Apple Iphone 4 oт ebay!

eshk0

Member
Колеги искам да си купя Iphone4 от ebay, но не съм купувал нищо оттам до сега.
Незнам какво да гледам в iphon-a за да не е фалшив от тия китайските :) гледам има някакви за 450$ (други втора са май по 250-300$)
Ако може дайте някаква идея :)
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

За тия пари трябва да е оригиналдъ.
Освен цената и описанието гледаш и репутацията на продавача.
И май друго няма... Ако решиш се мяташ.
Без парашут.
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Не ти препоръчвам. Ако все пак си се запънал гледай репутацията, да не пише refurbished, всички спецификации да са като на оригиналния. И накрая пак се надявай да не ти пратят нещо лошо.
Успех.
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

За 600 лева може и от тук да си купиш втора ръка

много са за втора ръка, в момента масово носят от Англия за 400 - 450 лв., поинтересувай се от хора който се връщат от там, вземат ги от операторите чисто нови и на изплащане и не ги плащат после, а не теб ти го дават изгодно.

иначе може да вземеш от глобул на изплащане за iPhone 4 8GB черен, бял 32,88 лв. на месец
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

И аз имам потане за този Apple Iphone 4, даже не е нужно да е S. Идеята е, ако се вземе от да кажем UK-ския Amazon или eBay, дали ще се успее да се подкара с тукашните SIM карти и най-вече дали ще работи на същите честоти като на нашите мрежи. Въпросите са ми предимно подбудени от факта, че това беше проблем №1 преди време със старите телефони. Аз даже не съм толкова алчен и бих се сдобил с един Apple Iphone 3, който реално би ми вършил същата работа.

Знам, че и тук мога да си го купя Apple Iphone 3, втора ръка, но при тези телефони ми е малко притеснително, ако не е от познат. Все пак това е доста чувствителна техника, пък и знам, че Apple като цяло няма да се прецакат и реално ако нещо не толкова малко се счупи ремонта ще се равнява на нов телефон. Умните копмании така го правят. :)
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

И аз имам потане за този Apple Iphone 4, даже не е нужно да е S. Идеята е, ако се вземе от да кажем UK-ския Amazon или eBay, дали ще се успее да се подкара с тукашните SIM карти и най-вече дали ще работи на същите честоти като на нашите мрежи. Въпросите са ми предимно подбудени от факта, че това беше проблем №1 преди време със старите телефони. Аз даже не съм толкова алчен и бих се сдобил с един Apple Iphone 3, който реално би ми вършил същата работа.

Знам, че и тук мога да си го купя Apple Iphone 3, втора ръка, но при тези телефони ми е малко притеснително, ако не е от познат. Все пак това е доста чувствителна техника, пък и знам, че Apple като цяло няма да се прецакат и реално ако нещо не толкова малко се счупи ремонта ще се равнява на нов телефон. Умните копмании така го правят. :)

Ако не е кодиран - Да, ако е кодиран зависи с коя версия на радиото е. Ако не е на 5.0+ радиото може да се наложи да си купиш gevey за да работи тук.
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

много са за втора ръка, в момента масово носят от Англия за 400 - 450 лв., поинтересувай се от хора който се връщат от там, вземат ги от операторите чисто нови и на изплащане и не ги плащат после, а не теб ти го дават изгодно.

иначе може да вземеш от глобул на изплащане за iPhone 4 8GB черен, бял 32,88 лв. на месец

Крадената стока... винаги е по-изгодна. И по тази причина в БГ няма да има безплатни, скъпи телефони при подписване на план, щото в БГ е пълно с "търговци"



Тези цени от US ebay ли са?! Цените от US ebay za USED, UNLOCKED (по различни начини) почват от 400$...
ebay.com/ctg/Apple-iPhone-4-16GB-Black-Unlocked-Smartphone-/99984735?_catref=1&_dmpt=Cell_Phones&_pcategid=9355&_pcatid=801&_trksid=p5360.c0.m2000019#


Моя съвет е първо да разгледаш БГ пазара и конкрето телефоните купени от БГ оператор с гаранция

iphone-bulgaria.com/forum/viewforum.php?f=26
bgiphone.com/classifieds/category/2-apple-iphone/page__sort_key__date_added__sort_order__desc

Цена от 650-750лв за 16ГБ е ОК (зависи все пак от състоянието)

И много трябва да се внимава дали е джейлнат, как е джейлнат, пази ли се оригиналния бейзбанд и какъв е оригиналния бейзбанд... защото някой не могат да се отключат, а и гаранциите отпадат. :)

Не каза с кой оператор ще го ползваш.. ще ти трбябва microSIM

пп. Ако решиш за чисто нов iphone 4 8GB...през Глобул излиза най-добре
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Ако не е кодиран - Да, ако е кодиран зависи с коя версия на радиото е. Ако не е на 5.0+ радиото може да се наложи да си купиш gevey за да работи тук.
ХАХАХАХАХ, за това говорех и аз. :) Иначе до сега да съм се обзавел с телефони от чужбина. Тукашните и в тези цени се оливат. Един път с телфоните, един път със сметките. Аз се чувствам все едно печеля като европеец с тия разходи дето ги имам. :)

За това аз имам закон - телефон до 300 лева. Това е. Защото това е само телфона, и второто - стане ли дума за телефона все едно съм с жилирани ръце. Сегашния ми изглежда като циркова арена след пирамида от слонове.

Ако има тънки Apple Iphone 3 или 4, аз съм на линия. :) Сега ще се разровя из ebay UK да видя за какво иде реч, поне при 3-ките.
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Вие не разбирате от телефони :0)

Не ви ли писна от тия смартфони и глупости...
Я вкарайте по един соним за да сте пичове :)
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Вие не разбирате от телефони :0)

Не ви ли писна от тия смартфони и глупости...
Я вкарайте по един соним за да сте пичове :)

Е за какво ти е тая тухла?
А аз имейл кореспонденцията си я водя само от телефона / ipad-a. Пуш мейл, получавам си пощата на мига ... Проверям си форумите / сайтовете, проверявам си vps-ите ... всичко от телефона ...
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

тухла?
леле с кви хора ми се налага да говоря :)


не съм имал по убав телефон.
а винаги обичам да имам нещо различно от масовката.

нали имаш/м пад за къф чеп ти е смартфон
отделно лаптопи и глупости
аз телефон а го ползвамс амо да говоря
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Я напиши у нетя или у тубето SONIM XP5300

и гледай как го тромозят гадовете :)

па йфоня като го ритна и ши замина
имам два ифоня ще ги махам
и ламята го заеба не и хареса нещо

и аз го махнах щото ползвах самсунгери с две симки

ама нали си падам по големите работи :) и търся възможно най големия телефон

но след една моторола имах забравих и модела огромна беше... всичко бледнее един от първите 3г май беше нещо ама замярвах едни мангали с нея и се потроши

първо го мецнах с едно шише кола 500 мл
тоя нищо му няма наведе се взе колата и търти да бяга ма кат го махнах с телефона той половин кило и той и изтърва колата :)
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Знам ги сонимите от година и нещо, знам че е неубиваем :)
Аз съм си доволен от iphone, а ipad-a не го разнасям навсякъде с мен :)
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

бе аз не съм го мъчил да го чупя, ама не съм зареждал батерия откак съм го купил.
пишат че до два месеца стенд бай държи...
а ифона ходиш със зарядното ако го ръчкаш
не е лош ифона щото даже и камерите мога да си следя с него.
ама нали затова са таблетите и нетбуците
телефона си е телефон искам от него да не се чупи като пада да му държи батерията и да е чист сигнала.
нали затова има хиляда вида телефони за всеки според изискванията
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

Изчакайте да изкарат 5-цата това 4S е някаква междинна глупост ...
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

бе аз не съм го мъчил да го чупя, ама не съм зареждал батерия откак съм го купил.
пишат че до два месеца стенд бай държи...
а ифона ходиш със зарядното ако го ръчкаш
телефона си е телефон искам от него да не се чупи като пада да му държи батерията и да е чист сигнала.
Еми да ти кажа моя Nokia E71 на всеки 2 дни го зареждам, а грам не се пукам от говорене. Ако ще е така, по-добре е един iPhone 3 - поне няма да ме е яд за какво ми пада батерията. :) То реално една батерия трябва да сменя, но все се каня и телефона да тръгне по това направление, та за това.

Интересно е, че много хора започнаха да ръчкане не само форума, но и всичко през телефоните си. Верно, че не става да му оправиш html-a на някой сгрибан сайт на съврър в Америка, но пък докато си чакал някъде не ти ли се искало да драснеш 2-3 поста някъде или да шернеш къде си? С обикновенит телефони е възможно, такива като моя сегашния, само да четеш, писането на кирилица е нещо много далечно за тези телефони, да не говорим колко е тегаво с пощите - предимно за отговаряне. :)

Аз лично не се виждам с нотбук да се мъкна насам натам, виж телефона е по-добре. :)
 
От: Apple Iphone 4 oт ebay!

ами защо не.
примерно аз като ходя някъде с крокодила
и хакам таблета в дамската и чанта.

и това 11 инчовото на апле лаптопче е супер яко

аз по рано разнасях с мен едно вайо тт 10 инча малко и сладко батерия пет часа и вградена дупка за сим карта
ама го строших
нетбуците са малки и удобни за носене особено ако имаш с теб муле с голяма дамска чанта;)
то пак е до желание и удобство
на смартфон с този малък екран... не става и батерията издъхва бързо
ако си фен да да ръчкаш тампо това малкото екранче
то за малки пръстета
 

Горе