768977-и ден протести срещу управляващите!!!

leonssss

Well-Known Member
Протестиращите срещу правителството в столицата блокираха движението в района на площад "Независимост на Марс".

Протестиращите освиркват, развяват български знамена. Част от тях носят флагове на Междугалактически съюзи.

През Министерски съвет и пред Президентството са се събрали стотици души.

По данни на галактическата полиция около 20 ч. около 200 протестиращи са се събрали в района на марсианската совалка пред Министерски съвет в центъра на София. Няма данни за инциденти или нарушения на обществения ред. Полицейските екипи продължават да се грижат за сигурността на протестиращите

Някои от протестиращите бият на тъпани, други са дошли с ъс спидери и междугалактически кораби.

На плакат под образа на Васил Левски пише: „Още ли да чакаме - 768977 дни - Това ли е държавата - Антинародомарсинци - Всички вън - Къде ни водите -Галактически боклуци”. Надписът прочетен вертикално оформя искането на протестиращите - ИСКАМЕ НА МАРС.

Има засилено полицейско присъствие в района. Сградата на Министерски съвет е заградена с метални заграждения.

Обстановката е спокойна.

сатурн ХАБЕР година 3078г. район Земята локация Балкански остров!:|:wink:
 
От: 768977-и ден протести срещу управляващите!!!

Каква е тая тема? Хомористична, саркастична или каква? Бил съм на 10-на протеста и мога да кажа, че чувството, което те обзема е гордост. Горд съм, че имам такива съграждани.
Простестиращите са най-ценното, което ни е останало в годините на тоя скапан преход. Цялата младост ни ограбиха нашите любими "политици", така че трябва ясно да им заявим, че ще ядат хурката, ако не внимават какво правят.
Ако продължаваме с овчедушието, ще си заслужаваме напълно мизерния живот, в пъти по-различен от европейските ни набори.
 
От: 768977-и ден протести срещу управляващите!!!

Аз протестирам против президентчето на конци. След като го разкараме и се избере нов президент, тогава ще искам и нови парламентарни избори, но не и преди да има нови президентски избори
 
От: 768977-и ден протести срещу управляващите!!!

Аз протестирам против президентчето на конци. След като го разкараме и се избере нов президент, тогава ще искам и нови парламентарни избори, но не и преди да има нови президентски избори
Само да не върнем някой като Първанов, че жална ни майка.
 
От: 768977-и ден протести срещу управляващите!!!

Аз протестирам против президентчето на конци. След като го разкараме и се избере нов президент, тогава ще искам и нови парламентарни избори, но не и преди да има нови президентски избори

кой да изберем? този път някой от БСП ли?
много ми е смешно някой като заговори за президента - разбира се, че е от ГЕРБ и ще работи за тях
така би направил "и ловец съм, и рибар съм"

%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B8-%D0%9F%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
 
От: 768977-и ден протести срещу управляващите!!!

Каква е тая тема? Хомористична, саркастична или каква? Бил съм на 10-на протеста и мога да кажа, че чувството, което те обзема е гордост.
Какжа гордост за толкоз дни да бяха напражили пуч преврат и какво ли не щяха да се сменят и да се направят нови избори а то какво е?
кучето върви кервана лае:)
 
От: 768977-и ден протести срещу управляващите!!!

Абе и Роджър Уотърс ни подкрепи! Изписа "Оставка" на концерта!
Ще си лаят, доде не разлаят нас. Радикализираме се. Заредил съм се с пиратки за 4-ти септември. Ще пукаме яко!:evil:
 

Горе