1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

при трансфер L след изтичане на договара таксата става 22.90 лв.,
а при XL 34.90 лв.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Договора като изтече промоционалните цени в момента ще изглеждат скъпи и ще предлагат още по добри само и само да те закачат пак на договор - Ако се заплеснеш да не преподпишеш ще изгориш с една две скъпи такси за назидание.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

В момента се случва това, което на запад (USA) го видях преди 10 години. Плащаш някаква такса и говориш, с който си искаш и колкото си искаш.
Тук ключовата стъпка е вече интернета. Който предлага най-качествен интернет ще привлече най-много клиенти. Не е далеч времето, когато няма да има 2000 МБ на максимална скорост и тем подобни, а скоростта постоянно ще е максимална.

Аз в момента съм на БОБ откакто излязоха. Доволен съм, не са ме лъгали в сметките. Плащам си 15 лв и 5 лв интернет и това е. Но интернета им не може да се сравни с този на другите доставчици, кофти им е нета, дано да пуснат по-хубав скоро време.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Има ли добри оферти за интернет на карти тип прима ?
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Има ли добри оферти за интернет на карти тип прима ?
Аз имах карта само с нет в глобул. Хванах някакво промо и ми беше 6 лева 4ГБ нет.
 
От: 1000 мин 2/3/4/гб нет ЗА 15 ЛВ от всички мобилни оператори!

Трябва ми като прима като се прибирам да имам нет - Мтел имаха такава програма за прима доплащаше се 10лв за 500мб и изтичат след един месец ползвал не ползвал -

Сега май я няма а са пуснали 2гб за 10лв но изтичат след 5 дни - което е голяма тояга
 
Вивател имат една такава предплатена мобилна за 15 лв., изтича след 10 дена.
 

Горе