403 Forbidden на репутациите

nsevimov

Well-Known Member
Здравейте, получих известие че съм получил репутация на коментар. Лошото е че не мога да вляза да видя каква репутация съм получил защото ми дава грешка 403 като цъкна на известието. Това е линка
 
Последно редактирано от модератор:
От: 403 Forbidden на репутациите

и при мен е така
докато оправят проблема, ползвай - predpriemach.com/usercp.php
 
Последно редактирано от модератор:
3.39 започнах местенето в в 4.05 го приключих и след туннин и натроики до 6:30 включително рераитс и секюрити рулз ала мод секщрити за рераитса :)

обаче опън лайт спиида цепи мрака

е и сега ще го оправя само да си изпия какфето... ако има още проблеми пишете в темата
 
Оправено :) ако има други бъгове по форума моля пишете

Линка който беше споменат от първото мнение все още връща 403.
Код:
http://www.predpriemach.com/usercp.php?#reprecv

А иначе поне за мен форума е малко по-муден от преди. Не знам дали е само при мен този проблем, но отговора от сървъра се бави доста повече от преди.
 
значи част от защитата е да не дава да се отварят поредици като ?# едно след друго и няма да се модифицира защитата :)

просто промених линка в таба за нотификация да показва да е usercp.php#reprecv

и си работи перфектно predpriemach.com/usercp.php#reprecv


малко по муден е заради клаудфлеър и хейтърите... иначе си е в канада в друг дата център
 
Още няколко бъга при опит да се добави снимка към публикация.

При опит да я добавя като атачмънт от урл и да се запамети на сървъра получавам следната грешка:
Код:
<br/><strong>Fatal error:</strong> <ul><li>Could not create file system directory to hold your attachment.</ul>Unable to proceed with save while $errors array is not empty in class <strong>vB_DataManager_AttachmentFiledata</strong> in <strong>[path]/includes/class_dm.php</strong> on line <strong>849</strong><br/>
При опит да я добавя директно във форума от моят компютър пък ми излиза това (скрийншот):
http://prikachi.com/images/765/6538765Z.png
 
От: Re: 403 Forbidden на репутациите

готово :) ако някой види нещо друго да пише :)

раздавам репутации за видяни бъгове

Здрасти! Дали ще получим репутация или не това не е от значение. Важното е че форума който събира всички нас тук го има и работи с пълна сила. :)
 

Горе