15 години назад

radev

Well-Known Member
Ето това:
http://www.youtube.com/watch?v=PDufJHHtSns

ме върна 15 години назад във времето... в един друг живот.
Не гледайте видеото, няма общо със саундтрака. Само слушайте.
Който го познае (считайте го за абсолютно специален поздрав), ще се сети за какво става дума!
 
От: 15 години назад

аз преди 15 години не съм бил роден :d
 
От: 15 години назад

и аз така съм чувал но не мога да кажа нищо... не съм бил там :)
 
От: 15 години назад

ОК, явно аз съм от малкото дръти, който едно време са се зарибявали със Streets of Rage.
Това е игра за SEGA, ако знаете какво е SEGA.. И общо взето беше от мега класиките навремето.
 
От: 15 години назад

ОК, явно аз съм от малкото дръти, който едно време са се зарибявали със Streets of Rage.
Това е игра за SEGA, ако знаете какво е SEGA.. И общо взето беше от мега класиките навремето.

Нещо не се сещам... ама аз от SEGA-та имам малко спомени, поня че цъкахме Dune 2 и Sonic... ама повече си спомням игричките от Нинтендото... контрата, танкчетата, мариото, доктор марио и какво ли още не... сумати игри с които съм израстнал... разради това съм и толкова дефектен... те хората ходеха на вън и ритаха топка, а аз пред телевизора с играта (направо като днешните деца, дето не ги виждам по парковете).
 
От: 15 години назад

Елементът - ИГРА е основна част от "обучението" и съставна такава на креативността!
Малко съм пристра'стен може би, но такава е била системата по която съм учил до 7 клас - докато нормалните връстничета рисуваха ченгелчета и учеха таблици за умножение, ние се учихме да правим логически блок-схеми и декодиране на текстове.
Най-важното беше да играем и да се забавляваме!
 

Горе