AdSense полудя: Нон-стоп маркира публикациите, като "Съдържание за пълнолетни: Сексуално съдържание"

Cromwell

Member
Здравейте,

От три дена имам проблем с АдСенс. Преди два дена всяка статия, която публикувах ми излизаше след това в Центъра за правила - Съдържание за пълнолетни: Сексуално съдържание и ми налагаше Ограничено търсене. Обаче в статиите няма абсолютно никакво сексуално съдържание, още повече, че тука става дума за официално изказване на президент и премиер. Въпреки това дума по дума ги проверявах и се чудих, къде може да е това сексуално съдържание. Подадох заявка за 4 статии да бъдат прегледани, като преди това ми обясниха, че съм имал право на 200 такива заявки за година и тогава станаха 196. След няколко часа започнаха да изчезват статиите с нарушения и вчера всички "нарушения" изчезнаха. Дори ми изпратиха от АдСенс писмо, че нямало нарушения вече. Днес обаче пак се почна. Пусна нова статия и след час има нарушение за сексуално съдържание. В същото време сайтът е за новини и политически коментари, и въобще такова съдържание не е допускано. Отделно на сайта се въртят само реклами на АдСенс. Това, което ми направи впечатление, че сега като пусках пак за проверка и заявките, на които имам право не бяха 196, а 200. Тоест нещо им има в системата на АдСенс. Такова нещо случвало ли ви се е?
 
Здравей,

Не е голям проблем, не се притеснявай толкова. ( Стига реално съдържанието да не е със сексуално съдържание )
Нищо и няма на системата.
 
Прегледа ли си кода, да нямаш нещо, което не виждаш, но бота на адсенс вижда. Някаква връзка или нещо такова.
 
Здравей,

Не е голям проблем, не се притеснявай толкова. ( Стига реално съдържанието да не е със сексуално съдържание )
Нищо и няма на системата.
Здравей,

Никога не съм публикувал сексуално съдържание.


Прегледа ли си кода, да нямаш нещо, което не виждаш, но бота на адсенс вижда. Някаква връзка или нещо такова.

Не виждам никакъв външен линк водещ към нещо подобно. Всъщност и преди ми се е случвало такова нещо, но е ставало само за една статия, а сега за по няколко. В същото време, като подам заявка за преглеждане на проблемните статии и след това идва отговор, че не са открити нарушения. Тоест, ако има нещо в кода, то би трябвало и по време на проверката да го засече, поне според мене.
 
Здравей,

Никога не съм публикувал сексуално съдържание.




Не виждам никакъв външен линк водещ към нещо подобно. Всъщност и преди ми се е случвало такова нещо, но е ставало само за една статия, а сега за по няколко. В същото време, като подам заявка за преглеждане на проблемните статии и след това идва отговор, че не са открити нарушения. Тоест, ако има нещо в кода, то би трябвало и по време на проверката да го засече, поне според мене.

Само си разсъждавам.... Сега се сещам, че навремето имах една новина със заглавие включващо 18+, като ставаше въпрос за замъглени снимки на едно куче с отрязани крака, та бота на адсенс си беше въобразил, че имам Съдържание за пълнолетни: Сексуално съдържание в сайта и така по същия начин ме тормозеше. Също и една фраза "игри за възрастни", където пак така беше станало. Огледай да не си пропуснал нещо такова някъде из новините. Все има нещо, тези неща не стават случайно. Не се предоверявай на прегледите, защото обикновенно се правят от неграмотни пакистанци и индийци.
 
Само си разсъждавам.... Сега се сещам, че навремето имах една новина със заглавие включващо 18+, като ставаше въпрос за замъглени снимки на едно куче с отрязани крака, та бота на адсенс си беше въобразил, че имам Съдържание за пълнолетни: Сексуално съдържание в сайта и така по същия начин ме тормозеше. Също и една фраза "игри за възрастни", където пак така беше станало. Огледай да не си пропуснал нещо такова някъде из новините. Все има нещо, тези неща не стават случайно. Не се предоверявай на прегледите, защото обикновенно се правят от неграмотни пакистанци и индийци.

Преглеждал съм ги по няколко пъти дали може да има нещо такова. Мисля си, че може някой да ме докладва умишлено, или да са пуснали някоя реклама в АдСенс със секс и ботовете им да я прихващат. въпреки, че такава не виждам за момента. Иначе страното е, че въпреки, че са ограничени рекламите на въпросните страници, то те си вървят.
 
problem.jpg


Може би открих какъв е проблемът, но не знам какво да правя оттук нататък. АдСенс пускат реклами със сексуално съдържание и след това ботовете им го регистрират, като нарушение.
 
problem.jpg


Може би открих какъв е проблемът, но не знам какво да правя оттук нататък. АдСенс пускат реклами със сексуално съдържание и след това ботовете им го регистрират, като нарушение.

Има логика, въпреки че е доста странно... Тоя текст не съм сигурен дали го възприема, като част от сайта. Може и това да е.... Като махнеш невъзможното, значи е това, което остава :)
 
Има логика, въпреки че е доста странно... Тоя текст не съм сигурен дали го възприема, като част от сайта. Може и това да е.... Като махнеш невъзможното, значи е това, което остава :)

Предполагам, че е това, но ще видим. Активирах в АдСенс центъра за преглед на реклами, но още никакви не са се показали. Та ако се покажат, тази реклама би трябвало да намеря начин да я блокирам. :)
 
От рекламите е случвало ми се е... но не и от реклами на адсенс а на други мрежи след като ги премахнах нямах тоя проблем :)
 
А бе всички ли си получихте парите от Адсенс по WU. До сега от толкова години на 22-о число винаги баланса ми е бил изчистен, а днес няма плащане и е притеснително...
 
А бе всички ли си получихте парите от Адсенс по WU. До сега от толкова години на 22-о число винаги баланса ми е бил изчистен, а днес няма плащане и е притеснително...
Имаше новина, че Google Adsense спира плащанията през Western Union. Или още работи?
 

Горе