Adwords ограничение

danko6

Well-Known Member
Имам Adwords ограничение понеже генерирах малко думи с keyword tool-а и понеже го правех с един софт и съм се заплеснал, та програмата ми е генерирала доста думички и съм взел и ограничение и в момента не мога да генерирам повече :D :D
Знаете ли колко време ще продължи това ограничение, че бая часове си навътре вече :)
 
От: Adwords ограничение

Изчистих,смених и пак не става проблема е от ip-то,пък и ip-то не мога да си сменям,а 24 часа отнесох на ограничението вече :D :D
 
От: Adwords ограничение

На мен мисълта ми е ще ми махнат ли това ограничение и ако да след колко време ,че е много гадно така с него :X
Сега пак пробвах и още си стой :(
 
От: Adwords ограничение

На мен мисълта ми е ще ми махнат ли това ограничение и ако да след колко време ,че е много гадно така с него :X
Сега пак пробвах и още си стой :(

Махат го :) И аз си го бях блокнал, бях го зарязал няколко дни и ми го изчисти
 
От: Re: Adwords ограничение

можеш с проксите скреип бокса ще ти генерира лист може да си ги полваш и в браузъра...

Като цъкнеш да ти изкара резултаите в браузъра и ти изписва, че си с нещо автоматизирано и си блокнат :) Пробвай с нов профил :)
 
ама вие логнати ли търсите ?

Аз ползвам логнати услуги само при необходимост понякога със седмици като нямам активна кампания не се логвам в никакъв Г акаунт ?
 
От: Re: Adwords ограничение

ама вие логнати ли търсите ?

Аз ползвам логнати услуги само при необходимост понякога със седмици като нямам активна кампания не се логвам в никакъв Г акаунт ?

Ако не си логнат иска качпа :) А и програмата е по-лесно да не ги попълва
 
От: Adwords ограничение

Сега съм с нов профил и си бачкам, тия дни ще пробвам пак стария, да видя какво ще стане :D
 

Горе