boykostov org и info

От: boykostov org и info

Добре де, gangster, нека аз ти дам един казус:

От една страна имаш сините и Бойко, но ако не гласуваш бабичките ще отидат да пуснат бюлетини за БСП, а ще минат и пълните с турци рейсове да гласуват за ДПС.

И в крайна сметка кво? Да ни управлява пак серГЕЙ?

Или може би ДПС, че 500 години иго ни бяха малко???
 
От: boykostov org и info

Добре де, gangster, нека аз ти дам един казус:

От една страна имаш сините и Бойко, но ако не гласуваш бабичките ще отидат да пуснат бюлетини за БСП, а ще минат и пълните с турци рейсове да гласуват за ДПС.

И в крайна сметка кво? Да ни управлява пак серГЕЙ?

Или може би ДПС, че 500 години иго ни бяха малко???

Аз не съм казвал да не се гласува и не омаловажавам гласуването. Просто тази работа с гласуването прераства в някаква мания и едвалине ако не се гласува ще се срине света. Аз също ще отида да гласувам са Бойко за да не спечелят ДПС и БСП, но това няма да промени нищо и ще си мизерстваме независимо кой ни управлява-това не ми харесва.

Че те автобусите от турция не ги ли забраниха?
 
От: boykostov org и info

Тук като чета някои мнения , започвам да си мисля че е социолозите в България са наистина хората изкарващи лесни пари за сметка на ултра комерсиалното ни общество и начин на мислене.
Ок всеки може да гласува за който си иска "Царят" комарджия преди време направи медиен бум и при перфектната подготовка от тогавашната опозиция се стигна до въпросната тройна коалиция. Постфактум обезверяването на народа продължаващо и до ден днешен даде категорични резултати на избори за кметове , общински съветници , Евро депутати и т.н. може би стратегия която принципно заслужава уважение заради хитрият подход към случващото се.
Явлението Атака с вожд Волен Сидеров видимо копиращ западен модел на уж националистическа партия отстояваща патриотични интереси и временно използваща услугите на някаква псевдо телевизия - привлече сериозен контингент от потенциални избиратели. Бойко Борисов за който всичко написано ще бъде малко е поредната авантюра на иначе капитулиралият избирател който вижда алтернативата в негово лице точно по същият модел както с НДСВ и Атака чийто много техни привърженици в близкото минало се отказаха лесно от псевдо каузите които си мислеха че защитават.
Аз призовавам всеки на който му пука за България , за децата си , за родителите си , за живота си да отиде и да пусне бюлетина против мизерията и нищетата , против престъпниците и гамените , против бедността и беззаконието чак тогава ще налучкаме правилният път и следващият път когато се събираме пред парламента няма да позволим да ни наричат провокатори , наркомани , идиоти и гамени защото ще имаме право да изразим недоволството си от тези които сами сме си избрали.
 
От: boykostov org и info

@bgtifo каква алтернатива предлагаш ти?

Добър въпрос Sammy нали ще става политик :) и gangster попита по горе почти същото .......май много недоволни от полужението в което се намираме и като заначало можем да се спрем за малко и да помислим какво се случва и как може всеки да помогне за да се променят нещата .
.....общо взето всичко е въпрос на вземане на мноого "трудни " политически решения....
 
Последно редактирано:
От: boykostov org и info

Аз мисля, че избора е предостатъчно голям и все някоя партия би трябвало да Ви е допаднала . Лично аз заложих на Синията коалиция и в частност на Иван Костов . Даже ще му направя малко реклама http://otgovori.eu/ . Икономист, има реален поглед и идеи, НЕ Е като БСП и ГЕРБ, които дефакто нямат никакви идеи как ще преборят кризата и т.н, а разчитат само на черен ПР .
Разбриасе, че гласуването е супер важно и не трябва да се оставяте на мързела да Ви пребори - всеки глас е решаващ .
Също ми е доста смешно да се намесват в темата хора, които все още нямат право да гласуват .
 
От: boykostov org и info

@SniperBG това твое последно изказване прозвуча много тъпо. С него казваш, че хората под 18 години не могат да мислят и нямат право на мнение или аз нещо не разбрах както трябва? И алтернативата, която предлагаш мисля, че се издъни преди няколко години :/
 
От: boykostov org и info

поради многото емоции доста реалистичен е варианта служебно правителство :)
 
От: boykostov org и info

@adi има и такъв вариант, но според мен Доган ще измисли нещо ;)
 
От: boykostov org и info

Доган е всевишен, Доган е на 100% власт имащия, Доган е Господ :lol: Да се кланяме на Доган, белким оцелеем следващото турско робство :lol: (което неминуемо ще се случи, ако не се вземем в ръце ;) )
 
От: boykostov org и info

@adi има и такъв вариант, но според мен Доган ще измисли нещо ;)

не знам кой какво мисли , а още по малко кой какво ще измисли :wink:
залагам на служебно правителство ...
 
От: boykostov org и info

"Помните ли кой ни управляваше през 1997 година и къде е той сега? Ами прави всевъзможни коалиции, за да прескочи 4-те процента.

Това се случи с други партии, включително и с наши коалиционни партньори, на които им пожелаваме да прескочат 4%. Но така или иначе, вече се борят за прескачане на бариера", обясни Местан пред хората от родното си село.

Той обаче направи уникалната прогноза, че на следващите избори "герберите" ще последват съдбата на онези, които сега се мъчат да надкрачат бариерата.

"Искам да ви кажа, че същото ще се случи и с ГЕРБ. ГЕРБ е временно политическо явление, днес ги има, утре ги няма", отсече Местан.

Източник http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2267151
 
От: boykostov org и info

Политическа криза - за тези които не помнят 96 г-97 г
и след 12 г. управление в wikipedia пак ще пише криза за управлението на България този път освен политическа и икономическа ...това са фактите :( всичко останало е популизъм иначе коментарите под статията , която постна горе Sammy са доста интересни
 
Последно редактирано:
От: boykostov org и info

И пак стигаме до моето мнение, че всички които са в момента в парламента са некадърни, неспособни и си гледат интересите и не им пука за държавата. Гледат само как да завлачат повече щото знаят, че след 4год. ще ги сменят с другите некадърници от друга партия.:D
 
От: boykostov org и info

И пак стигаме до моето мнение, че всички които са в момента в парламента са некадърни, неспособни и си гледат интересите и не им пука за държавата. Гледат само как да завлачат повече щото знаят, че след 4год. ще ги сменят с другите некадърници от друга партия.:D
Не е точно такъв извода :)
Един куп други изводи биха могли да се направят ама карай на кого му пука сега.
 
Последно редактирано:

Горе