30 години на сцена - Веселин Маринов

Moko

Well-Known Member
В момента гледам концерта по бтв и мога да ви кажа две неща :
1. Залата се пръска по шевовете
2. Напук на всички хейтърски простотии, залата е пълна с МЛАДИ хора


Веселин Маринов е един от нашите най-големи певци, но нали тук е на мода да плюем хората ... :)
Фарт, ти си на ход - чакам си червеното.
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

Тук ще се съглася с теб,но с едно огромно НО

Знаеш ли каква е разликата между нашите звезди от миналото и Мадона примерно?

Давам Мадона за пример, защото тя е жената, която е в топа около 40 години вече, разликата е, че тя може да се адаптира и винаги се е адаптирала с последните музикални тенденции, и за пример ще дам това. Та докато Мадона например е идол за много млади хора, нашите стари певци и певици си продължаваха да творят стари песни от преди 40 години, а това директно е равносилно на провал. Важно е винаги да можеш да се адаптираш : )

Преди в шоуто на Слави( това за споровете ) - имаше един човек, който каза, че се занимава с анимация, но нямал работа защото не искал да се научи на компютър > пример за провал заради новите неща, които отказва да приеме, та човека си рисува по стария начин = провал. При музиката е същото, ей ти Мадона за пример, тя винаги се адаптира от 40 години към последните музикални тенденции за разлика от нашите, които продължават със старите шлагери.



[video=youtube;cItHOl5LRWg]http://www.youtube.com/watch?v=cItHOl5LRWg[/video]
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

Абе сега пуснах ТВ-то, Веско потния много се е попотил :lol: , не че е нещо странно за него де, та когато някой продължава да пее шлагери в стил "преди 40 години" нормално да няма много фенове и да има хейтъри.
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

[video]http://vbox7.com/play:a8fbbf8e[/video]
ей каква разлика в публиката, ей затова трябва адаптация
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

Цецко беше там, да.
Форт, мисля, че е доста некоректно да сравняваш Мадона и Веселин Маринов, тъй като са от различен калибър, като цяло. Мадона е къде-къде по-напред като гласови възможности. Иначе за развитието си прав, но пропускаш нещо - в България трябва да започнат да пеят чалга, че да са "в крак с модата" , което е немислимо. А и честно казано песните в стария стил ми харесват повече, отколкото повечето нови бг поп песни. Като изключим Графа, който прави нещо по така, някой друг? В България не останаха певци, повечето станаха шоумени и се правят на шутове, само и само да са на сцена и да не стоят гладни.

А между другото не мога да разбера, защо продължават да го бъзикат за това, че се поти?

Ето, вижте тука :
http://www.youtube.com/watch?v=8bOC1Do-kWI
http://www.youtube.com/watch?v=zBUJztI884M

Няма как да не се изпотиш, ако наистина пееш. Или пък Бруно Марс и Фреди Меркюри също са дефектни :)
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

лошо няма всяко поколение си има любими изпълнители :)
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

Moko, солена влага нека те облива. :lol:

[video]http://www.vbox7.com/play:8863f498[/video]

530250_10150609975906256_278427226255_9541439_1060  755386_n.jpg
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

Вецку потното :lol:
421075_235028373248297_114788521938950_500713_2085066890_n.jpg
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

талантлив е. някъде бяха писали, че слага найлони за да се изпотява..
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

И аз съм му фен :) Уникално творчество...
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

harkon, порови се в youtube на големи концерти , на големи изпълнители и виж, дали не се потят и те? Дал съм два линка - Бруно Марс и Фреди Меркюри. И двамата са певци, особено втория. И двамата се потят като коне. Защо ли? Защото са първи братовчеди на Веско Маринов ли?
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

Кой ви е любим? Четете :lol:



Над 300 жени са пострадали на концерта на Веселин Маринов. Пострадали, пострадали и се успокоили.


Каква е разликата между Веселин Маринов и терорист?
Терористите имат симпатизанти.



Веско Маринов се хвали на свой приятел:
- Вчера се върнах от Сомалия. Направих благотворителен концерт в помощ на децата там!
- Браво, Браво! Нека видят, че има и по-страшно от глада…



Веселин Маринов зарадва свойте почитатели с новия си албум. Дискът не се отваря и не се чете.



Пиян металист се прибира рано сутринта след сериозен нощен запой и клатушкайки се извиква:
- Мамо,веднага ми пусни Веско Маринов ...ама бързо!
Майка му: Чакай сине,ти не слушаш такава музика???
- Не бе,просто спешно трябва да изтрезнея!



Музиката на Веселин Маринов е единственият и най-сигурен начин да държиш Чък Норис далече от себе си.



Има 100 крака с 10 зъба-Що е то?
-Концерт на Веселин Маринов



- Нали знаете колко е световният рекорд по хвърляне на диск? 2.5 километра - дискът е на Веско Маринов!




Лилипут среща Веско Маринов: - Веско, приятелю, израснах с твоите песни!




Питат Радио Ереван:
- Какво е по-страшно от концерт на Веселин Маринов?
- И ние се опитваме да разберем това - отговорило радиото.




Главните причини за смърта в България: 1.Инфаркт; 2.Рак; 3.Веселин Маринов



Концертите на Веселин Маринов имали лечебни свойства - сакатите ставали и тръгвали да си ходят.



Веско: - Майсторе, мазето ми се наводнява!
- Това не е вода, а пот!




Фен към В.М:
-Вчера Ви купих диска!
-Аааа, ти ли си този?



След третата световна термоядрена война останали само хлебарките и Шер. Тогава по света зазвучала новата песен на Веселин Маринов и животът на земята напълно свършил.



Каква е приликата между гръмотевицата и Веселин Маринов?

Че и за двете никога не се знае къде ще ударят.




Има само двама певци, по-страшни от Веселин Маринов. Двама като него.
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

harkon, порови се в youtube на големи концерти , на големи изпълнители

И да се поровя, няма да намеря такива на Веско.
 
От: 30 години на сцена - Веселин Маринов

harkon, порови се в youtube на големи концерти , на големи изпълнители и виж, дали не се потят и те? Дал съм два линка - Бруно Марс и Фреди Меркюри. И двамата са певци, особено втория. И двамата се потят като коне. Защо ли? Защото са първи братовчеди на Веско Маринов ли?
39915_479420278975_349638308975_6683237_555746_n.jpg

:clap:
 

Горе