти писва и телевизия да гледаш, после и тая работа с интернета.
Минах на мтел и сега всичко е наред.
 
От: От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

И аз ги гледам тези оферти и май ще се възползвам – време е да разкарам вече тоя Play Loop. Май за сега печели BOB – нямат договор, но никога не съм имал вземане-даване с тях и трябва да се уверя за скрити условия. Другият вариант е VIVACOM.

нямат скрити условия

само дето някои услуги са скъпи линк , като деактивация на гласова срещу 3.90 лв
но има начин без да плащаш с активация на един код

**004*0880# и натискате зелената слушалка
 
От: От: От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

нямат скрити условия

само дето някои услуги са скъпи линк , като деактивация на гласова срещу 3.90 лв
но има начин без да плащаш с активация на един код

**004*0880# и натискате зелената слушалка

тва със звездите така ли е? демек, ако го набера тоя код, ще ми махнат гласовата?
 
От: От: От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

тва със звездите така ли е? демек, ако го набера тоя код, ще ми махнат гласовата?

да изпробвано е
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

вивата са наплашени вдигнаха нета на 4гб

вива 14.90лв 1000мин към всички и 4гб нет
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Май за сега те водят, но имат май някаква уловка с нета – дневен и нощен план? БОБ все още не са пуснали нещо, явно не е узрял боба достатъчно още :wink:
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Май за сега те водят, но имат май някаква уловка с нета – дневен и нощен план? БОБ все още не са пуснали нещо, явно не е узрял боба достатъчно още :wink:

вивата загуби много с това,че хората не могат да преподпишат и се изнесоха към мтел
да има деление на интернета при вивата
боба е пуснат, само не са подновили страницата си.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Боб от вчера предлагат по офисите си новите планове. Няма проблеми и уловки с тях. Когато пожелаеш с 30 дневно предизвестие спираш договора. Интернета им за мен поне е най добър от останалите 2 оператора(боб го причислявам за Мтел) . Имайте предвид само,че след изчерпване на мегабайтите нета направо спира.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Това дали важи за вече подписалите?
вивата са наплашени вдигнаха нета на 4гб

вива 14.90лв 1000мин към всички и 4гб нет
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Това дали важи за вече подписалите?

не само, ако ти остават 3 месеца или си пуснеш нова карта.Ето затова хората бягат от вива към мтел.Защото още след 1вия месец,ако е излязла по добра оферта отиваш и минаваш на нея,а
след 6 месец може да минеш на по-нисък план.Явно мтел сега яко печели има и скрити промота.Питайте за локални промота.Дата смартс я дават за 7.74 с 40% намаление иначе програмата е 12.90.Програмата включва 100мин към всички и неограничени към 5 номера от мтел.Друго евала на Теленор,че въведоха даване на лизинг на телефони дори да не си техен 9месечен клиент.След тях го въведоха и мтел.За вивата имат изисквания .За сега боба е най удачен без договор и неустойки.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

В случая не е важно кой колко ти дава а дали ще можеш да го ползваш.
Мтел където съм нямат 3Г, глобул имат горе/долу а вивата си има почти навсякъде.
Както и казах на тея от глобул и без пари да съм при тях пак ще се преместя, просто нямам обхват.
 
Re: От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Както и казах на тея от глобул и без пари да съм при тях пак ще се преместя, просто нямам обхват.

Преди няколко дни ми звъннаха от Теленор и ме питаха дали не искам фирмени карти с много минути нет на максималната скорост. Аз ги контрирах с въпроса дали са си оправили мрежата и по-специално това велико 3G. Увериха ме, че са го направили, но нали се сещате, че веднага може да се провери като излезеш някъде около София и дадеш връзка 3G. Според вас дали са си го оправили. Виваком просто са си единственото решение за нет за мен, и сега гледам доста добре се включват както Мтел, така и предложенията на Боб. ;)
 
От: Re: От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Преди няколко дни ми звъннаха от Теленор и ме питаха дали не искам фирмени карти с много минути нет на максималната скорост. Аз ги контрирах с въпроса дали са си оправили мрежата и по-специално това велико 3G. Увериха ме, че са го направили, но нали се сещате, че веднага може да се провери като излезеш някъде около София и дадеш връзка 3G. Според вас дали са си го оправили. Виваком просто са си единственото решение за нет за мен, и сега гледам доста добре се включват както Мтел, така и предложенията на Боб. ;)

Здравей,
Ползвам Мтел от много време и съм много доволен. Относно Боб-да, те също са към Мтел, но не ми харесват там....
Препоръчвам ти горещо Мтел ако се чудиш...
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

В случая не е важно кой колко ти дава а дали ще можеш да го ползваш.
Мтел където съм нямат 3Г, глобул имат горе/долу а вивата си има почти навсякъде.
Както и казах на тея от глобул и без пари да съм при тях пак ще се преместя, просто нямам обхват.

прав си , аз затова мъкна 2 тела Вива и Мтел зада го комбинирам,Теленора изобщо не ги броя , защото навремето трябваше да излизам от офиса и да стоя до едно дръвче, за да има обхват.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

След ремонта на мрежата вече не ми се налага да излизам от нас да мога да говоря, но нета не дойде. За ден два имаше и после пак по старому
прав си , аз затова мъкна 2 тела Вива и Мтел зада го комбинирам,Теленора изобщо не ги броя , защото навремето трябваше да излизам от офиса и да стоя до едно дръвче, за да има обхват.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Аз съм на Глобул или както е сега Теленор... Имам огромна разлика в обхвата на 3Г-то... На някои места Мтел нямаше обхват, а тези теленорци си имаха 3г... Вие си преценяте, но лично останах приятно изненадан.
 

Горе