Affiliate сайтове

C.Cenov

Well-Known Member
Някой знае ли що годе добри и плащащи aff програми за outdoor мебели/техника? За usa ме вълнува.
 
В ShareASale бях мяркал някаква такава с доста скъпи стоки.
 
Май ще е нужно да видиш нещо в Commission Junction. Аз не се сещам за подходяща, камо ли да съм я пробвал и да потвърдя, че всичко и е ОК - от плащане до конверсии и съпорт. ;)
Това за първи път го виждам.
Работи ли подобно на AdSense или е нещо друго?
 
Amazon & Ebay
Там не са ли малки комисионите?

Това за първи път го виждам.
Работи ли подобно на AdSense или е нещо друго?
Това е може би най-голямата, която има. Работи на принципа на ShareASale. По-скоро е някакъв посредник между производителите и афилиейтите, тези, които нямат индивидуални афилиейт системи и програми, разчитат на CJ да стане връзка. Доста са добри, ползвали сме ги през годините и са точни. ;)
 
Там не са ли малки комисионите?


Това е може би най-голямата, която има. Работи на принципа на ShareASale. По-скоро е някакъв посредник между производителите и афилиейтите, тези, които нямат индивидуални афилиейт системи и програми, разчитат на CJ да стане връзка. Доста са добри, ползвали сме ги през годините и са точни. ;)
Звучи nice :)
лесно ли се интегрира?
 
Звучи nice :)
лесно ли се интегрира?
Да, имаш си афф. линкове, уиджити, доколкото си спомням. И всеки включен публишър - своите материали, доколкото си спомням. Сигурен съм, че има новости, с които не съм на 100% запознат, но определено е доста приятна платформа. С годините може да се променили и начина на включване на всеки публишър, както и това кой публишър или едитор от CJ одобрява някой афилиейт, за да промотира даден публишър. Не съм се запознал с новите неща. А то сигурно има такива.
 
Да, в някои категории комисионната е по-ниска, но пък шанса за продажба при тях е по-голям, понеже са добре познати платформи на всеки. Аз не ги ползвам, но през годините съм попадал на някои доста сполучливи афилиейт сайтове пълни с техни рекламки.
 
Хората разчитат най-вече на познати брандове, добрите платформи остават единствено и само за самия афилиейт. Крайният клиент не разбира за тях въобще. Освен, ако самия търговец не се е похвалил на сайта си, че има аф. програма, минаваща през платформата. ;)
 

Горе