3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6100 ,мнения плс

От: 3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6100 ,мнения плс

Аз бих те посъветвал въобще да не си взимаш 3д... четох доста когато по коледа трябваше да си купувам ТВ.В крайна сметка си взех плазма Панасоник G30 за 2300 лева 50 инча. И съм доволен от избора си :) Търси из гоогле има теми където сравняват телевизори , марки , цени , качества - бях намерил едни теми от по 40 страници , мнения .Провери дали хората , които са си го купили са доволни и какви проблеми може да има.
Гледай в магазина да ти дадат не разпечатана бройка , че има мостри където са ги надупвали в магазините на макс и ги дават с 5 % намаления....
 
От: 3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6100 ,мнения плс

И аз четах за 3д и накраят се отказах. Взех един LED Sharp, имат екстри като записвачка което си е плюс и 3 години гаранция а не какво останалите 2.
До колкото разбрах също, Sharp са били първите които са открили LED телевизорите. За сега не е мръднал но е още много нов.
 
От: 3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6100 ,мнения плс

аз лично в нета не можах да намеря отзиви за тоя модел може би е пресен все още и е 2012 модел

и тоя френд дето иска да си го купи и той търси ....

но благодаря все пак за отговорите...
 
От: 3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6100 ,мнения плс

Вандерер, най-добре да поразтърсиш и пишеш във форума на сетком - там има много начетени люде и със сигурност ще ти дадат добри съвети
 

Горе