150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

Доволни ли сте как НАП ви обслужва?

  • Качеството на обслужване е плюсдобро

    Votes: 0 0.0%
  • Качеството на обслужване е двойноплюсдобро

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    4

happyslacker

New Member
НАП-Варна посрещна 150-хилядния клиент с букет

Днес директорът на дирекция "Обслужване" при ТД на НАП-Варна Тодор Манев посрещна 150-хилядния клиент на местния офис с букет цветя.
Това бе Красимира Бобева, която работи като банков консултант и посети териториалната дирекция, за да и бъде издадено удостоверение за липса на задължения.
"По принцип ползвам електронните услуги, предоставяни от НАП, но днес ми се наложи ви посетя, за да ми бъде издадено удостоверение за наличие или липса на задължения. Очаквах да бъда обслужена любезно, но не и да бъда посрещната с цветя", сподели развълнувано Бобева, цитирана от Варна24.

"Правим всичко необходимо, за да осигурим бързо и качествено обслужване на варненци. Чрез системата за обслужване на клиентите следим натовареността на всяко работно място и при натрупване на граждани отваряме допълнителни гишета, за да бъдат те обслужени своевременно", заяви директорът на "Обслужване" Тодор Манев.

Министерството на истината съобщава, че средното време за обслужване на един клиент в офиса на НАП-Варна е 7 минути, което се счита за двойноплюсдобре. Министерството на изобилието допълва, че с парите събрани от данъци ще помага на гражданите (ако остане нещо след административните разходи по поддръжка на Европейската империя на злото).

Ако вашият отговорът на анкетата по-горе е престъпмисъл, моля останете пред компютъра си, до 5 минути ще дойде екип да ви арестува. Благодаря за съдействието.
 
От: 150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

Ако вашият отговорът на анкетата по-горе е престъпмисъл, моля останете пред компютъра си, до 5 минути ще дойде екип да ви арестува. Благодаря за съдействието.
Еееее, няма как да стане. Аз нощувам край лагерен огън при реката под върбата. Ползвам безжично-листопаден интернет от писито до стария ми макс-телефон. Ако додат, кучето ще ги залае и ще премина границата през реката. (Пък имам и вижибъл конекшън къмто главното роуд.) Оттатък пак има върби и ще си стъкна лагерен огън на закрито.

ПП
Хепи, гад, ти май не си си гласувал анкетата!? :clap:
 
От: 150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

Хепи ти верно май си от el mas grande mafioso de la NAPoli. Изпадна ми в очите.
 
От: 150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

ВНИМАНИЕ !!! Милиционер във форума !!! :oops: :shock:
 
хепито се бъзика с вас особено с последния отговор :) а това че от нап тръгна заради алън и това което пише за законите колко са неправилни направо отказва хората от адсенс :)

А аз това което пише бих го тълкувал по друг начин просто ви отказва от България защото България не е нормална държава, тук за да изкараш едни пари нещо дребно като блог за да си законен трябва да се регистрираш все едноче правиш по 50 000... В Испания един пич от форума беше проверявал за адсенс нищо не трябва да регистрира преди да мине 24000 евро на година приход... само да ги декларира в края на годината а до мисля 3000 евро е необлагаем до 8000 само 8% (за последното трябва да погледна пак че понеже не знам испански не ми от дестинациите) вчера писах за необлагаемите 7500 паунда на година в УК около до около 17000 лв те броят за беден... а цените са почти същите само наемите и услугите са на по високи...

Да не говорим да си купиш нещо от чужбина извън ЕС(ЕИП) редиш се на митницата с часове все едноче ще внасяш цял контейнер (то всъшност от към документи няма значение дали внасяш един часовник или контейнер с 10 хиляди часовника)... в англия ти го носят до вас и ако дължиш нещо на държавата го плащаш с карта на куриера на мобилен пос терминал.... простотия до шия е в тази дръжава

аз все си мисля че да се оправят нещата трябва ресет на системата тоест държавата да фалира тотал и от руините да се направи нещо свястно иначе няма да стане... тези който са на държавна софра (бюрокрацията) носят 40-50 че даже и 60 депутатски места на избори (при по-ниска избирателна активност) и никоя политическа партия няма да тръгне да прави промени и да ги загуби тези места на избори... :( тъжно но факт затова никой не прави реформи... трябва всеки да се махне и да си подаде декларацията че 183 дни извън България и да не е данъчно задължен тук че простотията е пълна...



Иначе и аз за майтапа да напиша, НАП ако им е писнало от досадници можеше заглавието да е 150 -хилядният клиент на ТД на НАП Варна спечели пълна данъчна ревизия.... направо да те е страх да идеш да ги питаш нещо...
 
Последно редактирано от модератор:
От: 150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

А къде са афилейт-маркетинг линковете :)
 
От: 150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

Ето откъде значи го е прихванал...а аз дълго се чудех :lol:
 
От: 150-хилядния "клиент" на ТД на НАП Варна спечели букет

Клипът и заглавието на песента имат дълбок смисъл, надявам се да го разберете. А за самата песен - винаги ми е харесвала. Поздрав :)

[video=youtube;LNBjMRvOB5M]http://www.youtube.com/watch?v=LNBjMRvOB5M[/video]
 

Горе