1000mın+2гбнет само за 20лв

leonssss

Well-Known Member
Предложнието е страхотно от теленор, макар че някои не харесват този оператор
Да видим офертите, които ще бъдат равностойни на тази от другите оператори:)
http://www.telenor.bg/bg/private/plan/view/web-talk
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Така е, Блинки. Покритието им е много зле. Излизаш малко от града и започва да няма връзка.
 
Re: От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Така е, Блинки. Покритието им е много зле. Излизаш малко от града и започва да няма връзка.

Не само. И техниката им е супер зле. Мои познат работеше по клетките им и поддържаше там тези им машинарийки, че не знам как се наричат, та той беше изумен. ;) Там където тях ги няма Мтел и Виваком са си обикновено с пълен обхват. :) За това, като чуя за нет от тях и ми става някакво много странно. :)
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Аз нещо не разбрах за този план, за който говорим...в началото се появява надписа "Получаваш много минути към всички национални мрежи за разговори с приятели и мегабайти за свободно сърфиране.", а след това като кликна на "виж повече" и там вече не пише за "приятели", но пък навсякъде пише за "Посоченият брой минути, които могат да се ползват за разговори в роуминг в Европейски съюз, за абонаментен план Web&Talk, са валидни за"....
Това с 1000-те минути, дали е само за роуминг, или и за в БГ?
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Офиса където работя е почти на края на града (но е в града) и имах проблем с глобулския нет. Почти 1 месец се разправях с тях докато установят проблема. Накрая ми казаха, че на мястото където съм мрежата е слаба и се предвижда обновяване след 2018 г. (не съм много сигурен за годината, но не беше скоро). Накрая ми казаха сам да си преценя как да процедирам. Тъй като съм на договор няма как да го прекратя, та си траех. Ползвах мтелски, който пък си е бърз, но прекъсва постоянно и трябва да махам "флашката" и да я слагам пак за да ме свърже. След 1-2 месеца пак се върнах на глобулския (още бяха глобул тогава) и О, чудо. Нета беше прекрасен. Та и до ден днешен е така.
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Аз нещо не разбрах за този план, за който говорим...в началото се появява надписа "Получаваш много минути към всички национални мрежи за разговори с приятели и мегабайти за свободно сърфиране.", а след това като кликна на "виж повече" и там вече не пише за "приятели", но пък навсякъде пише за "Посоченият брой минути, които могат да се ползват за разговори в роуминг в Европейски съюз, за абонаментен план Web&Talk, са валидни за"....
Това с 1000-те минути, дали е само за роуминг, или и за в БГ?

1000 минути към всички в БГ, 100 от който могат да се използват за разговори до зона 2 и в роуминг в ЕС

А за зона 1 предполагам, че пак са само от тези 100 мин.
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

До преди месец на село нямах обхват камо ли 3жи. Но след ремонт на мрежата или там каквото правеха (получих смс) сега има пълен обхват +3жи. Има надежда, просто трябва да дойде и вашия ред, не вярвам да е чак 2018-та.
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Виваком пуснаха същото, но искат да се комбинира с друга тяхна услуга.
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Оферта на Мтел беше много добра не случайно я взех - неограничени минути и 10 ГБ нет
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

От трите оператора в БГ Глобул ми беше фаворит (щото много ме беше яд на мтел че бяха монополисти и сумати години пречеха да влезе втори оператор) Там ми е и фирмената група но и те много ме ядосаха напоследък - Не можаха за един от телефоните да ми дадат оферта с повече от 800 минути и се наложи да купувам Вивател карта с 2000 минути отделно че когато им се обадиш да ти променят плана на някоя карта и се почва едно ходене по мъките да ти се отще.

Вивател ме убиха - Аз незнам как въобще може да съществува такова нещо - Планът 2000 минути за 30лв не можеш да го купиш като фирма ?!?!?!?!?!?!?

Това за мене е дива дискриминация и съм убеден че не би трябвало да е законно - Това е като да си сложиш надпис на онлайн магазина че продаваш само на частни лица и че фактури на фирми не издаваш
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Ами ако е така, разхвърлям групата и минавам на частен план, ама няма мога да ползвам фактурата за разход, ей много са гадни
Къде да са оплача за дискриминация на фирма
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Каква група нали заминаваш за мазна Куба.

За какво ти е фактурата за разход като тя разликата е зверска - За фирма ми обявиха същият план около 60лв - И ДДС като си вземеш 10лв и данък печалба да спестиш от разходите ще ти стъпи на около 44лв - А за частно лице е 30лв - Реват някой да ги съди ама в БГ на никой не му се занимава
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Каква група нали заминаваш за мазна Куба.

За какво ти е фактурата за разход като тя разликата е зверска - За фирма ми обявиха същият план около 60лв - И ДДС като си вземеш 10лв и данък печалба да спестиш от разходите ще ти стъпи на около 44лв - А за частно лице е 30лв - Реват някой да ги съди ама в БГ на никой не му се занимава
Ами без бългфарска фирма не искам да става, а пък ме цакат и затова се дразня
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Внимавайте с тази тарифа, че след като изтече 24 м. период таксата автоматично става 49,99 лв. имайте едно на ум ако минете на него.
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

те всички промота на операторите са на този принцип
за 35лв от мтел имаш неограничени минути и 10гб нет, но след договора става 99.00 колко хора ще се прецакат
 
От: 1000mın+2гбнет само за 20лв

Внимавайте с тази тарифа, че след като изтече 24 м. период таксата автоматично става 49,99 лв. имайте едно на ум ако минете на него.

Тя и при 49.90 пак ми идва по евтина от на Теленора - там плащам около 25лв за 800минути и 1гб интернет

А пък и след две години я камилата я камилара - тогава може и да ми се молят да подпишем пак за две години на 24.90лв :)
 

Горе